698 Shares 6028 views

„Łapino” – Szpital Kliniczny. Adres, opinie

2012 był ważnym wydarzeniem w historii krajowego opieki zdrowotnej. Trzymając „Matka i Dziecko” odsłonięty w Łapino Szpitalu Klinicznym, zaprojektowany, aby pomóc całej rodziny. Różni się on od istniejących 19 klinikach i szpitalach w czterech kraju – pod względem uniwersalności i najwyższy poziom opieki medycznej, co stawia instytucję na równi z najlepszych lekarzy w ośrodkach światowych.

CG Struktura (kliniczne Hospital)

24 godziny na dobę, który jest wyjątkowy, profesjonalny zespół jest gotowy do świadczenia usług medycznych, takich jak lokalizacja szpitala iw domu. Co jest wliczone w jego strukturze?

 • Poliklinika centrum.
 • Karetka.
 • Ginekologia Centrum.
 • Okołoporodowe.
 • Centrum IVF i bezpłodność leczenie.
 • Centrum zabaw.
 • Klinika Traumatologii.
 • Urologia Centrum, w tym zabiegu.
 • Centrum neurologiczne.
 • Centrum Rehabilitacji.
 • SPA Medical.

Szpital kliniczny „Łapino” działa u pacjentów w każdym wieku, od urodzenia do późnej starości.

Adresy instytucji

Wielodyscyplinarny Center znajduje się w dzielnicy Odintsovo, najbardziej przyjazne dla środowiska na przedmieściach. Zajmuje powierzchnię 42 tysięcy metrów kwadratowych w strefie leśnej. Aby się tam dostać, trzeba wydać około 15 minut się z Moskwy. Położenie: Region Moskwa, Lapin, 1. Uspenskoe szosa, 111, "Łapino" – Szpital Kliniczny .. Adres ma Index: 143 081.

Może to zostać osiągnięte przez szyny. Dostawa jest z Belorussky kolejowej do stacji „Perkhushkovo”. Wstęp do kliniki jest przeprowadzane od 9-00 do 20-00, sześć dni w tygodniu. W niedziele, zapewnia skróconą dzień: od 9-00 do 18-00. Kierownik: prof MA Kurtser, aż do 2013 roku pełnił funkcję Chief położnik-ginekolog Moskwie.

instytucja otwarta

Sobotnie popołudnie w listopadzie 2011 roku, otwarcie szpitala w obecności znamienitych gości: Olga Gołodiec Ruben Vardanyan Michael Kuzovlova Kirill Dmitriev, a Andriej Kostin. Budowę zainwestowano około $ 150 mln, z czego część jest posiadanie wziął pożyczkę od VTB. Środki zostały wydatkowane na czas. Trasa wykazały, że „Haven” Ltd. (Szpital Kliniczny „Łapino”) był w stanie uzyskać najbardziej zaawansowane i unikalne urządzenia. Na przykład, amerykański system PlasmaJet daje pozytywne rezultaty w leczeniu chirurgicznym głębokiej endometriozy, która jest jedną z przyczyn niepłodności.

Wybór gwiazdkowych

Cały kraj oglądał ciąży „Blondynka w czekoladzie” – Ksienija Sobczak, zastanawiając się, gdzie będzie rodzić świeckiej urody. Pierworodnych 35-letni prezenter urodził się 18/11/2016. Miejsce urodzenia – Szpital Kliniczny „Łapino”. Nie jest to jedyny przypadek, w którym przedstawiciele showbiznesu wyborze szpitala elita kraju. Wcześniej nie zaobserwowano porodu i ciąży Christina Asmus i Anna Khil'kevich. Instytucja ta powierzyła swoje potomstwo Maxim Galkin i Ałła Pugaczowa. Ci ludzie są w stanie zapłacić duże pieniądze, stawiając na czele profesjonalizm lekarzy, komfortu i bezpieczeństwa.

