229 Shares 3802 views

Patrick Stump: biografia i rodzina. Patrick Stump przed i po utracie wagi

Jak głęboko zakorzenione stereotypy, że dziewczyny lubią „złych facetów”? A kto to jest – dzisiejsza „zły chłopiec”? To nie jest tyranem i zbrodniarzem. Nowoczesny anty-bohater musi pozostać romantyczny i inteligentny. Idealnie, jest on zaangażowany w muzykę. Okazuje się, że dziś dziewczyny kochają twórczy i inteligentny, w stanie zaprezentować się poprawnie. Do niedawna, Patrick Stump nie wiedział, jak zaprezentować siebie, ale dzieje, spadła dziesięć kilogramów i mąż. Jest tak zmieniona rozpad grupy, który przyniósł popularność?

kariera szczyt

W 2001 roku w mieście Wilmette, Illinois, Joseph i Piter Ventts Troman poczętego ustanowić zespół punk rockowy o nazwie Fall Out Boy. „Usunięcie out” z chłopakami Przyjęcie rozpocząć swoją drogę w muzyce sam, grając hardcorowych grupy Chicago. Jako założyciel band wokalista chłopiec widział jego przyjaciela gitarzysty o imieniu Patrick Stump. Później wszyscy pracownicy znaleźli perkusistę Endi Horli. Nawiasem mówiąc, wcześniej funkcje były perkusista Patrick aż znalazł swoje mocne wokale. Został on rozgrywa się na kilka koncertów, kiedy nie był szczególnie dotkliwy problem zbiorowej tytule. Okazuje się, że oryginalny imechko skłoniło słuchaczy! W tym samym roku kwartet wydał trzy trafienia, a rok później znalazł swoją własną wytwórnię. Iluzje na własny facetów wydatków nie są karmione, ale pierwsze wydanie „eksplodował” z efektem bomby wodorowej. Kategoria „ciemnych koni” została pomyślnie zakończona, a sami menedżerowie zaczęli oferować swoje usługi.

praca aktywna i bardzo udany był prawie non-stop przez 8 lat, ale w 2009 roku, chłopaki ogłosił przerwę, podczas której zaplanowano, aby spróbować swoich sił w solowym projekcie. Niestety, przerwa nie stała się dobre dla nikogo i została oficjalnie zakończona w 2013 roku. Jednak chłopaki się wykonać znacznie lepiej.

po przerwie,

Nowy album, były zamówienia na dźwięk do filmów, tak że praca nie kończy się, lecz główną zmianą – nie w muzyce, ale w ludziach. Patrick Stump poważnie schudła i nie przypomina prostetskogo chłopca z pobliskiej stodole. Teraz jest to człowiek – wysoki, silny, bardzo interesujące. Wokalista zmiana obrazu, opuszczony dżinsy, bluzy i czapki. Ten nowy Patrick Stump. Cienki facet bez żadnych specjalnych sztuczek: pracował dużo, mało spał i włączyła do swojej puli ćwiczeń i siłownią. Napięty harmonogram i stała aktywność pojawiła złoty sekret. Patrick Stump spadła kilku miesięcy więcej niż 10 kilogramów.

nowy wizerunek

W 2012 roku jego debiutancki solowy album, Patrick prezentowane w nowej formie: ekstrawaganckie kurtka z remisu dziobu, koszula, spodnie. Piosenkarka dorastała i przeniósł się na wyższy poziom jakości wykonania, więc trudno powiedzieć, że Stump nabazgrał. Podróż w pojedynkę uderzył w nostalgii, pozostawiając notatkę do swojej słynnej chłopięcym śmiałością i wsunął się do alternatywy. Jego muzyka – temat wielkich miast, drapacze chmur i ujrzał światła. Jego utwory są naprawdę sexy i jak ze starej szkoły Michaela Jacksona. Eksperymenty z sekretarką Patrick uda, a on walce o wybuchowej dynamiki do delikatnej zmysłowości.

Kto jest na pniu?

Na wiosnę 1984 roku w Glenview ur rude pulchnego chłopca z dużymi oczami. Dziecko był niezwykle utalentowany, co wkrótce przekonała rodziców. Jednak bez względu na to, co oczywiście nie będą rejestrowane rodzina Patrika Stampa ich dziecko. Podlegające wywiad rodzinny – narodziny w rodzinie piosenkarza ludowej. Patrick ukończył liceum, zmieniłem kilka młodszych grup młodzieżowych, a następnie znaleźć Fall Out Boy, który opanował gitarze i zaczął pisać piosenki. Grupa nagrał 7 płyt LP i rozpoczęła produkcję młodych i obiecujących zespołów.

W filmie,

Stump ma związek z przemysłem filmowym. W 2003 roku wystąpiła w reality show, gdzie zagrał samego siebie. Potem były serialu „Prawo i porządek”, „One Tree Hill” i „Dom”. W 2006 roku Patrick zajął się soundtrack do filmu „Stick It”.

