441 Shares 7347 views

Jak zrobić piękny łuk na wypisie ze szpitala z własnymi rękami

Rodzice starają się zawczasu przygotować do nadchodzącego spotkania z dzieckiem. Wiele z nich czeka z niepokojem na dzień, kiedy pipsqueak iść do domu. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcą w tej chwili wszystko było ładne i uroczysty, zrobić łuk na wypisie ze szpitala z własnymi rękami. Idee i techniki produkcyjne mogą być różne. Dowiedz się kilka opcji, i stosować odpowiednie.


procesy produkcyjne

Elegancki łuk na wypisie ze szpitala z własnymi rękami może być wykonane w różnych technikach, lub ich kombinacji. Pierwsza metoda polega na tworzeniu artykułów o różnych długości taśmy wykonując pętlę.

W drugich elementów KANZASHI zastosowania. Początkowo, tak i ozdoby do włosów. Teraz technika wykorzystywana do tworzenia dekoracji dla domu, upominków. Można też zrobić bardzo spektakularny i niezwykły łuk na wypisie ze szpitala z własnymi rękami.

Elementy kwiat, który znajduje się w środku (na zdjęciu powyżej) są wykonane z kwadratów, wycięte z wstążki satynowej. Łącząc różne kolory i rozmiary części są bardzo piękny wystrój.

Co trzeba

Możesz pomóc łuku na wypisie ze szpitala z własnymi rękami mistrzowską klasę z której dowiesz się więcej. Teraz przewijać listę niezbędnych materiałów i narzędzi. Wszystko przygotować z wyprzedzeniem, aby natychmiast wykonać sekwencję działań w praktyce.

Łuki mogą różnić się wielkością, ilość kolorów i faktur wstążki, dodatkowego wystroju i, oczywiście, spędził w swoim czasie produkcji. Aby w dniu wypisu dziecko wielki i niezapomniany, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na przygotowania takich pięknych akcesoriów. Zwłaszcza przyszłe mamusie, która przeszła na urlop macierzyński, zawsze szuka czegoś ciekawego lekcji części obszaru rzemiosła.

Takie coś byłoby wielkim darem dla matki oczekującej. Można zrobić pamiątkę i dać dziewczynę. Po prostu trzeba to zrobić z wyprzedzeniem.

Tak więc, aby wykonać łuk na wypisie ze szpitala z ich rąk (na zdjęciu powyżej, lub dowolny inny artykuł), potrzebne są następujące elementy:

  • Satin i wszelkich innych możliwych z taśmy (tekst i obrazy);
  • nożyczki;
  • lżejsze lub świeca obsłużyć krawędzie, więc nie kruszą;
  • igły;
  • wątku;
  • Lub kleju;
  • elementy dekoracyjne (oczka, koraliki, kwiaty, w środku można umieścić małą zabawkę).

Jeśli w domu nie ma takiej różnorodności, a sklep jechać daleko, aby nawet tylko jednego rodzaju taśmy, aby stworzyć spektakularne rzeczy.

Łuk na wypisie ze szpitala własnymi rękami
(Warsztat Photo)

Jeśli nie masz dużo wolnego czasu, aby stworzyć coś bardzo oryginalnego i innego, zrobić wspaniały łuk szerokim standardzie satynowe wstążki. Trzeba będzie segment jest znacznie dłuższy, niż gdyby po prostu owinąć koc z dzieckiem i dłoni łuk krawat.

Przeprowadza się taki produkt łatwo. Sekwencja działania jest następująca:

1. Wyjąć taśmę i rozpocząć swoje odwijając się pętle stopniowo tworząc w dłoniach. Postaraj się, aby im jednakowej wielkości. Jeśli masz problemy z estymacji oka, można wykonać predvariatelnuyu znaczników, zauważając, kredę po niewłaściwej stronie w miejscu, gdzie będzie można zrobić ekscesy. Chociaż jest to całkowicie opcjonalne. Nawet nie bardzo gładkie pętle w sumie spektakularny wygląd.

2. Po zebraniu wymaganej liczby loki, zawiązać węzeł w środku gwintu lub wykonaj „pętli pętlę” niezawodności.

3. Wrap ta część kilkakrotnie zabezpieczyć końce wiązki.

4. Rozprzestrzenianie pętle łuk. Pokroić resztę taśmy i traktować krawędzie tak aby nie kruszą się.

Ten łuk może być przyszyte do koperty noworodka. Jeśli chcesz pozostać długie rozkręcone końce pasm, które będą przeprowadzać rolę dekoracyjną lub używane do zawijania koce, muszą być dostarczone z wyprzedzeniem. Przed rozpoczęciem pracy należy przewinąć wolny koniec taśmy do długości i zostawić samo na końcu. Jeśli zapomnisz to zrobić, można szyć gotowego łuk na inną taśmę.

Łuk na wypisie ze szpitala z własnymi rękami:
warsztat

Bardzo ładny wystrój, który jest pokazany w następnym zdjęciu, również łatwe do wykonania. Jeśli nie można znaleźć gotowe dwukolorowej taśmy, nie jest łatwo dotrzeć z wszystkich.

Podjąć szeroką wstążkę. Jej wąskie miejsce. Aby dwukolorową pętla to nie rozdzielają się na indywidualnej i wąski pas nie porusza się w stosunku do środka, to lepiej w niektórych miejscach, aby połączyć je klejem. Czy to tam, gdzie będzie zginać lub w środku, ale wtedy muszą ściśle pasować do siebie. Reszta zasada działania jest taka sama jak w poprzednim przykładzie wykonania. Nawiasem mówiąc, w środku zamiast wąską wstęgę innego koloru, można użyć kontrastowych koronek.

Chic kokarda koperta dziewcząt

Jeśli wiesz dokładnie, co otrzymujesz gotowy spotkać się w szpitalu małej księżniczki, można spróbować stworzyć bardzo efektowne różowe i białe ozdoby z koralików, koronki, kwiaty i inne ozdoby.

Wygląda to dobre połączenie pasm o różnych fakturach i szerokościach. Zasada montażu w tych łuków jest taka sama jak już opisano. Jedyną różnicą jest to, że utworzenie dwóch oddzielnych elementów, a następnie połączyć je ze sobą. Jak robi mniejszą liczbę pętli i umieścić je na różne sposoby. Zaczepowe położenie kierunek loki może być za pomocą kleju albo gwintu.

Łączenie techniki wytwarzania

Bardzo miły prezent dla Twojego dziecka mogą być wykonane z satynowej wstążki w technologii KANZASHI, a nawet lepiej, łącząc wszystkie cechy razem. Jeśli przygotowują się do wyjścia, ale nie powiedział płeć dziecka (i jest!), Ukłonić neutralny biały kolor. On jest zdolny i chłopcy i dziewczęta.

Centrum może być umieszczony kwiat KANZASHI, jako podstawa do wytwarzania konwencjonalnych zawiasów. Cienka taśma, jak widać, też wyglądał imponująco.

Widzieliście, jak możemy zrobić łuk na wypisie ze szpitala z własnymi rękami. Tak więc, nie ma czasu przed narodzinami dziecka, zrobić jakieś fajne procesu twórczego. Stwórz swój pierwszy dar jego okruchy.