120 Shares 2295 views

broń sygnałowe

Broń sygnałowe są wykorzystywane wyłącznie do alarmu jest obsługa dźwięku lub światła. W przypadku istnienia w obszarze lasu, jeden po drugim z rozwieszczone zwierzę może być stosowany jako środek odstraszający owady. Jako środek obronny nie jest zalecane, ponieważ ten efekt hamowania nie ma broni. Chociaż, jako efekt zaskoczenia, może pracować.

Zgodnie z obowiązującym prawem, broń sygnalizacja jest cywilem i jest dostępny na rynku, czyli na jego nabycie licencji i rejestracja nie jest wymagana. Istnieją jednak pewne ograniczenia. pistolety sygnałowe i rewolwery, kaliber nieprzekraczającej 6 mm, a wkłady, które mogą być stosowane jako gaz lub broni palnej MVD uważane za niebezpieczne dla ludzkiego życia i muszą być zarejestrowane, odpowiednio, licencji.

Licencja dla pistoletu sygnałowego może dostać się do komisariatu według miejsca zamieszkania. Warto zauważyć, że taki dokument jest również uchwała o posiadaniu broni. Z reguły jego działania nie przekracza pięciu lat od daty wydania. Podczas rejestracji konieczne będzie paszport dla licencji produktu z odpowiednim oznakowaniem sprzedawcy pistoletu. Rewolwery, sprowadzane z zagranicy, są poddane większej kontroli, z wyjątkiem jedynie przedmiotów zakupionych do zbiorów.

Naturalnie, że często sygnalizują broń zostaje przejęta przez turystów, miłośników sportów ekstremalnych, żeglarzy, etc. Ta broń może być także wielkim darem kochany człowiek. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że nie stosuje się do walki, sprzedaż nieletnim jest zabroniona. Najbardziej popularną formą takiej broni w naszym kraju – pistolet sygnałowy (pistolet). Jego osobliwością jest to, że wygląda bardzo podobnie do broni wojennych, a dźwięk wystrzału jest identyczna do chwili obecnej, choć w użyciu jest absolutnie nieszkodliwe. Jednak coraz częściej można zauważyć przykłady, gdzie pistolet sygnałowy nie jest używany zgodnie z jego przeznaczeniem, a jako rodzaj samoobrony. Na przykład, przez bezpańskie psy i łobuzami, ponieważ oprócz odpychają jednego rodzaju, można również strzelać w powietrze i dźwięk to bardzo zastraszające.

Chociaż na zewnątrz Pistolet jest bardzo podobna do obecnej, różnice są nadal. Na przykład, jego tułów całkowicie gładka, bez skoków do głównej części komory, jednorodną średnicę wzdłuż całej swojej długości. Takie pistolety zazwyczaj pojedynczy lufę, ale istnieją poszczególne przypadki, w wersji dwucylindrowej.

Wkłady mogą być różne: Oświetlenie besparashyutnye, spadochron z jednej gwiazdy i więcej, z mieczami kolorowego dymu kombinowanego. Ten ostatni wraz z sygnałem wizualnym i emitują bardziej specyficzny dźwięk, jak strzał pirotechnicznych petardy. Zazwyczaj, naboje dymne stosowane w ciągu dnia, a obecność w zvezdok charge – w nocy. Wysokość strzale wszystkie rodzaje wkładów sięga 100-150 metrów.