134 Shares 2065 views

Mik Dzhagger (Mick Jagger): biografia i dzieło muzyka

Michael Filipp Dzhagger – wokalista Rolling Stones, który stał się legendą rock, zachwycając fanów w ciągu ostatnich ponad czterech dekad. Pozostawienie London School of Economics, aby utworzyć grupę z Keith Richards, Jagger utorowało drogę dla Rolling Stonesów w świecie muzyki, spychając nie tylko grupy, ale także sami – od stanu nieznanego artysty do kultu.

Mik Dzhagger: biografia

Mick lub Mayk Dzhagger, wokalista brytyjskiego zespołu rockowego „The Rolling Stones”, słynny aktor i producent, urodził się w 1943 roku, w dniu 26 lipca w Dartford (Wielka Brytania, Kent), w rodzinie nauczyciela wychowania fizycznego. Mayk Ros w atmosferze miłości i innym wychowania. Podczas letnich wakacji, udało mu się zarobić sprzedając lody. upodobania muzyczne młodych Mike różni się od dziś lubi bluesa zamiast modzie w tych dniach rock „n” roll. Badanych przedmiotów szkolnych wolał śpiewać do każdego innego.

Mik Dzhagger, którego biografia nie może być zaskoczony przyjaciół z Dick Taylor i Keith Richards w Szkole Ekonomii i Nauk Politycznych, Londynie, w 1960 roku, tworzy grupę Little Boy Blue & Blues Boys. Po latach prób 2dvuh chłopaków pojawił się na otwarciu Blues Club w Londynie z ich piosenek. Tutaj są one wprowadzane do A. Korner i Mike śpiewa po raz pierwszy jako część Blues Incorporated. Moment ten jest uważany za datę narodzin grupy „The Rolling Stones”.

sceniczny wizerunek

Starannie stworzone Jaggera w całej jego karierze był obraz nieuprzejmy gbur premedytacją i miała konkretny cel: aby spowodować reakcję podniesienia ratingu utalentowanego muzyka.

Wkrótce Mik Dzhagger zaczęły pojawiać się w filmach. Przez to, że prośba nie twórczą pasję, ale raczej chęć osiągnięcia sukcesu. Lubił poznać ciekawych scenariuszy i znaleźć je w ekscytującej roli.

działając

Poniżej są główne filmy z Mick Jagger.

 • "Sympathy for the Devil" (film dokumentalny) – 1968
 • „Inwokacja mego brata Demona” (film krótkometrażowy) – 1969
 • „Prezentacja” (zdjęcie z rozwiązłego życia osobistego Mika) – 1970
 • "Ned Kelly" (obraz na australijskim Robin Gude) – 1970
 • "Fitzcarraldo" – 1978
 • "Ratlz" – 1978

 • „Teatr magiczne historie” – 1982
 • „Słowik” (telepostanovke G. H. Andersena oparta na słynnej bajki) – 1983
 • „Moonwalk” (z Michaelem Jacksonem w roli tytułowej) – 1988
 • "The Simpsons" (Mik Dzhagger ogłosił, że film animowany) – 1989
 • "Ścigany" (FI thriller E. Hopkins i E. Estevezem) – 1992
 • "Mój drogi wróg – Klaus Kinski" (film dokumentalny B. Herzog z M. Placido, K. i K. Cardinale Kinski) – 1999
 • „Ucieczka od Pól Elizejskich” (pierwszy występ był na Festiwalu Filmowym w Toronto) – 2001
 • „Kod Enigmy” (na podstawie powieści Roberta Harrisa, reżysera filmu M. Apted).
 • "America: A Tribute Bohaterów" (.. Musical dokumentalny poświęcony tragicznych wydarzeniach z 11 września 2001 W filmie występują również John Galen Muhammad Ali, John Bon Jovi, H. Berry.).
 • "Rolling Stones: droga do nieśmiertelności" (film dokumentalny) – 2002
 • „Odbicie zła” – 2002
 • „Pozostając w cieniu Motown” – 2002
 • „Rycerze dobrobyt” (serial, kierowane przez D. Scardino) – 2007
 • "Dzho Strammer: The Future – Unwritten" – 2007
 • "Angielska robota" (reżyser filmu. R. Donaldson, z udziałem J. Statham, S. Burroughs, S. K. Mur) – 2008
 • "Rolling Stones: Niech stanie się światłość" (film dokumentalny Martina Skorseze koncert o tej samej nazwie zespołu rockowego w filmie zobaczymy także: C. Aguilera. Charles Watts, K. Richards, R. Wood, Birdie Bell) – 2006

Mik Dzhagger: muzyka

A jednak, mimo popularności w filmie Mike jest jednym z najbardziej znanych zespołów rockowych. On stworzył obraz etap (często zmieniający się ton głosu, kontrast w zachowaniu na scenie, energia) pobierana publiczność i jego fanów. Cała jego muzyka witalność umieścić w muzyce.

