336 Shares 4172 views

Germanova Lubow Alekseevna: piękny, utalentowany we wszystkim

Po raz pierwszy widzowie zobaczyłem tę aktorkę we wczesnych latach osiemdziesiątych, gdy ekrany poszedł filmów potężnego rosyjskiego cara – Piotra Wielkiego. Od tego czasu nie opuszcza świata sztuki, dając mu całą swoją siłę, energię i miłość. Więc zapoznać: Germanova Lubow Alekseevna, aktorka teatralna i filmowa, dubbing pana.

Dzieci i młodzież

Urodziła się 7 maja 1961 roku w stolicy wielkiego kraju – w Moskwie. Będąc jeszcze dzieckiem, Germanova Lubow Alekseevna Grałem za kulisami domu, grając wiele ról, śpiewa z szczotką do włosów w ręce przed lustrem, niszczy mieszkanie w buty matki. W ogóle, chciała dorosnąć i zostać aktorką.

Zadebiutowała w filmie trwało długo, gdy była jeszcze nastolatką. I grała z jej starszą siostrą – Evdokia Germanova.

Na pierwszej próbie przezwyciężenia wszystkich przeszkód i trudności z wejściem na wydział aktorski Germanova Lubow Alekseevna. Biografia jest prawie całkowicie ukryte przed spojrzeniami ciekawskich fanów. Ona nigdy nie uznał za konieczne, aby poświęcić swoje życie dla kogoś innego. W związku z tym, jakby masowy widz nie chciał wiedzieć, nawet najmniejsze szczegóły na temat aktorki, to prawie niemożliwe.

młody student

Tak, Love został uczniem słynnego na całym ZSRR Instytutu Kinematografii. Ten wybór jest świadomie, ponieważ pierwotnie był zainteresowany w przemyśle filmowym jest znacznie więcej niż w teatrze. I jej starsza siostra szturmem GITIS uwielbiał ją przez sześć długich lat.

I w murach Instytutu Kinematografii Germanova Lubow Alekseevna pracował pod kierunkiem wielkich nauczycieli XX wieku – aktorka Tamara Makarova i Sergei Gerasimov.

Początek twórczy sposób

Po raz pierwszy aktorka poszła do zestawu w wieku piętnastu lat, grając w dwóch filmach młodzieżowych – „wejścia” i „nieletnich”. Była zachwyceni atmosferą panującą tam i możliwość dość jasno pokazują swoje znaki. Zatem pytanie w kolekcji został rozwiązany raz na zawsze. I należy zauważyć, że nawet nie żal.

Po walce Germanova zarządzać strzelać dużo. Dziś w jego kinokopilke ponad 60 ról. Pomimo faktu, że głównie role drugoplanowe, aktorka jest łatwa do zapamiętania możliwość tworzenia ciekawych, bogatych w obrazy. Wydawała się przyzwyczaić do swoich postaci, w momencie, żyć ich życiem, dodając coś bardzo subtelne, ale ważne sama.

Od królowej do baronowej

Stało się znany masowej publiczności na początku lat osiemdziesiątych, grając Evdokia Lopuchin – słynną historyczną postać w okresie panowania Piotra Wielkiego. Były to dwa historyczne taśma produkcji sowiecko-niemieckiego przeglądu publiczność bardzo wiele razy. „Młodzież Piotra” i „na początku wspaniałe dni”

A potem, nie raz, Germanova Lubow Alekseevna pracował na planie obrazów produkcji zagranicznej. To czeska komedia „Brak dostępu dozwolone”, węgierski dramat biograficzny „Enigma Kalmana” amerykański film historyczny o Piotra, baśnie norweskie, tak ukochany radzieckich dzieci – „Mio, mój Mio” i „A na kamieniach rosną drzewa …”

W swoim kinowym życia był nauczycielem, a sprzedawczyni, gospodyni i asystent sekretarz pisarza … To strzał ciągły aż do połowy lat dziewięćdziesiątych. Potem jej kariera aktorska udał się ku upadkowi.

Głos też mogą grać

W ciągu kilku ostatnich dekad aktorka skoncentrować swoje siły w aktorstwa głosowego. Ponadto Germanova powiela filmów produkcji zagranicznej. Jest to dla niej taka sama praca jak to, co zrobiła, stojąc na planie. Lubov pewien dubbing nie lepsze tydzień nagrywania filmu, bo mówi głosem swoich bohaterów, to po prostu przyzwyczaja się do tego obrazu. Jednocześnie Germanova musiały ściśle obserwować na jej słowa przychodzą do pełnej zgodności z wykonywaniem aktorów na scenie.

Ona wyraziła kilkanaście zagranicznych filmowych gwiazd. Jego głos, że "dał" Meg Ryan, Dayan Kiton, Meril Strip, Helen Hunt, Dzhodi Foster Bridget Nielsen, Penelope Cruz i innych. Ale najbardziej ulubiona praca dla Germanova była i nadal jest – rola Dzhessiki Fletchera w serii detektywistycznej „Murder, She Wrote”. Być może jest to również dlatego Germanova jest fanem i wielbicielem detektywów. Być może dlatego, że był po prostu zafascynowany grą brytyjskiej aktorki Andzhely Lensberi.

dzisiaj życie – to …

Do tej pory Germanova Lubow Alekseevna, życie osobiste jest w przeszłości, a teraz jest za zasłoną tajemnicy, jest uważany za najbardziej poszukiwanym specjalistą do reżyserów, którzy kontrolują voiceovers filmów. Należy zauważyć, że wśród wielu kobiecych głosów jest Germanova jest bez tytułu królowej dubbing.

W ciągu ostatnich kilku lat Germanova Lubow Alekseevna, mąż, którego dzieci nie omawiane w prasie, powrócił do ekranów telewizyjnych. Ciekawe role spodobało się fanom w melodramacie „Mleczarka z Hatsapetovki”, gdzie zagrała rolę twardy i zdolny do aktów niewypowiedziany gospodyni Regina Balzaka. Przez wzgląd na syna swego pana, mogła iść dosłownie wszystko. W serii na lekarza TYRSA pracowników służby zdrowia „jest bardzo dobrze udało się stworzyć obraz żony jednego z głównych bohaterów. Seria komedia o fizruki widzów dowiedział siostrę charakter Dmitriya Nagieva.

Prawdopodobnie, wydaje się bardzo dziwne, że chociaż Germanova dość znany i popularny, ale ona nigdy nie obnosił swoje życie od zestawu. Wszystko to wciąż trzyma w ścisłej tajemnicy przed wścibskimi dziennikarzami Germanova Lubow Alekseevna. Dzieci, a także bliskiej osoby, są zawsze tematem tabu, że nie pozwoli, aby podnieść.