623 Shares 3867 views

Apple Magic Mouse mysz: opinie. Jak podłączyć mysz Apple Magic Mouse?

Twoja uwaga zostanie przedstawiony do produktu podobnego myszy Apple. Urządzenie to ostatnio pojawiły się na rynku towarów i usług. Ale bardzo szybko zainteresowanych konsumentów. Chociaż sprzedaż tej techniki nie można nazwać masowym. Kto jest mysz Apple Magic Mouse? Czy muszę zwrócić uwagę na to? Czy lepiej skorzystać z oferty innych producentów? Być może, ten produkt jest naprawdę nowoczesny i wymagający uwagi?

bez przewodów

Oczywiście, Apple Mouse – nowe słowo w akcesoria komputerowe. Chodzi o to, że produkt ten charakteryzuje się specjalnymi cechami i możliwościami. Funkcja od zwykłej myszy komputerowej „jabłko” nie jest inaczej. Za pomocą tego urządzenia można szybko i łatwo sterować z komputera lub laptopa.

Jednakże, jest to uważane za nowość myszy. Na przykład fakt, że jest bezprzewodowy. Mysz Apple Magic Mouse łączy się szybko i łatwo, bez drutów, które pozwala na sterowanie urządzeniem bez jakichkolwiek problemów. Dokładnie to, czego teraz potrzebujemy tak wielu nabywców. Tylko tutaj nie jest jedyną cechą gadżetu. Co jeszcze może zaskoczyć?

„Nie” przyciski

Na przykład, brak jakichkolwiek przycisków i kółka na urządzeniu. Wygląd to pokazuje, że Apple Mysz nie posiada standardowe funkcje oczu. Ale potem, jak obsługiwać komputer? Czy mamy do czynienia z pewnego rodzaju oszustwo?

Wcale nie. Po tym wszystkim, Apple Magic Mouse (bezprzewodowy) mysz posiada funkcję "Multi". Oznacza to, że wszystkie działania trzeba prodelyvat rękę. „Sensor” na panelu wykrywa ruch, rozpoznaje je i robi. Tak, wykonaj przewijanie i kliknięcie na poszczególnych urządzeniach „kluczowych”, jak to możliwe i bez kół-konopochek. Jak pokazuje praktyka, jeśli do niego przyzwyczaić, Apple mysz znajdziesz bardzo wygodne. A potem przyzwyczaić się do „starej” wersja urządzenia będzie niezwykle trudne.

zgodność

Jak dziwne, jak się może wydawać, ale ten model myszy jest uznawane za uniwersalne. Można go podłączyć do dowolnego urządzenia, na którym znajduje się „Bluetooth”. Oznacza to, że można sterować kursorem na komputer oraz telewizor i odtwarzacz, i smartphone. Tabletki i inne gadżety są również doskonale dostosowane do tego „kawałka”.

To prawda, że nie powinniśmy radować się zbyt szybko. Jabłko mysz często staje się nie bardzo dobre recenzje w zakresie jego zgodności z systemami operacyjnymi. Na przykład dla Windows jest źle dopasowane. Po tym wszystkim, że nie jest to zestaw funkcji, które mogą być użyteczne. I fakt ten popycha wielu. Dodatkowo, gracze będą nalegać, że nie należy korzystać z tej myszy bezprzewodowej, jeśli masz zamiar grać dużo. Model ten nie jest w pełni przystosowany do tego. Do pracy – to jest, ale dla rozrywki – nie.

Opcje

Kolejny punkt, że warto zastanowić się przed zakupem, to, że urządzenie ma pewną sprzętu. To nie powinno być zaskoczeniem. Po Mouse Apple – jest urządzeniem bezprzewodowym, który ma pracować na „Bluetooth” -związku.

Dołączone do niego należy znaleźć baterię i ładowarkę. Wszystko to jest konieczne, aby utrzymać ładunek i sieci Bluetooth na myszy. Dodatkowo w urządzeniu będzie zauważyłem mały przełącznik. Jest on stosowany, aby włączyć lub wyłączyć mysz. Jeśli przełącznik „opada”, lepiej wymienić urządzenie od razu. W przeciwnym razie, to może być w tarapatach.

W oknie z myszy jest również dostępny i instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną. W zasadzie te dokumenty mogą być przydatne dla Ciebie w niedalekiej przyszłości. Zwłaszcza, jeśli nie wiesz jak podłączyć mysz do gadżetów Apple. Lub w przypadku jego awarii.

połączenie

Teraz nieco specyficzności względem połączenia. Nie jest tajemnicą, że zwykłej myszy, które mogą być podłączone i używane później. Nic skomplikowanego, prawda?

