576 Shares 4999 views

Hotel „Borodino” Moskwa: zdjęcia i opinie

W tym małym artykule omówimy szczegółowo Hotel „Borodino”, znajduje się w przytulne miejsce stolicy Rosji – Moskwie. Tylko tutaj można spędzić niezapomniane wakacje!


o hotelu

„Luksusowy, komfortowy hotel” Borodino „Moscow” – te słowa można usłyszeć od odwiedzających do tego wspaniałego miejsca. Instytucja została zbudowana w 2007 roku i od samego początku swojego istnienia zdobył dobrą reputację.

Teraz ten elegancki hotel czterogwiazdkowy, który znajduje się lista najlepszych hoteli w Moskwie i nie przestaje zachwycać swoim gościom wysoki poziom usług i komfort pokoi. Administracja zawsze uwzględnia życzenia swoich gości, dzięki czemu instytucja co roku lepsze i bardziej komfortowe.

opis

Hotel „Borodino” w Moskwie jest często nazywany hotel biznesowy. Jego konstrukcja jest w pełni zgodne z tym, ponieważ w tym samym budynku dwanaście-piętrowego doskonale łączy w sobie przeszłość i przyszłość: luksusowe elementy dekoracyjne minionych epok (barokowych, renesansowych) harmonijnie stanach nowoczesnych szczegóły, aby zapewnić komfort. Ogromna i wygodny dostęp do strefy już powiedział, że problemy z drogi nie powstaną.

Sformułowanie „hotel” Borodino „(Moskwa),” zawsze sprawia swoim gościom najlepsze skojarzenia. Po tym wszystkim, może być bezpiecznie zwany jedyna w swoim miejscu. Pomimo wszystkich blasku i przepychu, tutaj goście czują komfort w domu i zmierzyć, pozwalając odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Prawdziwi specjaliści i eksperci w swojej dziedzinie uzupełnić o personelu. Wykształconych, uprzejmy i troskliwy personel wcześniej przeszedł starannej selekcji i został wybrany na stanowisko ukryty motyw. W rezultacie – nie będzie miał problemów z językiem, a także o każdej porze dnia można przejść do dowolnego pracownika hotelu, aby uzyskać pomoc, a na pewno będzie w stanie rozwiązać wszystkie problemy dotyczące pobytu w hotelu.

wnętrze

Wnętrze hotelu „Borodino” zachwyca luksusu i staunchness. Dzięki niemu, hotel zyskał status jednego z luksusowych hoteli w Moskwie, ponieważ w naszych czasach, gustownie urządzone pokoje w stylu XVIII-XIX wieku jest znakiem nienagannej luksusu.

Hotel łączy w sobie wiele elementów dekoracyjnych: z niezwykłą sztukaterie na ścianach i sufitach drogie dywany, oryginalne obrazy olejne i ciekawych rzeźb.

Pokoje są w pełni wyposażone, przestronne i przytulne. Każdy z nich posiada łazienkę z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Dobrze zaplanowany system oświetlenia sprawia, że atmosfera w hotelu jest bardzo miły i łagodny.

Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne miejsce do pracy, wygodne łóżko, telewizor, mini-bar oraz bezpłatny vayfay. Każdy pokój posiada dojrzały styl i wzornictwo łączy we wnętrzu kolor. Nawiasem mówiąc, przestrzeń gama kolorów zależy od jego klasy (gospodarki, deluxe, junior suite, studio, apartament prezydencki).

Business Hotel "Borodino", Moskwa

W hotelu specjalne pokoje zostały ustalone, są przeznaczone do oficjalnych okazjach lub w celach biznesowych. Na przykład, sala koncertowa Borodino-hol, który może trwać w tym samym czasie więcej niż pięciuset gości, idealny dla różnorodnych działań, filmowanie, koncertów. Szczególną cechą tego pokoju to stylowy wygląd w nowoczesnym stylu, w czerni i bieli. Sala koncertowa jest wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz i wygodnym, dobrze zaplanowanego systemu wypoczynkową.

Ponadto, hotel dysponuje dużą salą konferencyjną „Bagration”, która może pomieścić 200 osób. Wnętrze jest ciche i wieku kolory (kość słoniowa). Wygodne rozplanowanie systemu oświetlenia, dostępności wszystkich niezbędnych urządzeń dla konferencji i spotkań – zwłaszcza publiczności. Pokój jest przestronny i klimatyzowany.

Przedstawiono także jeszcze cztery sale i komfortowe. Wszystkie z nich są dostępne ekrany, a także możliwość zorganizowania stolik w formie bufetu. Użytkownicy serwisu otrzymują wszystkie niezbędne materiały piśmienne.

usługi

Hotel „Borodino” w Moskwie oferuje swoim gościom szeroką gamę usług, które znacznie ułatwią ich pobyt tam. Są to standardowe usługi, takie jak parking, bankomat, klimatyzacja, codzienna zmiana bielizny, przechowywanie, non-stop stały dostęp do internetu, pralnia, restauracja i bar.

