638 Shares 8760 views

Jak splot wieniec z liści klonu?

Jesienią jest tak przyjemne chodzić na pożółkły parku, wdychając korzenny zapach opadłych liści! Żółte liście – idealny materiał do rękodzieła, zwłaszcza tkactwo wieńce.

Rodzaje wieńce klon

Girlandy z liści jesienią utkać z innym celu. Głównie po prostu dla zabawy. Rzeczywiście, tak chętnie jesienią jak najdłużej cieszyć się tym pięknem i stać się częścią tego cudu.

W krajach zachodnich, nie ma mody do dekoracji wieńce przednie drzwi dla święta lub tylko dlatego, ale w zależności od sezonu. Wieniec z liści klonu nadaje się do tego najbardziej.

Cóż, kto nie był w domu co najmniej jedno zdjęcie w parku jesieni? Oczywiście, główną cechą jest tu król wieniec.

Liście klonu wykorzystywane do tego celu kilku powodów. Mają długie korzenie, i bardzo piękny liść talerz. Wieńce uzyskuje się silny i wspaniały – prawdziwie królewski.

Najprostsze wieńce

Niestety, nie każdy wie, jak zrobić wieniec z liści. Istnieje kilka sposobów: od prostych do stosunkowo skomplikowane, ale bardzo efektowny.

Aby rozpocząć, należy starać się piękno w najprostszy sposób. Konieczne jest, aby wziąć wymaganą liczbę arkuszy grubego i niezbyt długiej nodze. Paznokieć w połowie drogi arkusz staje się mały otwór, który może wycisnąć kręgosłupa następnego liścia. Nawleczone je na liściu i to zrobić tę samą dziurę. W ten sposób tkania łańcuch żądanej długości. Oczywiście, wspaniały wieniec nie będzie działać, ale czas jego produkcji zajmie sporo. W ten sam sposób można zrobić girlandę lub wstążka do wieńca bujnej tekstury.

Druga prosta metody jest fakt, że kilka nałożonych na liście zachodzą na siebie i są przebite ogony razem w dwóch rzędach, tak, aby nie kruszą się. W ten sposób można dokonać schludny koronę. Teraz już wiesz dwa sposoby splot wieniec z liści. można przejść do bardziej skomplikowanych opcji.

Wieniec z liści klonu na podstawie

Łatwo jest zrobić wieniec z liści, w przypadku korzystania z bazy do tego celu. Jeśli jest on przeznaczony do noszenia na głowie, ramy muszą być cienkie i lekkie. Na przykład, można wziąć kawałek drutu. Dla segmentów wieniec jest bardziej korzystne grubości i objętościowe bazie drewna lub pianki.

Weź wstępnie gotowane liści pojedynczo lub w małych pakietach i rozpocząć primatyvat nich do podstawy za pomocą nici, taśmy klejącej lub kwiatowy taśmy. Ostatni – najbardziej zawodne, ale bardzo piękny. Tkać koło kontynuować. Kiedy docieramy do początku działania, wolne końce korzeni ukrywa pod liśćmi i delikatnie primatyvaem im.

W ten sposób można na drutach wieńce dowolnej średnicy. Ponadto łatwiej jest po prostu podążać za wzór, na przemian czerwonych liści z żółto-zielonkawy. Wadą tej metody jest to, że wielkość powinna być wybrana z góry jak zmienić w trakcie tkania nie jest takie proste.

Proste ściśle powiązane między sobą ogony

Jest jeszcze inny ciekawy sposób splot wieniec z liści. Znany jest nam bardziej jako mniszka. To właśnie w ten sposób wiele dzieci zrobić samemu dekoracji na głowie żółte kwiaty.

Istotą splotu jest stopniowo skręcać wokół kręgosłupa arkusza wcześniejszych korzeni. Technologia jest w następujący sposób: weź dwa skrzydła z długimi końcami. Jeden trzymać w prawej ręce, a lewą sekund umieścić liść roboczą i splatają mu kręgosłup od dołu, zmieniając końcówkę pomiędzy dwiema płytami. Następnie naciśnij zarówno kręgosłupa w prawej ręce. Tak więc okazuje się, że mamy zgnieciony liść klonu własnej końcówki. Aby doplesti wieniec z liści klonu, nadal na krzyż jako pakiet w prawej ręce. To rozwiązuje końce liści i nie dopuścić, aby kruszyć. Sprawdź siatka jest lepsza, jeśli końcówki układu wydechowego, pierwsze ogniwo łańcuch, a następnie zamknąć krąg, aby uzyskać gotowy wieniec.

warkocze oplatania

Proponujemy inny ciekawy warsztat. Wieniec pozostawia ocieplanie francuski warkocz. Jak to wygląda, można sobie wyobrazić, czy widzieli tkane girlandy z cebuli. Zazwyczaj odbywa się to jest warkocz.

