845 Shares 2690 views

Ilość Surveyor. Stanowisko

Zanim zaczniesz, każda kalkulacja ceny inżynier powinien zapoznać się z odpowiednimi dokumentami. Ten post należy do kategorii specjalistów. Na stanowisko Ilość geodeta wyznaczył osobę na zlecenie kierownictwa lub osób wykonujących swoje obowiązki. Musi złożyć do dyrektora generalnego lub inną osobę upoważnioną przez dyrektora. Głównie na tym stanowisku wziąć ludzi z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku 3 lata.

Opis stanowiska: Budowa kalkulacja ceny inżynier wymaga dużo wiedzy pracownika. Musi nauczyć się Statutu Spółki i pracy ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej. również musi on wiedzieć, jak prawidłowo wypełnić dokumenty, różnych szacunków, planowania i zapisów księgowych. Ilość geodeta musi być w stanie produkować różne obliczenia i cen. Potrzeba i gospodarki opartej na wiedzy oraz prowadzenie ewidencji w organizacji, w której został oficjalnie zatrudniony. Stanowisko to wymaga, aby studiować w miejscu pracy, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy higieny przemysłowej.

Ilość Rzeczoznawca jest zobowiązany do opracowania i wykonania projektu i oszacowanie dokumentów do wszelkich prac, w tym naprawy i budowy. Jest on odpowiedzialny za terminowe zmiany tych zapisów.

Estymator powinien robić przygotowania dokumentów planistycznych i rozwoju. Okresowo, konieczne jest opracowanie pakietów informacyjnych dla przyszłych projektów, przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Monitoruje realizację projektu, rozwija linię pracy i innych zasobów niezbędnych do projektowania i planowania dokumentów. W przypadku zmian do wykonawcy lub wykonawcy, ma nad nimi kontrolę.

Ilość Surveyor przygotowuje dokumenty do łączenia dokumentacji projektowo-cenowej. Im, musi dostarczyć do wykonawców. Następnie dokumenty odnoszące się do dokonania obciążenia powinien dostać się do księgowości. Dla tych papierów musi być pociągnięty do odpowiedzialności Ilość Surveyor. Twierdzi też archiwum dokumentów i uwzględnia wszystkie dokumenty przychodzące.

Oprócz kalkulacja ceny obowiązków inżyniera i praw nabytych. może on żądać zarządzanie różnymi planami działów Przydziały, a także na żądanie i uzyskania niezbędnej dokumentacji. Jak trzeba, można znaleźć przy każdym projekcie i zarządzania oferta pomysłów na temat braków. Ma on prawo do prowadzenia własnego rozwoju zawodowego. Doskonałe do poprawy ich umiejętności zawodowych , aby pomóc Unii Ilość mierniczych, które odbywają się regularnie wykwalifikowanego konferencji.

Ten post jest bardzo odpowiedzialny, jak ramiona mężczyzny spoczywa wiele obowiązków. Za zaniedbania i uchybienia zobowiązaniom ciążącym inżynier może zostać ukarany grzywną lub wypalane w najgorszym przypadku. musi być zgodne z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej. W przypadku moralnego lub szkody materialne powstałe w wyniku jego działalności, ilość Surveyor będzie musiał odpowiedzieć w całości.