685 Shares 6392 views

wychowawczego praktyk w serii „Family Business”. Aktorzy i rola projektu komedii

Projekty te, być może nie widzieliśmy. Oryginalny pomysł, oparty jednak na pewnych naruszeń w postaci niepłacenia kredytu przez głównego bohatera, dotyka tematu – patronat. Pozycjonuje się jako komedia gospodarczej, produkcja serialu rosyjski został wyemitowany w dniu 8 września br. Pierwszy i jedyny sezon, który obejmuje 20 odcinków, zakończył miesiąc później. Rodzaj opieki nieletnich, poparte gwarantowane przez ustawodawstwo uciążliwą formę stosunków, służył jako kluczowy pomysł serii „Family Business”, aktorów i roli, która szybko znalazła swoją publiczność.


Historia powstania

Alex Chistikov – stosunkowo nowa twarz w szeregach dzisiejszych młodych reżyserów. Jednakże, polecił mu, aby wziąć krzesło reżysera w nowej spółce projektowej „Story Furst Produkcji” i „Mak Marketing”, otrzymał zlecenie od STS kanał rozrywkowy. Jednak długo CTC wygrywa swoich fanów ekskluzywny projektu komedia. Szczególnie zawarte na oryginalnym pomyśle.

Ponieważ mówimy o tym, że jest konieczne, aby od razu powiedzieć, że ta sama idea nie była od razu widoczne. Scenarzysta Denis Kaymakov pisał wcześniej dla „żołnierza” i „Happy Together”, z pierwotnej wersji scenariusza odmówił. Według niego, to był całkiem dobry, ale wyglądało to bardzo podobna historia wystąpił w dramacie „The Blind Side” z Sandrą Bullock. Twórczy producent Timur Akavov, który jest drugim pisarz dodaje, że na tym etapie ostateczny scenariusz w pełni odzwierciedla ogólny pomysł i prawie nikogo obojętnym. producent General Wiaczesław Murugov prowadził cały proces w imieniu przedstawiciela CTC, który na zlecenie i stworzył „rodzinny interes”. Aktorzy i role były gotowe do ekranowe wcielenie naprzód były tylko początkiem odlewu i samego fotografowania.

podstawowe fundamenty

Młody facet Ilja Ponomariow był centralną postacią, wokół której wszystko toczy się akcja. Do poważnego zadłużenia, czyli opóźnienie wypłaty kredytu, jest on pozbawiony wszelkiego mienia, w tym studium osobistego. Znalezienie pieniędzy na pokrycie długu wydaje się zupełnie nierealny zawód, ale przyszedł na ratunek w przyjaciela czasu, pracownik socjalny Nikolai Stepanovich opowiada, jak można wyjść z sytuacji – Ilya powinien dbać o jednym lub dwojgiem dzieci, opiera się głównie na pieniądzach, gwarantowane przez państwo na bazie miesięcznej. Trochę niemoralne i haniebne, ale problem jest i musi być skierowana. W rezultacie firma zwerbował pięć osób: osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim, bliźniaki, chłopca i tyranem, nagle stanie wyrządzić żadnych problemów, takich jak powódź lub pożar.

Każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia. Ilya pomaga sąsiada Lida, usuwa następnego pomieszczenia. U młodych ludzi, związany związek, chociaż początkowo są one na tyle chłodny dostrzec nowe uczucia. Pod koniec sezonu przeniósł się do Lidy Ilja, proponuje do niej i razem decydują się przyjąć „swoje” dzieci.

"Family Business". Aktorzy i role

Główną rolę Ili Ponomareva przez Vladimir Yaglych. Pochodzący Moskal, a były mąż aktorki Swietłana Chodczenkowa, on już dawno pojawił się na ekranach filmowych i tyle w tym czasie udało się zdobyć sympatię publiczności. Najbardziej znanym z jego dzieł – „Jesteśmy z przyszłości”, „Księżniczka i żebrak”, „Bilet do Vegas”.

Centralna i jedyną kobietą rola uwagę na młodą aktorkę Anne Starshenbaum. Ona jest znana z ról w filmach „Dzieci poniżej 16” i „Mój chłopak – Angel”. Aktorka urzeczywistniać obraz Konstantsii Bonase w mini-serialu „Trzech muszkieterów”, nakręcony przez Siergieja Zhigunov. Jednym z jej ostatnich prac stała się komedia dla dorosłych, „Sex, kawa i papierosy.” Ponadto, właściciel luksusowego rysunku Anna uczestniczyła w szczery zdjęciowej dla męskich magazynów.

Jak dla młodych aktorów, tylko Sergey Pokhodaev posiada doświadczenie filmowania. On ma role w „School”, „Graduation”, „futra drzew” i „Mamah”. Andrew Rudnevsky Artem Bashenin i Zofia Gracheva zadebiutowała w „rodzinnego biznesu”.

ciekawostki

  1. Semen Treskunov gra Lenya, okazała się być może w lepszej sytuacji w porównaniu do innych młodych współpracowników. Dano mu możliwość wykazania negatywne cechy, które są hojnie nagradzani pisarzy swego charakteru. Mały tyran Lenya miał być cynikiem i wrzodów. Ale jak filmowanie i rozwój bohatera w jego charakteru dodaje pozytywne cechy.
  2. Filmowanie z pierwszego sezonu nie przyniósł zbyt wiele problemów. Aby wybrać sceny uliczne obok pracowni domów pawilon znaleziono. Wszystkie sceny wnętrze mieszkanie i biuro zostało zastrzelonych w studio scenerii.
  3. Dla Anny i Włodzimierza Starshenbaum Yaglych pierwsze doświadczenie wspólnych oględzin nie odbyła się w serialu „Family Business”. Aktorzy, z których zdjęcia zdobią plakaty STS kolejny projekt – „Miłość nie jest to, co wydaje się”, przed rozpoczęciem gry to para miłości. Tak że proporcje nie jest dla nich nowością. Według plotek, sprawa aktorzy kontynuowane poza obszarem fotografowania. Jednak wiarygodne dowody na to nie dlatego Starshenbaum żoną aktora Alexei Bardukovym. W tym samym Yaglych po rozwodzie z Swietłana Chodczenkowa jeszcze związany nowe obowiązki.

uznanie Vox

Sukces serii można ocenić słuchalności i opinie. Pomimo faktu, że nie oczekuje się, aby kontynuować projekt został ciepło przyjęty przez publiczność. To zostało powiedziane więcej niż raz, a aktorzy z serialu „Family Business”, za który służył jako wielką szansę zrobić ciekawą pracę. Jak przyznał Vladimir Yaglych, chciał stworzyć subtelny i jednocześnie żywy obraz początkującego ojca. Najtrudniej miały związek z dziecięcych aktorów – specjalna kategoria wymagająca szacunku uwagę. Dla niego, nie mając dzieci w prawdziwym życiu, to doświadczenie było ogromne.

Jak polubili „Voronin” i „My porządku pielęgniarki” rodzin i dzieci tematycznych wpływając przy każdej okazji, aby wypełnić tę listę tam i serii „Family Business”, aktorzy i role, które stały się ulubieńcami publiczności na szczerej postawy wobec problemów edukacji i prawdziwego humoru.