Wzrost popularności

Mik Dzhagger, wokalista grupy, wykorzystała w swojej pracy różne style muzyczne i zawsze nadal uczyć się od swoich poprzedników i współczesnych blues rocka, stale poprawia się w śpiewie. I to wszystko – jako część grupy Rolling Stones, który był sens jego pracy i sposób życia. Nie zostały zawarte wszystkie kreacje lidera, ponieważ nie było rywalizacji między grupami muzyków. Mimo, że piosenkarka nie wierzy w kontynuacji sukcesu Rolling Stones, tak jak kiedyś szczery. Ale popularność zespołu rosła z każdym rokiem, przed jej oczekiwanie na duże wycieczki w USA i krajach europejskich (1990-1991), a rok później był najbardziej udany solowy album Wandering Spirit. Z powodu tego trzeciego albumu, ale to właśnie on wzniósł się na pozycji 11, i wkrótce był „złoty”. Wiele z tego kłopoty dla producenta Mike – Rick Rubin.

I mimo, że magazyn „Blender” opublikował wyniki sondażu, w którym głównym „Rolling” został na 13. miejscu wśród 50 najgorszych współczesnych muzyków, to nie złamał go.

Na tej płycie nastąpiła albumów Voodoo Lounge and Bridges To Babylon, wraz ze światowej trasy. Powodem 4. solowy album – bogini w drzwiach (2001) – były filmy Man From Elysian Fields i Bent z Mika. Piosenkarka nie ograniczy się jedynie nagrań solowych i współpracował z innymi artystami, nawet dla początkujących.

Mike jest autorem muzyki do 18 filmów, wśród których najbardziej znany „Inwokacja Mojego Brata Demon”, „Chłopcy z ferajny” i „Vanilla Sky”. We współpracy z D. Stewart muzyk skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu „Alive”.
Producent Mike prace obraz „Kod Enigmy” (premiera w Anglii i był sukcesem), „Rolling Stones. Niech stanie się światłość „” Kobiety”.

Mik Dzhagger: miłość życia

Mike był zawsze w centrum uwagi mediów. O nim pisało i nadal pisać. Choć obietnicę, że nigdy nie pisać o moim życiu osobistym, znany dziennikarz i biograf, Andersen opublikował książkę: „Mik Dzhagger. Wielki i straszny. " Podstawą do jej pisania były rozmowy i wywiady z kolegami, członkami zespołu, żon, chłopaków i dziewczyn muzyka. Ta książka otworzyła zasłonę i na wielu faktów z życia prywatnego skandalicznych Singera „Rolling Stones”, który trzymał w tajemnicy przed prasą.

liczne dzieci

Muzyk nie był w pośpiechu, aby wziąć ślub, ale był zawsze otoczony przez wielu piosenkarzy, modelek i aktorek. Ma 7 dzieci (4 córki i 3 synów) oraz 2 wnuczki. wnuczek matka, córka Mika Dzhaggera, Dzheyd Dzhagger – twierdzi projektant biżuterii. Jej matka – żona Mika Dzhaggera z pierwszego małżeństwa – Bianca. Jego syn Lucas młodszy wnuk. Z narodzin chłopca zakończony w powieści Mike i Dzherri Holl, słynnego modelu, która trwała przez 21 lat. Jego druga córka, Elizabeth – model. Skandaliczne powieści ostatnia zakłócić jego ojca, a raz uczynił wszystko, aby zapobiec jej małżeństwo z aktorem. Powód – duża różnica wieku (26 lat).

W 2002 roku Mike otrzymał tytuł szlachecki. A od końca 2003 roku, zwracając się do niego wiele szacunku dodać „sir” – Sir Maykl Dzhagger. Chociaż muzyk woli być nazywany po prostu – Sir Mick. Jego słynne hasło „sex, drugs and rock«n»roll” rzeczywiście opisuje sposób życia wykonawcy.

Cavalier Lucjan postanowił się ustatkować

W pewnym okresie życia wokalista „Rolling Stones”, zapowiedział, że dają się złych nawyków i przywiązany do alkoholu, palenie papierosów i narkotyków. Poważnie obawia się o zdrowie i zachowania dobrego imienia, postanowił zmienić styl życia na starość.

Ostatnio Jagger został powiązany romantycznie zaangażowany projektanta L'Wren Scott, której podwaliny tej samej marki nazwa mody w 2006 roku. W marcu 2014 roku okazało się, że został znaleziony martwy w wieku 47 lat. Przyczyną śmierci było samobójstwo. Według doniesień, Scott wisiała. W chwili jej śmierci, Jagger był na tournee w Australii z kolegami z zespołu.