784 Shares 5423 views

Klub „Ibiza”

Podróż do nocnych klubów? I co chcemy tam znaleźć? Oczywiście, zabawy, wypoczynku, miłości i nowe emocje! Prawie takie same związki powstają w umyśle, gdy słyszymy lub wymawiać intrygujący i egzotycznych słowo „Ibiza”. Oto ona, prawdziwa oaza nałogowy klubowiczów, którzy znajdą tu wszystko, czego potrzeba do siebie! Jeśli naprawdę cieszyć się wysokiej jakości muzyką elektroniczną, nie można sobie odmówić przyjemności, aby odwiedzić Ibiza. Ta wyspa stała się sławna dzięki hałaśliwych imprez i klubów, które są najlepszych DJ'ów świata i gwiazdy show biznesu gości. Nie jest zaskoczeniem, że w wielu miastach otworzyć swój klub „Ibiza”, gdzie panuje wieczne lato i nie zatrzymuje muzykę elektroniczną.

Jak to wszystko się zaczęło …

Dawno temu hipisi wybrał Ibiza obszaru wolności, zakładając tu swoich klubach, który następnie stał się znany na całym świecie. Dosłownie w powietrzu na Ibizie wznosi filozofię „dzieci kwiatów”, która przynosi atmosferę wiecznej wypoczynku i beztroski.

Ibiza – Ośrodek demokratyczny; tam można odpocząć każdego, niezależnie od ich wniosków. Najfajniejsza tutaj rip duży wesoły firmę, która docenia smak wolności i dobrej muzyki.

Piękna Ibiza?

Można zauważyć niezwykłe piękno tego miejsca, kombinację bujnej tropikalnej zieleni, fale turkusowe morze i ciemnoniebieskie niebo. Wizytówka wyspy – to z pewnością luksusowy słońca, towarzyszą dźwięki muzyki i pysznego koktajlu w Café del Mare. Tutaj dziewicze plaże, czysta woda i żywność, świeże owoce morza i ryby. Głównym urok Ibiza – w oderwaniu od świata zewnętrznego: tutaj można zapomnieć o wszystkim, z wyjątkiem morza przetargu, gorące słońce, muzyka i smak koktajli że wypić po nocy separacji.

Gdzie się Ibizie?

Klub w Moskwie, trzeba było stworzyć konieczne, w przeciwnym razie będzie musiał czekać na cały rok świątecznym, który jest na wyspie trwa tylko od maja do października, a to znaczy, że kilka długich miesięcy minęło bez muzyki, ciepła i słońca. Idąc za przykładem słynnej wyspie każdego klubu, otwierając w naszym kraju ma swój własny program znany z góry.

Odwiedzenia naszej stolicy, gdzie stacja metra „Strogino” ulica Isakovskogo otwarty klub „Ibiza”! Nie tak dawno temu tutaj został otwarty i klub pokerowy, który organizuje codzienne turnieje na najpopularniejszego Poker Club gier. Uczestnicy rywalizują ze sobą do banku, a organizacja kasyna RRC „Ibiza” jest zaangażowany w działalność usługowa, dostać niewielką prowizję. Zasady turnieju wyraźnie uregulowane, a wpisowego należy zrobić, tworząc pulę nagród.

W jakim tempie?

Drobne przygody z hazardem w klubach pokerowych wymaga relaks, więc muzyka z klubu „Ibiza” jest w stanie zaspokoić smak najbardziej kapryśnych melomanów. Kocham ten dom? Wtedy dla was styl klasyczny z włączeniem trance, disco, old-school. A może twój smak techno? Następnie przygotuj się na jego sztywność, w połączeniu z łagodnym domu. Kindle tutaj przez całą dobę. Zmęczeni tańcem? Uciec do jedzenia i picia orzeźwiający koktajl, a może aromatyzowaną kawę. Odpocząć na miękkiej kanapie i powrócić do atmosfery wakacyjnego. I pamiętaj, że wcześnie rano na tradycji klubu z pierwszej ręki „Ibiza” rozpoczyna się after-party.

Jakość wakacje na morzu!

I jesteśmy gorzej niż wyspa na Morzu Śródziemnym? Więc chcesz odwiedzić klub „Ibiza”? Odessa docenią bliskość morza oraz jakości usług. Klub zajął miejsce na wybrzeżu Morza Czarnego, na plaży Arcadia. Jest to prawdziwa mekka dla ludzi, którzy lubią wygodę, usługę Europejską i świetną muzykę.