Między innymi, hotel oferuje również salę fitness, basen z regularnego czyszczenia i zmieniającym się wodą, centrum fitness, spa, sauny i łaźni parowej. Nawet tutaj można skorzystać z usług masażysty i profesjonalnych kosmetyczek i fryzjerów.

Jedyne zastrzeżenie, które na pewno poinformowanie pracowników hotelu – o zabiegi spa i masaże muszą być negocjowane z góry. Zasadą jest, że nie zajmuje dużo czasu, a uprzejmy administratorów, które powinny być leczone, chętnie Ci w tym pomóc.

W hotelu można dokonać wyliczenia z karty kredytowej i porządku w / e i bilety. Każdy dzień jest świeże gazety w holu.

Same pokoje posiadają również wszystkie niezbędne usługi, począwszy od standardowych zestawów kosmetycznych i suszarki do sejfów. Istnieje również specjalny serwis „Przebudzenie z telefonu.”

Adres hotelu i lokalizacja

Hotel „Borodino” (adres: Moskwa, ulica Rusakovskaya, 13), które można znaleźć w obszarze „Sokolniki” wspaniałym parku. Jego lokalizacja jest bardzo wygodne, jako że bardzo blisko (około 6 km) to główne atrakcje Moskwy – Kreml i Plac Czerwony. Warto również zauważyć, że hotel znajduje się w pobliżu dworców kolejowych (odległość do Yaroslavsky, Kazansky i Leningradzkiego wynosić nie więcej niż 1,5 km). Nieco większy dystans do Kurska, stacje białoruscy i Ryga, jednak aby dostać się do nich jest bardzo prosty w każdym przypadku.

Około 30 km odległości od głównych lotnisk miejskich (Domodiedowo, Szeremietiewo, Wnukowo). Również w pobliżu hotelu są bardzo niezwykłe miejsca i zabytki architektury Moskwy. Należą St. Vasiliya Blazhennogo, znany również jako Cerkiew Wasyla Błogosławionego, Katarzyna Pałac Galerii Trietiakowskiej oraz dom-muzeum Vasnetsov.

Jak dostać się od metra do hotelu „Borodino”

Najbliższa stacja metra „Krasnoselskaya” – praktycznie naprzeciwko hotelu (nie więcej niż 5 minut spacerem). Nieco dalej – stacja „Sokolniki”. można łatwo dostać się do wybranego miejsca w mieście, wydając minimum czasu!

Opinie użytkowników

Hotel „Borodino” (Moskwa) ma wiele opinii, jednak posiada wiele pozytywnych komentarzy. Goście w czasach wspomniano uprzejmy administratorów i jakość usług. Jako ważną zaletą wielu odwiedzających, o których mowa ogromne i przestronne pokoje.

Pozytywne opinie dotyczą również wygodny i malownicze położenie hotelu. Ważne jest również, że goście w hotelu od dawna zauważyć, wartość godziwą dla pieniędzy. Na przykład, więcej niż jeden raz w ich opinii gości zauważył, że pokój jest w pełni uzasadnione.

Czystość hotelu, sądząc po komentarzach gośćmi byli tam, i na najwyższym poziomie. Małe problemy .. (Idle wylotowe, etc.) nie są problemem: kiedy pierwsza wiadomość do administratora o awarii je bardzo szybko wyeliminowane.

funkcje

Hotel ma bardzo ciekawą cechę: wszystkie wspólne obszary w nim są nazwane znanych rosyjskich generałów (restauracje „Denis Davydov” pokoje „Kutuzow” Spotkanie „Bagration”, „Yermolov”, „Rajewski”).

Ciekawy bonusowych byli również nazywany pokój cygar z drogich skórzanych mebli dla 9 osób. Nie można zamówić napoje i przekąski z restauracji.

Kawiarnia znajduje się w hotelu, serwuje tradycyjne dania i oryginalne projekty utalentowanych kucharzy, którzy mogą tylko cieszyć się tutaj.

Bardzo często, hotel oferuje swoim gościom wiele zniżek i ofert specjalnych. Często odbywają się tu i różne uroczystości.

ceny

Noc spędzona w instytucji takiej jak hotel-hotel „Borodino” (Moskwa), o wartości 2400 rubli, ale rezerwacja pokoju przez Internet, należy podać dokładne daty pobytu, które mogą być świadczone przez specjalnych ofert, zapewniając zniżki na pokój ,

Sprawdzić Gości w pokoju zaczyna się o 14:00, sprawdź – o godzinie 11:00. Jeśli to konieczne, można stosować inne godziny przyjazdu i wyjazdu, ale najprawdopodobniej za tę usługę trzeba będzie zapłacić.

W tym artykule, hotel „Borodino” (Moskwa) został opisany. Jak dostać się z metra do niego, teraz wiem. Badaliśmy i opinie o nim, przestrzeń wewnętrzna, korzyści i inne rzeczy, które, miejmy nadzieję, pomógł stworzyć wrażenie niego.