Normalna warkocz z trzech pasm jest w stanie utkać każda. Do tego sposobu dokonywania wieniec, konieczne jest co raz belki przecinających, dodać liść o długiej łodydze.

Na początku będzie to trudne, ale z czasem tkactwo idzie o wiele więcej zabawy. Ukoronować nie łamie się i odbywają bardziej bezpiecznie, jako bazę, można wziąć trzy długie silną nić średniej grubości. Będą one bardziej „dopasowanie” dla przyszłości biżuterii.

Jeśli nie wiesz jak zrobić wieniec z liści są bardzo bujne, spróbuj każdy kosmyk dodać nie jeden, ale dwa lub trzy liście. Tylko w tym przypadku dokładnie bez gwintu nie może zrobić. Bardzo gruby oplot i źle utrzymane rozpada.

I jeszcze jedno: do wyboru wieniec liści długie i cienkie kolce. Fat zepsuje i rozpadnie.

Wieniec z róż

Bardzo spektakularne dekoracje pochodzące z róż, wykonana z tych samych liści. Ale to jest pracochłonna czynność, która nie nadaje się do chodzenia, ale może doskonale utrzymać dzieci zajęty. Dodatkowo, wieniec jest wielki dekoracji drzwi i królowej upadku kulowym.

Zaczynamy produkcji kwiatów. Oni potrzebują dużo. Należy więc zaopatrzyć się wcześniej dużą liczbę liści. Weź kartkę papieru i złóż go na pół na czubku kręgosłupa. Możemy przekształcić go w szczelnej rurki. Następnie przygotowuje się w ten sam sposób, a następny arkusz obvorachivaem go wokół rury. Splot Rose trwa do momentu, aż otrzymamy wielkość kwiatów. Na dnie poprawki róży i cięcia gwintu znajduje się pod spodem. Czyste cięcie, tym łatwiej będzie potem dołączyć kwiat na podłoże.

Drugi etap polega na wklejeniu fundamenty naszych kwiatów. Najważniejsze – aby umieścić je jak najbliżej siebie. Aby wieńcem liści klonu okazało się piękne, jako baza należy wziąć płaski pierścień lub bardzo szerokim, które będzie wyglądać spektakularny na głowie.

Jak przedłużyć żywotność koronie?

Teraz wiemy, jak splot wieniec z liści. Ale jest inny problem – jego kruchość. Jeśli biżuteria jest wykonana tylko na spacery i sesji zdjęciowej na nią martwić się o to nie warto. Ale ozdobne wieńce chcesz zachować nienaruszone jak najwięcej.

Oczywiście, wieniec z liści klonu składa się z martwego materiału. Prędzej czy później znikną i uschnie. Nieznacznie spowolnić ten proces, spróbuj stworzyć wilgotny klimat. Posypane wieniec wody, ale nie przesadzaj. Od bardzo dużych liściach wilgoć przyciemni i zgnilizna. Spróbuj dodać trochę wody, antyseptyczne, i aby tego uniknąć. Kilka dni piękno tych wydarzeń będzie blokować się z nieubłaganym prawom natury.

Sezonowe wieńce

I wreszcie kilka słów o tym, jak popularne na świecie wieniec z liści klonu. Każdej jesieni na Zachodzie niemal każde drzwi zdobią tego produktu. To sprawia, że każdy zewnętrzny dwór jesienią eleganckie. W niektórych miastach, to jest tak popularne, że od dziesięcioleci oni zorganizować wieńce festiwale klonowego. Trzymali konkursy na najlepszy produkt i uznanych mistrzów pokazać początkujących jak splot wieniec z liści.

W naszym kraju ludzie nie są tak bardzo czczony ten temat, ale każdej jesieni w parku spotka się szczęśliwym człowiekiem z wieńcem na głowie. A sam uśmiech na twarzy pojawia się w odpowiedzi. Jest w porządku, kiedy ludzie są w stanie do przyjemnych rzeczy, które otaczają je w życiu codziennym.