DJ Fenix frequents klub "Ibiza". Odessa wydaje mu kawałek raju, więc nie zamierzamy członków górnej rzut didżejów handlowych i rosyjskich muzyków. Są nagrane popularne piosenki, które zdobyły serca miłośników dobrej muzyki w Ameryce, Niemczech, Australii i Anglii. Top DJs odwiedzający Club „Ibiza” Odessa, charakteryzujący się unikalną technikę pracy podczas zbioru DJ, który umożliwia komunikację z widzem poprzez muzykę. Tak dokładniej poczuć nastrój publiczności. A jednak warto wspomnieć MC Rybikov – jeden z najpopularniejszych i SM, którzy mówili w Jurmala, Tomsk, Kiszyniowie, Istambuł, Saratowie i rubla. Znany jest jako ktoś, kto zawsze mówi co myśli i jak redaktor naczelny magazynu MAXIM (Ukraina). Ten weteran ruchu narodowego klubu powiedział publiczności, dlaczego potrzebny jest mikrofon do mężczyzny na imprezie.

Aby nastrój był normalny, słuchać Redboy DJ, który od 2009 roku i pozostaje jedynym stałym mieszkańcem ukraińskiego Club w Odessie. Każdy z jego występu jest fascynująca i pasterstwo zmęczenie. Ale należy pamiętać, że choć w klubie „Ibiza” nie jest tak drogie, ale ceny wynajmu mieszkań w Arcadia zaczynają się od $ 100 US (odpowiednik).

Jak zachowywać się tutaj?

Ci, którzy po raz pierwszy zdecydował się odwiedzić klub nocny „Ibiza”, to lepiej, aby z góry wiedzieć, że jest to ograniczony obszar, gdzie można opalać się w ciągu dnia przy basenie lub na plaży, pod warunkiem, że będzie wynająć krzesła lub namiot. Pamiętaj, że każdy namiot zapiął stewarda, który odpowie na Twoje wezwanie i przybywa ze świeżym drinka lub przekąskę. Z lepszą żywność nie brać, jest nieprzyzwoite. Jako miejsce dla klubu rozrywki i plaża „Ibiza” jest czynna do godziny 20:00, a następnie stopniowo przekwalifikować w nocnym klubie. W dni powszednie, wejście jest za darmo, ale w weekend zaczyna zajęty sezonie i będzie musiał zapłacić. Wiele ladach barowych, morze koktajli, tłum pięknych dziewcząt i ognistych rytmów … Dress code nie zawsze jest ścisłe i można umieścić osoby w klapkach. Dla podróżnych z Rosji ceny są bardzo przystępne, ale są nieprzyjemne niuans – do lądowania przy stoliku na weekend i trzeba zapłacić depozyt. W uczciwości, zauważamy, że jedzenie jest poza pochwały. W ogóle, to jest bardzo ładne i przytulne. Sama instytucja przypomina ogromną białą mrowisko z niebieskimi i różowymi plamami koloru. Coś w rodzaju rodzaju labirynt z wieloma warstwami, płaskich ekranów telewizyjnych i innego sprzętu.

Wakacje w stolicy kulturalnej

Tak, w Petersburgu dość zachować publiczności i nie problem z dostarczeniem wizytę na wyspie Ibiza. Petersburg nocny nie jest gorsza od oryginalnego źródła w wysokości rekreacyjnych i rozrywkowych możliwości. Chcesz się dobrze bawić i pamiętać, że przez długi czas? Przejdź do «Ibiza», który znajduje się w samym sercu miasta – na Ligovsky Avenue.

Doprowadzić przyjaciół i znajomych lub przyjść sam, bo można poznać nowych przyjaciół, znaleźć miłość i zabawa weekend! W takim dużym mieście trudno jest znaleźć coś nowego: wszystkie zostały tam, widziałem to wszystko. Ale atmosfera w klubie nocnym „Ibiza” w Petersburgu zadowoli nawet najbardziej wymagających klubowiczów, którzy są zaznajomieni z wszystkich didżejów miasta i odwiedził wszystkie tantspolah.Uzh tutaj, że wie, jak zaskoczyć i od razu się zakochać. Tancerze będą zachwyceni na widok ogromnego parkiecie, kokietka zadziwił szeroki wybór koktajli i baru, który jest wygodny tańczyć nawet na wysokich obcasach! Regularne goście mogą spodziewać się specjalnych przywilejów i niespodzianek od domu, a właściciele kart klubowych, oczywiście, otrzyma zniżkę eleganckie. Wiele osób obawia się chodzić do klubów nocnych ze względu na stabilny wzrost przestępczości, ale klub „Ibiza”, można zostawić strach za drzwiami wejściowymi. Przeszkolony personel odpowiedzialne podejście do swojej pracy i gwarantuje bezpieczny wypoczynek.

Witamy!

Odpocząć i cieszyć się życiem! Tutaj są wrażliwe na potrzeby gości i wiem, że nie każdy lubi długie spacery. W nocy klub „Ibiza” nie może mieć tylko bawić, ale także relaks i odpoczynek. Atmosfera oczaruje każdego. Ekskluzywny system oświetlenia pozwala pozostać w cieniu, kiedy chce, i na świat, kiedy dusza potrzebuje widowisko. Program muzyczny jest uderzające wszechstronność i ładunki dodatnie. W „Ibiza” może być wyzwolona i być sobą.