247 Shares 6570 views

naród europejski. Tradycje rosyjskie

Kto by nie powiedzieć, ale rosyjska – wielki naród, który odgrywa ważną rolę w rozwoju współczesnego świata. A biorąc pod uwagę długą historię warto zastanawiać, co tam jest w mądrość tego narodu, a wkład złożyło do ogólnego postępu ludzkości. Obecnie wiele osób, głównie politycy, naród „Russian” niesłusznie bagatelizuje. Spójrzmy na etapach jego rozwoju i formacji, tak aby później nikt nie wątpi w jego znaczenie w historii ludzkości.


Naród „rosyjski” jako grupy etnicznej

Zacznijmy od oświadczenia o suchych faktach. Uważa się, że rosyjska, lub jak są one nazywane przez długi czas Rusichi należą do słowiańskiej grupy etnograficznej. Jest rzeczą oczywistą, że definicja każdego narodu, jako taki, jest oparta o jurysdykcji terytorialnej, ogólne wartości moralne i kulturowe, a także pewne wspólne podobieństw fizjologicznych.

Jako całego narodu, „Russian” odnosi się do oddziału słowiańskiego rozwoju człowieka, ale w sensie ogólnym – a caucasoid wyścigu (jednego z najliczniej wśród całej populacji planety). Rozważyć wszystkie aspekty jego pochodzenia i ewolucji z kilku punktów widzenia.

Rosyjski – europejski naród: antropologia

Jeśli mówimy o samym narodzie, to pierwszy przystanek warto podjąć pewne charakterystyczne cechy tego samego wyglądu, który znacznie różni się od innych narodów.

Przede wszystkim należy zauważyć pewne oznaki zewnętrzne, w którym rosyjski (słowiańskie) można odróżnić od wszystkich innych członków ludzkości. Po pierwsze, istnieje przewaga soulmate blondynek i brunetek na. Po drugie, dla tych osób charakteryzuje się zmniejszonym wzrostem brwi i brody. Po trzecie, przedstawiciele tego narodu mają umiarkowaną szerokość twarzy, słabego rozwoju czoło i lekko opadający w czoło. Po czwarte, jest to możliwe, aby zauważyć obecność umiarkowanego do wysokiego transferu profilu poziomym.

Ale to wszystko – podejście czysto naukowych. Naród „Russian” należy rozpatrywać nie tylko w kategoriach jakiegoś fizjologii lub należący do zamieszkania, ale raczej pod względem kultury, epiki i umysłu. Zgadzam się, ponieważ rozumienie tego samego pytania w języku rosyjskim, Skandynawowie i Amerykanie mogą mieć różne opcje. Wszystko to wynika z historii.

Historia, której nie znamy

Fakt, że rosyjski żyjący w Eurazji, niestety, wiele mylące. Nie zawsze było. W świetle ostatnich odkryć powinni prześledzić historię narodu.

Oczywiście, ktoś może się wydawać utopijne wzmianki o tym mitycznym kraju jak Hyperborei. Uważa się, że istniała ona jako narodu wyspie jak sam Atlantis, ale tylko w miejscu zwanym dzisiaj Arktyki. Po globalnym kataklizmie, który miał miejsce około 12 tysięcy lat temu, przedstawiciele rasy z powodu zimnej przystawki zaczęli migrować na południe, rozliczanie bieżących Środkowej i Wschodniej terytoria europejskie. Poza tym, to jest uważany za wymarły cywilizacji dał światu wielką spuściznę – mądrości wedyjskiej. Nawet sceptyków, fakt ten nie budzi wątpliwości.

Z biegiem czasu, naród podzielony jest on zmieszany z innymi członkami ludzkości, ale podstawowe różnice kulturowe i fizjologiczne z innych narodów byli zjednoczeni w wyścigu, który jest nazywany Słowian dzisiaj. Składa się on z trzech głównych grup etnicznych, tylko wtedy rozmieszczonych na pewnym etniczności rosyjski, Ukraińców i Białorusinów. Ale to oddzielenie się znacznie później, gdy istnieją narody „rosyjski”.

Ale to nie wszystko. Niektórzy współcześni historycy twierdzą, mówią, rosyjski – naród niewolników. Napisz to możliwe, być może, do dominacji sowieckiej przeszłości. Jednak wiele z tych „pisarzy” należałoby się zagłębić w historię. W rzeczywistości, jeśli ktoś nie wie, naród niewolników nazwał Żydów, którzy pod wodzą Mojżesza wykonane exodus z Egiptu. Tak więc, nie mylić dwóch różnych rzeczy.

Rosyjskie bajki ludowe i folklor

Te same nation „Russian” Tradycje i jego sposób życia tych czasach jest związany z pojawieniem się swego rodzaju folklor. Oczywiście, opowieści i legendy narodowej epopei, przekazywane z pokolenia na pokolenie, mają wszystkie osoby, ale jest mądrość rosyjskim ma dość ciekawą postać.

