371 Shares 6580 views

Podział na posiłki dla utraty wagi. Menu na tydzień i na dzień

Pragnienie schudnąć sprawia, że ludzie szukają nie tylko niezbędny zestaw ćwiczeń, które są niewątpliwie ważne, ale odpowiedniej diecie. Są to, jak widać, dużo, iw każdym można znaleźć plusy i minusy. Na przykład, dieta może zrzucić sporo dodatkowych kilogramów, ale może to być szkodliwe dla zdrowia, a rykoszetem przez wiele lat w postaci problemów z nerek i wątroby, przewodu pokarmowego. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie tylko swoją dietę niskokaloryczną, ale również zrównoważony.
Pomocą w tym podzielić posiłki dla utraty wagi. Menu na tydzień przyjrzymy się poniżej. Doprowadzi to nie tylko właściwy sposób życia, ale również znacznie schudnąć nawet bez ćwiczeń i ciężkiej pracy.

Co to jest ułamek posiłki do odchudzania

Menu na tydzień w tym systemie sugeruje, że można jeść te same produkty żywnościowe, jak poprzednio. Powinno być cały dziennej objętości podzielonej na pięć lub sześć posiłków. Pozwoli to żywność jest całkowicie strawione niezwłocznie w formie rezerw tłuszczu. Co 3 godziny, trzeba mieć. Powód jest prosty: trawienie pokarmu w żołądku trwa około 2,5-3 godzin, co oznacza, że trzeba dobrze zjeść, aby utrzymać swój metabolizm, nie odczuwając silny głód, w którym zarówno zdarzyć do przejedzenia.

Po gruntownej odchudzania powinien rozważyć ich kaloryczności posiłków. U kobiet, to musi się różnić między 1200-1500 kalorii. Wahania w obu kierunkach może znacznie spowalnia proces utraty wagi. Jeśli zużywają więcej kalorii lub mniej powyższym zakresie, to nie jest konieczne, aby od razu wejść do tej „koleiny”. Podzielone posiłki do odchudzania (menu albowiem opisania, zgodnie z niuanse systemu tygodnia) powinny stopniowo normalizować, bez aranżacji dla organizmu na stres. Proces utraty masy ciała (szczególnie duże) ubrać długie i pracochłonne. Dlatego należy podjąć tę kwestię bardzo dokładnie.

Podział na posiłki dla utraty wagi. Menu na tydzień, jego plusy i minusy

Ten sposób życia będzie utrzymać metabolizm na wysokim poziomie, który będzie spalić więcej kalorii, a więc schudnąć. Cząstkowe wskaźniki energetyczne straciły na wadze jest zalecane, ponieważ w ciągu tygodnia zostaną utracone bez obciążenia 400 gramów do 1,5 kg. Podczas tej diety, można całkowicie kontrolować swój głód i przejadania się później.

Jeśli mówimy o minusy, to dietach niskokalorycznych, które obejmują ten system, to jest jeden bardzo istotny: pojawienie się silnego poczucia głodu. Jeśli nie zwracać uwagę na ten czynnik i opuszczaj posiłków, można również zaopatrzyć się w duże ilości tłuszczu. Pamiętaj, że uczucie silnego głodu – to przede wszystkim sygnał od organizmu, że jest on gotowy do rezerwy na „czarną godzinę”.

Podzielić posiłki dla utraty wagi, menu na tydzień, co nie jest tak zróżnicowane, że lepiej jest malować jeden dzień, w którym będzie się różnić w tych lub innych produktów. Główną zasadą w pierwszych dwóch lub trzech posiłków powinny być spożywane większość węglowodanów w ciągu dnia. 5-6 „podejść” 3 musi być gorąca, a 2-3 – lekkie przekąski, tłumi głód. Białka muszą być obecne w każdym posiłku recepcji. Dla najlepszego „dawkowania” posiłku, należy zasadę dłoni lub tulei, czyli objętość produktów dla jednego posiłku nie powinna przekraczać określonych środków. Na początku będzie trudno, ale w końcu można się przyzwyczaić, a w ciągu miesiąca nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak kiedyś w stanie zjeść dużo.

Śniadanie powinno być spożywane nie później niż jedną godzinę po przebudzeniu. Zawiera on w sobie żadnych owsianka, musli lub płatki i kanapkę z serem i całe ziarna chleba. Jak można pić wodę, herbatę, miód / stevia lub kawę z mlekiem. 2,5-3 godzin przekąskę w postaci jogurtu lub jogurtu i razowego chleba. Obiad: zupa, sałatki, czy strona warzyw danie z chudego mięsa. Przekąski: twaróg lub desery niskokaloryczne z herbaty (jako takie mogą być stosowane pieczone w piecu mikrofalowym lub jabłek). Obiad: gotowana ryba (mięso, jajka, ser lub do wyboru), surówka. Przekąski przed snem, mogą być reprezentowane przez szkło kefiru lub jogurtu. Takie dzielenie posiłków dla utraty wagi, menu na tydzień, dla których można zarejestrować się poprzez zastosowanie w codziennej diecie.

Konkludując

Jak widać, nic skomplikowanego procesu władzy, i nie trzeba wykluczać słodkie. Tylko trochę ogranicza jego zużycie, ale jest to łatwiejsze do zaakceptowania niż jej całkowity brak. Prowadzące dietetycy zalecają spożywanie światu, co wymaga organizm, po prostu nie przechodzą środka dopuszczalnego. Brak całkowitego wyrzeczenia słodkiego i pożywne jedzenie, które dadzą ciała w wymaganej ilości białka, witamin, minerałów i błonnika, będzie nie tylko schudnąć, ale również, aby utrzymać piękno. Głównie zalecany dla tych, którzy zamierzają stracić dużo masy. Dieta (moc ułamkowa), menu na cały dzień, za które opisaliśmy powyżej, powinny być połączone z ćwiczeń. Można zacząć statyczne, takie jak callanetics czy pilates. Utrzymując ciało w dobrej kondycji skóry nie sag mocno iz wystarczającym obciążeniem można to zrobić i podciągnąć. Pamiętaj, aby spożywać co najmniej 2 litrów wody pitnej dziennie. Ponadto, tłuszcze powinny być obecne Stosunek: nierafinowanym oleju z oliwek, olej lniany, olej sezamowy, albo jako alternatywę dla oleju rybiego. Jeśli masz powody do myślenia, że organizm nie otrzyma wymaganej ilości witamin i minerałów, mogą przyjmować różnorodne recepty.