Ale gadżety bezprzewodowej użytkownicy mogą powodować pewne trudności. I Apple mysz nie jest wyjątkiem. Wielu użytkowników powiedzieć, że to urządzenie jest lepiej dołączyć do notebooków i smartfonów. Wszakże już Bluetooth. W przeciwnym razie trzeba jakoś dostarczyć ten sam komputer stacjonarny „Bluetooth”. Specjalne urządzenia w zestawie z myszką Apple nie. To nie zawsze jest wygodne.

Tak więc, „Bluetooth” jest dostępny na gadżetu. Zamieszczamy go, a następnie włóż naładowany akumulator w myszy. Wystawiać przełącznika na urządzeniu na „Wł.”, A następnie patrząc na komputerze (lub gadżet, który łączy się z myszy) to nasz nowy komponent. Możemy nawiązać połączenia i odczekać kilka minut. W przypadku komputera / laptopa będą musieli poczekać aż sterownik jest załadowany do urządzenia. To wszystko. Teraz wiesz jak podłączyć mysz Apple Magic Mouse.

jakość pracy

Jednak nie każdy jest tak miły, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Bezprzewodowa mysz do komputerów – nie należą do rzadkości. I często są one duże zapotrzebowanie. Ale teraz Jabłko mysz ma kilka istotnych wad. Zalety, oczywiście, też. Prawie wszystko, co konsumenci myślą?

Na przykład, według licznych opinii, możemy stwierdzić, że Apple Magic Mouse – daleko od bycia idealnym urządzeniem. Jakość jego pracy pozostawia wiele do życzenia. To nie jest połączony ze wszystkimi systemami operacyjnymi doskonale. Dla MacOS jest idealnym rozwiązaniem. Ale teraz właściciele „windose” czasami nie będzie słodka.

Ponadto, opłata na myszy kończy się bardzo szybko. To zmusza użytkowników do stale ładować urządzenie. Nie wszyscy są zadowoleni z tego rodzaju decyzji. Zwłaszcza jeśli dużo pracy przy komputerze. Wtedy ta mysz Apple nie jest dla ciebie. Lepiej jest skorzystać z opcji „wired”. Dla myszy długa praca „Apple” nie zrobi.

Ale ona jest w porządku, „jeździ” na różnych powierzchniach. Oznacza to, że wszelkie problemy, jeśli chcesz leżeć na dywanie z laptopem, na przykład, nie będzie wynikać. To właśnie opinie Jabłko Mouse od konsumentom najbardziej, że nie jest doskonały. Większość modeli posiada dobrą konkurencja iść tylko na specjalnych matach lub drewna. Nie jest to dobry czas na myszy bezprzewodowej. Należy rozważyć.

koszt

Jeśli mówimy o tym, ile to kosztuje bezprzewodową mysz Apple, tutaj wszyscy użytkownicy wyrazili swoje niezadowolenie. Siły Price Tag umieścić najniższą urządzenie oceniające.

Chodzi o to, że taki cud techniki będzie kosztować około 5-6 tysięcy rubli. W niektórych regionach, oczywiście, można znaleźć Apple Magic Mouse i 3 000. Ale to wciąż za dużo. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wszystkie wady gadżetu. A wszystko to tylko dlatego, że ta mysz jest uważana za własność. „Apple” zawsze stawia towar zbyt drogie. Fakt ten popycha społeczeństwo przed zakupem.

Zgadza się zapłacić 6000 rubli za pomocą myszki komputerowej bez przewodów, a nawet taka, która jest zgodna z „windose”, nie jest szczególnie dobra, nawet głupie. Jak już zostało powiedziane, jeśli używasz MacOS, to nie negatywne strony i nie będzie widać komentarze. Posiadacze „Mac” są zadowoleni z jakości myszy i pracy i jej kosztach.

wyniki

Jak widać, Apple Magic Mouse – to nie jest dalekie od idealnego urządzenia „Apple” spółka. Najprawdopodobniej, to dlatego, że ich produkty nie są niedociągnięcia nadal duże zapotrzebowanie wśród konsumentów. Tak więc, aby kupić czy nie, każdy decyduje za siebie.

W każdym razie, wielu kupujących polecam obserwuje „windose” dostać po tej stronie produktu. Po prostu wyrzucać pieniądze w błoto. Prędzej czy później będzie trzeba jeszcze zmienić mysz bardziej komfortowe. Ale jeśli wolisz używać tylko produktów, „Apple”, a mysz godne uwagi.