Zajmując mieszkanie, w którym wraz z porodem może być bliskimi (małżonek i matek), Ksenia Sobczak miał do dyspozycji kilka pokoi, łóżko cabrio, jacuzzi i pięć gwiazdek jedzenie. Na szczęście macierzyństwa żony Vitorgan zapłacił 930 tysięcy rubli.

koszt dostawy

Należy pamiętać, że Szpital Kliniczny „narodziny Łapino”, który może sobie pozwolić każda kobieta jest prywatny zakład opieki zdrowotnej. Koszt umowy zawartej z porodem, zależeć będzie od:

 • oczekiwana liczba dzieci (utrzymanie podwójne i potrójne kosztować więcej);
 • Czas spędzony w szpitalu;
 • profesjonalizm lekarzy zwykle dzieli się na cztery grupy.

Średnio trzy lub pięć dni pobytu w szpitalu kosztuje od 250 tysięcy do 560 tysięcy rubli. Wszystkie usługi dodatkowe (antenatal hospitalizacji, niestandardowe badania, opieka poporodowa) powinny być zawarte w poszczególnych umowach. Co jest zawarte w standardowym pakiecie usług zdrowotnych?

zarządzanie pracy

Jakie usługi Łapino „Matka i Dziecko” Szpital Kliniczny. Świadczenie usług medycznych w rodzinie zaczyna się od porodu.

Po wybraniu KG, zgodnie z umową, kobieta będzie oferowana:

 • Kontrola wstępna.
 • Hospitalizacja w oddziale prenatalnej w obecności prekursorów początku porodu.
 • Zarządzanie pracą w zespole trzech lekarzy (położnik, neonatolog i anestezjolog) oraz dwie pielęgniarki.
 • opieki zdrowotnej dla kobiet natychmiast po porodzie.
 • Stacjonarna opieka awaryjnego (jeśli to konieczne).
 • Standardowy zestaw wymaganych badań.
 • Zapewniając znieczulenie podczas porodu.
 • noworodka pierwszej pomocy.
 • odbiór ambulatoryjne, badania kobiet w okresie poporodowym z wykonania diagnostyki ultradźwiękowej.
 • Zajęcia w szkole dla matek.

Pacjenci ogólne: Opinie

Wiele kobiet z chorobami dziedzicznymi szczegółowo opisać proces prowadzenia ciąży w instytucji takiej jak szpital kliniczny „Łapino” ( „Matka i dziecko”). Liczba matek silnie sugerują, że osoba, która nie posiada nadzwyczajnych, ma zdolność do rodzenia w CG, skupiając się na wielu działań podejmowanych w tym centrum leczenia. Spadające ceny w „Łapino” sprawia, że dostawy wszystkich 20 tysięcy więcej niż w innych szpitalach, więc wiele rodzin zdecydują się podpisać umowę z instytucją regionie moskiewskim.

Kobiety zadowolona ze swojej decyzji. W szczególności, pomimo dużych rozmiarów główki dziecka i chorób przewlekłych, lekarze biorą wszelkie kroki dla noworodków urodzonych naturalnie. Stały kontakt z lekarzem za komórkowego pomaga orient z początkiem pracy i przyjść do przychodni z szyjki macicy 3 cm. W odpowiednim czasie w Łapino rodzą dzieci, który jest stosowany do piersi matki po 40 minutach.

Kobiety podkreślić zalety porodu w CG:

 • Możliwość wsparcia męża była również bardzo ważne.
 • Komfort pobytu na oddziale po porodzie (dzięki uprzejmości personel medyczny, jak wielką moc sześciu czas, komfort łóżek transformator po złamaniach wewnętrznych).
 • Wysoki profesjonalizm lekarzy i pomagać w tworzeniu piersią.

Szpital Kliniczny „Łapino”: porodzie drugiego zwrotnego

Ciekawe opinie porodu, posiadające zdolność do porównania, jeśli po raz pierwszy wygląd dziecko wystąpiła w innej instytucji. Co do zasady, porównanie jest na korzyść CG. Wiele kobiet nazywa się drugie narodziny „Magia” pozytywne opinie na lekarzy KG. Wiarygodność lekarza – najważniejszy warunek dla pozytywnej postawy matek. W klinice kobiecej często prześladowane ze względu na dużą masę zyskać przyszłą matkę i Łapino silnie wspierać faza rozpoczęła się stanu przedrzucawkowego. Po zawarciu umowy, te kobiety otrzymują przenośną aparaturę CTG, ze świadectwem lekarza, który zapoznania codziennie śledzić czas rozpoczęcia porodu.