Oczywiście, to nie jest tak dużo ukrytych, takich jak filozofii Wschodu, jednak mniej lub bardziej wykształconych osoba zna od dzieciństwa, że „bajka – kłamstwo, więc wskazówkę …” Co jest najbardziej interesujące, to fakt, że w niektórych bajkach zawierać prawdziwe informacje na temat przeszłości, chociaż nie jakieś abstrakcyjne lub nieistniejące obrazy. Naukowcy z pięciu jezior z leczniczą wodą w pobliżu osiedli Okunevo regionu Omsk powiedzieć, że dla nich zrozumiałe jest, że w opowieściach zawierały ukryte znaczenie, które mogą pośrednio wskazywać prawdziwe rzeczy lub zdarzeń, które miały miejsce w czasach starożytnych. Nie nam oceniać, czy to jeszcze …

Ale to, co jest najbardziej interesujące! Ershov, który napisał swoją opowieść „The garbaty Jazda” w niepełne 19 lat, pisał o niej w tym miejscu, i kotły, w których istnieje potrzeba pływać i reprezentuje sekwencję wejściem do wody jezior (w swoim czasie był znany tylko do trzech największych jezior) ,

Co zrobił rosyjski naród na świecie?

W ogóle, nawet jeśli nikt nie jest urażony, rosyjski – tytularnym naród, który w niedalekiej przyszłości doprowadzi do całej ludzkości. Rosja (Zachodnia Syberia) nie będzie głównym kulturalnym, ale także ośrodkiem religijnym świata tylko. To, nawiasem mówiąc, powiedział jeden z tych legendarnych proroków takich jak Edgar Keysi. A ostatnio interpretować werset został znaleziony w czterowierszy Nostradamusa.

Jak dla dziedzictwa kulturowego, a potem, kto by nie powiedzieć, że jest to po prostu niemożliwe, aby kłócić. Spójrz, ponieważ prawie wszystkie klasyki literatury czy muzyki zawiera nazwy jest rosyjski figury. A co dopiero mówić o takich nauk jak: fizyki i chemii? Tylko Łomonosowa i Mendelejew są warte.

Nieporozumienia i spekulacje na temat narodu rosyjskiego

Niestety, można często znaleźć jakiś rodzaj związku z narodami w zachodnim społeczeństwie. Na przykład, naród „Russian” jest często związane z niedźwiedziem grającego na bałałajce (zwykle pijący).

Tak, ludzie lubią być zastosowane do „zielonego węża”, ale dlatego, że nasz naród nigdy nie pije sam. Spójrz, z tego powodu również oferują „postać dla trzech”?

Z drugiej strony, nawet tradycja karmienia chleb i sól na gościa spotkania lub obcy w domu, też stała prawie międzynarodowym. A to tylko najbardziej znane, a w rzeczywistości, jeśli sięgnąć głębiej do historii i stylu życia można znaleźć tak wiele ciekawych rzeczy, że opis będzie musiał wydać od lat, a nawet dziesięcioleci.

Aryan spuścizna

Oczywiście, można argumentować, że rosyjskie – najlepszy naród, ale z punktu widzenia szacunku dla innych ludzi, robić to właściwie. Byłem już w historii jednej osoby, która umieścić przede wszystkim naród. Odnosi się to do Hitlera. Wierzył, że starożytni Aryjczyków z wspomnianego już Hyperborei i byli przodkowie Niemców.

Rosyjski naród dziś i jutro

W świetle ostatnich odkryć, jak się okazało, Fuhrer był całkowicie błędne. Aryjczycy byli przodkowie Słowian, który następnie rozprzestrzenił się w całej Eurazji, ale na pewno nie przez Niemców, którzy mają więcej wspólnego z Skandynawów i Anglosasów.

Jednakże, jeśli mówimy o narodzie rosyjskim dzisiaj, niech go jeszcze i nie może prowadzić ruch globalny dla oczyszczenia od skalania jednak dzień nie jest daleko. Ci, którzy mają wątpliwości, przeczytaj przewidywania tych, którzy nigdy nie pomylił – Wang i Edgar Keysi. Po tym wszystkim, stwierdzili oni, że to Rosja i naród „rosyjski” będzie ostoją które dadzą schronienie zapisane cywilizacji.

Zamiast epilogu

Nawet źródła biblijne w nowoczesnej interpretacji twierdzą, że spokój przyjdzie tylko wtedy, gdy nie będzie unifikacja Gog i Magog, a to – na Zachodzie i na Wschodzie, a rola przypisana wschodzie Rosjanie. A nie „Wuj Sam” nie będzie w stanie jej zapobiec. Powodem, niestety, banalne prosta: przez czas w Stanach Zjednoczonych na mapie świata po prostu nie będzie. A dlaczego nie, jeśli tak trudno Zjednoczone starają się wywrzeć nacisk na Rosję (a może nawet „gryźć” z neprinadlezhaschih swoje terytoria dla ich przetrwania?). Więc chcę powiedzieć: „Nie obudzić śpiącego rosyjskiego niedźwiedzia”. A w rzeczywistości, wiesz, że można nie tylko grać bałałajce i wódka do picia, ale także dla siebie podomnet kto ośmiela się kłuć go w gabinecie. A jeśli wciąż jest uśpiona, z pewnością nie ma amerykańskie Siły Specjalne nie pomoże.