503 Shares 7371 views

15 oznacza, że aktualne zadanie nie pasuje do Ciebie

Twoja praca dawno przestała przynosić radość i sprawia, że czujesz, że utkniesz w rozległym płaskowyżu? W rzeczywistości, z każdej sytuacji jest wyjście, po prostu znajdź siłę, aby przyznać się do siebie, że zasługujesz na więcej i jesteś gotowy, aby przejść dalej. Jeśli masz wątpliwości, przedstawimy Ci niektóre znaki wskazujące, że obecna praca nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Opanowanie nowych umiejętności daje Ci trudności

Nikt nie mówi, że opanowanie nowych umiejętności zawsze przebiega sprawnie. Profesjonalizm osiąga się dzięki ciężkiej i ciężkiej pracy. Jednak nawet jeśli najprostsze zadanie szefa wydaje się dla ciebie katastrofalnie trudnym zadaniem, najprawdopodobniej wybrałeś niewłaściwą ścieżkę. Dobra osoba zawsze znajdzie, jak wykorzystać ich mocne strony i zrobić to, co naprawdę robi. Im mniej udana taka szansa nie jest.

Nienawidzisz niedzielnych wieczorów

Ty nienawidzisz samej myśli o poniedziałkowym przyjściu i wpadnij w melancholię pod koniec weekendu. Niedzielny wieczór z definicji nie może być dla ciebie zabawny, ponieważ wszystkie myśli są zajęte obawami o rozpoczęcie tygodnia pracy. Wszyscy ludzie doświadczają łagodnego smutku, gdy weekend kończy się, ale to nie jest powód, aby wpaść w rozpacz.

Twoja praca cię waży

Każdy z nich ma czarne paski i złe dni w swojej karierze zawodowej. Ale jeśli wydaje ci się, że szef jest zbyt uprzedzony przeciwko tobie, a koledzy nie szanują cię, negatywne myśli nawiedzają cię z dnia na dzień. Trudno wykonywać pracę, będąc pod jarzmem niezadowolenia. Tylko szczęśliwi pracownicy uczą się nowych wysokości. Każdy, kto czuje się głęboko nieszczęściem, zmuszony jest do deptania na miejscu. Wydaje się, że nadszedł czas, aby szukać bardziej obiecującego miejsca.

Masz straszne recenzje

Wydaje się, że dobrze wykonujesz swoją pracę, ale twoja opinia nie jest zasadniczo zgodna z kierownictwem. Negatywne recenzje wkraczają w ciebie raz za razem, a to pozwala Ci na znalezienie nowych miejsc pracy.

Twoja branża jest w przepraszającym stanie

Prawdopodobnie, możesz pracować w tej firmie jeszcze kilka lat, ale jesteś uciskany przez brak perspektyw. Wydaje się, że Twoja branża nie otrzymuje wystarczających środków finansowych i nie rozwija się.

Twój szef jest używany do złamania ciebie

Wielu bossów ma zwierzaka i człowieka, który odgrywa rolę "kozła ofiarnego". Twoim celem było być gdzieś w środku, ale okazało się, że musisz słuchać codziennych ataków szefa. Jeśli nie chcesz się osłabiać w cierpieniu i toksycznym środowisku pracy, biegnij z tego miejsca wszystkimi nogami.

Masz kłopoty z podjęciem pracy

Po przekroczeniu progu biura i zajęciu miejsca pracy potrzebujesz ogromnego wysiłku, aby zmobilizować wewnętrzne zasoby. Więc twój wewnętrzny głos sygnalizuje, że to miejsce nie pasuje do Ciebie.

Brak równowagi

Źle, gdy praca przeszkadza osobiście życiu osoby. Pamiętasz, jak długo spędzałeś czas z rodziną? Czy nie myślisz, że gospodarstwo domowe zapomni o tobie? Ponadto, znane z pracy workaholics ryzyko zarobić emocje emocjonalne.

Brak perspektywy wewnątrz firmy

Jeśli widzisz, że w tej firmie osiągnęła maksimum, a ruch wzdłuż drabinki kariery jest niemożliwy, zacznij szukać pracy, która da szansę dalszego rozwoju.

Jesteś nieśmiały od swojej pracy

Kiedy przyjaciele na imprezie walczyli ze sobą o zabawne sytuacje, które zdarzają się w ich pracy, czujesz się nieswojo i odejdź. Jesteś wstydzony swojej pracy lub firmy, w której pracujesz. Wydaje się, że nadszedł czas, aby rozłożyć skrzydła.

Za mało pieniędzy

Wielu ludzi jest przygnębionych przez skąpy pracodawcy. Trudno poczuć się jak niedoważony pracownik.

Czujesz się apatyczna

Nie dbasz o sprawy firmy. Nic nie wiesz o swojej historii, tworzeniu logo i założycieli. Obserwujesz również zaniedbywane strony korporacyjne. Zaniedbanie i apatia wskazują, że to miejsce nie inspiruje Cię.

Nie zdobywasz nowych umiejętności

Prawdziwy profesjonalista poprawia swoje umiejętności podczas swojej kariery. Jeśli pracodawca nie może zapewnić pracownikom studiów lub zaawansowanych szkoleń, jasno stwierdza, że sukces firmy jako całości nie jest dla niego ważny.

Jesteś w konflikcie z jednym z twoich kolegów

Być może twoje biuro jest pogrążone w plotkach i grach za kulisami, a być może jesteś w nieprzyjazności z jakimś konkretnym pracownikiem. Mimo że konflikty interesów mogą potencjalnie powodować zdrową konkurencję, negatywna aura uniemożliwia użytkownikowi pełne wykorzystanie potencjału.

Jesteś tu za pieniądze

Ludzie chcą, aby ich praca była dobrze płatna, a pieniądze naprawdę dają nam możliwość istnienia. Jeśli jednak przyjeżdżasz do firmy nie dlatego, że to twoje powołanie, ale tylko ze względu na stabilne zarobki, takie podejście nie może być uznane za poprawne. Nie mając odpowiedniej pasji, wkrótce będziesz nienawidzić swojego miejsca pracy.