Jeśli pierwszy poród trwał bardzo długo, drugi, co do zasady, są dwa razy krótszy czas. Znieczulenie pracy i wsparcie małżonka, zaufanego przeciąć pępowinę, wykonują swoją pracę. W ciągu jednego dnia, kobiety czują się tak dobrze, jak gdyby nie było za urodzeniu dziecka. Matki zatrzymać kolejną jedną zaletę, „Łapino”: Szpital Kliniczny oferuje usługę do zamrażania komórek macierzystych.

Bank komórek macierzystych

W Europie około 12% kobiet w ciąży korzystania z usługi dla gromadzenia i przechowywania materiału biologicznego ich noworodków. Dlaczego to zrobił? Komórki macierzyste ciekłego azotu mogą być przechowywane do 40 lat. W przypadku Onkologii i Hematologii, mogą odgrywać decydującą rolę w odzyskiwaniu pacjentów. Ryzyko jest niewielkie, ale medycyna pewnością znajdzie dodatkowe zastosowanie biomateriałów nie nagromadzone szkodliwe mutacje kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Prof S. Kisielew porównuje koszt i przechowywania z komórek macierzystych (np ubezpieczeniowych CTP). Chodzi o to drogie (2000 dolarów – przez płot, 100 dolarów rocznie – do przechowywania), więc tylko 0,5% Rosjanek uciekają się do tej usługi.

„Łapino” – Szpital Kliniczny, gdzie taka procedura jest wymagana do zaoferowania położnic. Media doniosły, że K. Sobczak uciekają się do zamrożenia krwi pępowinowej noworodka. Może to zwiększyć zainteresowanie innych pacjentów do wkładu w przyszłe zdrowie dziecka.

IVF

Na oficjalnej stronie internetowej CG oraz w sieciach społecznych istnieją reklamy na dni otwarte. Najbliższy odbędzie się w dniu 10. 12. 2016 roku i poświęcona będzie IVF. Kto chce dowiedzieć się, jak uzyskać tę usługę bezpłatnie pod MLA. Według statystyk, około 20% niepłodnych par. Pierwszym wskaźnikiem problem – brak ciąży przez cały rok bez stosowania środków antykoncepcyjnych. Jest to poważny powód do pełnego badania. Małżonkowie często rozpocząć proces przed osiągnięciem wieku 30-35 lat, a dopiero potem rozpocząć leczenie, które nie jest w pełni uzasadnione.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z niepłodnością – IVF. Firma „Haven” – Szpital Kliniczny „Łapino” – zawarte w szeregu instytucji, w których można zrobić IVF programów terytorialnych. Podstawowy kurs jest wliczone w standardzie OMI: indukcji jajeczkowania mnogiego, hormonalne monitorowanie pęcherzyka punkcję i transfer zapłodnionych komórek jajowych do macicy przyszłych matek. Dodatkowe manipulacja kobiety może zapłacić na własny koszt. Aby zostać uwzględnionym w programie terytorialnej powinien skontaktować się z LCD w miejscu zamieszkania, wówczas aplikacja zostanie rozpatrzona przez specjalną komisję, która odróżnia kontyngentu.

Komentarze o IVF

Wśród kobiet najlepszą reproductologists fora Potapova zadzwonił do mnie, Shcherbatyuk Y. Łapino i inni lekarze”. Szpital kliniczny ma wysoki procent ciąży, więc doświadczeni pacjenci powinni być prowadzeni przez nie pieniędzy (co jest tańsze), a jakość usług. Kobiety, które mają wiele klinik tutaj wierzy, że łączy warunki, profesjonalizm lekarzy, autorytet instytucji. Jeśli pierwsze dziecko było dokładnie w CG, a następnie do drugiego, co do zasady, powróci „Łapino”, ponieważ tylko w centrum wielu zaufać własnego zdrowia i życia dziecka w łonie matki.

I czy istnieją negatywne opinie? Ktoś twierdzi, że rachunki dostać się na autostradzie, ktoś żałuje nieprzewidziane wydatki nie objęte umową, ale nie ma skarg na personel medyczny i jakość otrzymanych usług. W każdym przypadku, aby wybrać pacjentów.