życie osobiste

W 2012 roku, nie było szczęśliwe wydarzenie – żonaty Patrick Stump. Biografia Jego dziewczyna Elisa Yao ukryte za siedmioma pieczęciami, ale może to na lepsze, ponieważ każda gwiazda potrzebuje odpoczynku. Podczas ceremonii w Chicago były tylko bliskich przyjaciół i krewnych. Patrick mówił publicznie o ile to znaczy dla jego żony. To ona dała mu największe moralne wsparcie podczas pierwszych występów solowych, gdy facet rzucił zgniłe pomidory, żądając piosenki Fall Out Boy. Patrick Stump i jego żona zawsze czuły, pozostaje spokojna i wyważona. Uśmiechy na ich twarzach. Żona – najważniejszą osobą w życiu Patricka. Dwa lata później, po ślubie, mieli dziecko – syna Declan.

Fakty i faktiki

 • Może Patrick – tylko muzyka, że różnią się w grubych oprawkach okularów, bokobrodów i nasadka baseballu. Po zmianie obrazu , udało mu się stać typowy metroseksualnych pozostał osobowość.
 • Patrick oficjalnie zmienił pisownię swojego nazwiska z Stump na Stumph.
 • Grał u boku kolegów z zespołu w serialu „One Tree Hill”. Nawiasem mówiąc, uważają Patricka we własnym geniuszu.
 • Pomimo faktu, że nasz bohater – wokalista, frontman nadal brać pod uwagę jego założyciela – Pete Wentz.
 • Ojciec Patrick – wielkim artystą, a jego starszy brat Kevin doskonale gra na wiolonczeli.
 • W wolnym czasie, Patrick pisze artykuły na tematy społeczne i są publikowane w gazetach.
 • Joe Tromenom poznał, kiedy pracował w księgarni.
 • W muzyce Patrick lubi Devida Boui i książę, i kocha filmu „Rushmore”.
 • Jedzenie jest skromny Patrick, ale preferuje dyni „kwadratów” z matką i nie trawią sos barbecue.
 • Nawet obcy ludzie mówią niezwykła przyjazność Stampa, choć spór o tekstach kiedyś hit twarz Pete'a.
 • Pierwsza relacja Patryka trwała 4 lata.
 • Muzyk mieszka w Chicago, ale ma właściwość w Los Angeles. On Irlandczyk niskiego wzrostu (164 cm). Komunikat mówi, że matematycznie analizuje muzykę i lubi zwierząt morskich.

Mimo dużego doświadczenia w branży muzycznej, Stump osoba wrażliwa i pozostaje niepewny. W tym czasie, kiedy rozpoczął karierę solową, pisał list do orbity cały Internet. W piśmie tym, Patrick skarżył okrucieństwa wielu swoich fanów. Pisał listy z groźbami, zmuszony do powrotu do grupy, i wyśmiewali jego pełnię. List był szczery jęk, Patrick i jego ból, ponieważ muzyk w pełni przeżywa chwile kryzysu. Jednak pesymistyczny tym razem nie wierzył. Wręcz przeciwnie, stał się sprawdzianem wytrzymałości. Teraz muzyk wykazał, czego potrzeba Patrick Stump. Zdjęcia nowej „wersji” Patrick wrażeniem fanów. On – inny, bardziej pewny siebie i zbliżone do realiów życia.

Co on mówi?

Rodzaj popularności zyskała głębokie cytaty Patrika Stampa. Jest to prawdopodobnie jedna z poszczególnych przypadków, kiedy przedstawiciel takiego kontrowersyjnego zawodu może pójść do aforyzmów. Patrick powiedział: „Milczenie czasem głośniej niż wołanie”. Oczywiście, nie zawsze po tej mantry, a teksty często były pełne dane o swoim życiu osobistym. Ta muzyka nie zatrzymywać się na temat miłości i jej towarzyszącą cierpieniu. Patrick teksty przesiąknięte prezhivaniyami i ból. Ale on nie wykazuje się w pozycji ubogich i niefortunne.

„To jest jak walka – aby dowiedzieć się, jak umieścić swoje słowa do jego muzyki, ponieważ jego głos jest zupełnie inny od mojego, a nawet ten sam ton. Można zmienić wszystko sprawia wrażenie utworu. "

Jego wrażenia z pracy na nowym torze, Patrick wyraża również bardzo głębokie. On jest przede wszystkim twórca, ale spływają rzeki, i walcząc z falami muzycznych. Dlatego jego piosenki są postrzegane jako całości oraz niezwykle soczyste stworzenia bez usprawnień i niedociągnięć. Można powiedzieć, że Stump – wirtuoz? No, ale to na pewno nazwać go mistrzem swojego rzemiosła. Być może sukces w muzycznym Stampa wyjaśnia jego swoistą postawę. Każdy utwór dla niego – spowiedź, a każdy album – dziecko, które nie mogą uzyskać dobre lub złe. Jest to przede wszystkim jako dziecko, rodziny i ulubionych szalony. Kiedy wydał takiego dziecka na świat jest gotów podjąć lawinę katastrof, ale mam nadzieję spotkać się z ludźmi, których nie będzie obojętny i obcy.