748 Shares 1286 views

Dowiedz się, jak schudnąć 5 kg szybko i sprawnie

Po pierwsze, nie jest to zalecane, aby szybko schudnąć, to dużo stresu na organizm. Ale nadal istnieją przypadki, gdy trzeba szybko i postroynet schudnąć. Jest całkiem możliwe, ale nie często uciekają się do takich improwizacji z jego ciała. Zbyt wiele skuteczna dieta raczej szybko pomóc rozwiązać problem, jak schudnąć 5 kg. Ten mono-dieta, która pomoże w bardzo krótkim postroynet czasu. Jednym z takich diet – banan dieta. Na początku diety, aby rozpocząć dzień, są dopuszczone do spożycia w ciągu pięciu przyjęć trzech dojrzałych bananów i pić trzy szklanki niskotłuszczowego mleka. Kolejne dwa dni będzie zawierać kilka bananów do menu. W drugi i trzeci dzień jeść powoli, przedłużając przyjemność, na 1,5 kg obranych bananów. Podzielić tę liczbę przez pięć przyjęć. Codziennie wolno pić wody i zielonej herbaty. Cukier i sól są wyłączone na czas trwania diety. Ta dieta jest bardzo skuteczna. Dzięki niemu można schudnąć w 3 dni przez 5 kg.

Można spróbować innego równie skuteczne diety, obliczony jako trzy dni. Każdego ranka, trzeba piętnaście minut przed śniadaniem wypić szklankę ciepłej wody z wyciśniętym sokiem z cytryny. Na śniadanie trzeba zjeść jedno jajko, a następnie, w godzinę później, trzeba jeść grejpfruty. Następnie co pół godziny, do jedzenia białko, grejpfruta. Więc należy naprzemiennie białko z grejpfruta dziennie, maksymalnie w ciągu dnia, można jeść białko pięć i pięć grejpfruta. Ponadto dokładnie mineralnych napoju, nie gazowanej wody, co najmniej dwóch litrów dziennie. Można pić zielonej herbaty bez cukru. Przez trzy dni można schudnąć szybko przez 5 kg.

Oczywiście, nie wszystkie odchudzania dieta dla pięciu kilogramów przeznaczone są do trzech dni. Są bardzo skuteczne diety, które przechwytywania, na przykład, do czterech dni. Jednym z takich diet jest to wspaniałe cztery dni dieta, która pozwala stracić pięć kilogramów i więcej w ciągu czterech dni. Z jego pomocą można rozwiązać ten problem, jak schudnąć 5 kg, a stanie się to szybko i bez stresu dla organizmu. Tak więc pierwszy dzień tej diety przez cały dzień jeść gotowany ryż bez soli i pić sok pomidorowy, też, bez soli. Jeść i pić wszystko co chcesz. Następnego dnia, to dieta należy pić jeden procent jest jogurt niskotłuszczowy twaróg. Tutaj też nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z tych produktów. Trzeci dzień daje herbatę i gotowane mięso. Najlepszym rozwiązaniem jest zielona herbata z jaśminem, to jest bardzo smaczne, nawet bez cukru, a to właśnie cukier i nie można jeść podczas diety. Sól i cukier są generalnie wykluczone z diety w tym czasie. W przypadku mięsa najlepszym rozwiązaniem byłoby indyka lub kurczaka piersi, chude mięso wieprzowe nadaje się również. A w czwartym dniu, można jeść ser i pije czerwone wino. nie pić wody w ogóle w tym dniu. Jednak w tym dniu, istnieje ryzyko pijany dość szybko, ponieważ wszystkie trzy dni, zanim się na diecie. Ta dieta jest dość interesująca opcja dla rozwiązywania kwestii jak schudnąć 5 kg.

Bardzo skuteczne, ale raczej ciężki dieta pomoże Ci stracić trzy dni pięć kilogramów. Śledź może być stosowany tylko wtedy, gdy nie masz żadnych problemów z żołądkiem. Jest bardzo ważne, aby nie złamać. Choć tylko trzy dni, aby być cierpliwym, ale jest to bardzo trudne. Więc proszę o cierpliwość wyprzedzeniem. Tak, codziennie rano pić 150 mililitrów czystej wody. Dodać dwie łyżeczki miodu i ścisnąć pięć kropli soku z cytryny. Wszystko wymieszać i pić szybko. Na obiad, gotować indyka i warzyw, z nie więcej niż funt. A na kolację znajdziesz najsmaczniejsze priyatnoe- wywar z kapusty. Wytwarza się go w następujący sposób: wziąć libra g kapusty i napełnić szklanki wody, a następnie gotowanie przez piętnaście minut. Sól i, oczywiście, nie dodawać. Rzeczywiście w soli diety usunięto z diety. Pić wywar należy powoli i stopniowo, przez pół godziny. Jeśli naprawdę chcesz snem zjeść, wypić szklankę kefiru jednego procenta. Teraz już wiesz dokładnie, jak schudnąć 5 kg. Wybierz dowolny z powyższych diet i rozpocząć odświeżyć.