317 Shares 7479 views

Pieczęć urzędowa – atrybutem autentyczności i rzetelności

Przez wiele wieków oficjalna pieczęć była i pozostaje integralną częścią biznesu i życia politycznego. Każdy dokument jest certyfikowany przez nadruk, który pojawia się nazwa firmy lub nazwisko osoby, potwierdzające jego autentyczność. Według „Tale minionych lat” okresu 944 lat urzędową pieczęcią, która została wykorzystana w Rusi księcia lub władcy czasu, to był pierścień na palcu lub sztabki złota lub srebra. Miała grawerowane heraldyczny symbolu lub imię wielkich ludzi.

Obecnie tribal pieczęć ponownie staje się bardzo popularne. Wiele osób zagłębić się w archiwach i szukać znaków heraldycznych swoich przodków, aby zaimponować i pozostawić dla potomnych własny atrybut rodziny. Oczywiście, w starej oficjalnej pieczęci była ważniejsza niż podpisu osobistego. W dzisiejszych czasach, to nie zawsze jest prawdą.

Dziś oficjalna pieczęć jest niezbędne dla każdej firmy. Mimo powołania, pewne wymagania w stosunku do formy i informacji zawartych w swojej dziedzinie, praworządność na skardze jeszcze. W celu zapewnienia autentyczności dokumentu i poczuć się jak równorzędnego partnera w transakcji, nawet najmniejsza firma stara się, aby oficjalny stempel. Wiele osób są również stara się zrobić.

Uszczelnienie warstwa powinna być okrągłe, chociaż te dni wiele zrobić jej owal, a czasem trójkątny lub kwadratowy. Jej wrażenie na dokumencie potwierdza, że podpis umieszczony na oficjalnym dokumencie jest autentyczny. Dlatego powinien on być wygrawerowany informacje o firmie lub o jego właściciela.

Etykiety te nazywane są legendy o osobę prawną lub fizyczną, w zależności od tego, kto jest właścicielem prasy. Tradycja ta sięga czasów, kiedy herb wyświetlanych wyczyny osobistych osiągnięć i zasług Rycerzy. Jak w średniowieczu, tarcza z herbem był tylko dowód osobisty rycerz odziany w pancerz, a dziś druk oddaje istotę przedsiębiorstwa.

Obecnie, uszczelki osobiste są notariusze i lekarze, pomimo faktu, że pracują w tym samym miejscu z innymi specjalistami. Zaletą korzystania z urzędową pieczęcią są tylko organizacje państwowe. Prywatne firmy za to powinien dostać status instytucji publicznej. Główne zespoły drukujące takie jak JSC, LLC lub JSC może mieć nie tylko rundę, ale również kształt trójkątny. Weryfikuje podpis głównego dyrektora – dyrektora generalnego lub prezydenta. Dla oddziałów i działów w dużych przedsiębiorstwach użyć dodatkowych znaczków, które są takie same podstawowe wybity, ale mają swój własny numer seryjny.

Pieczęć urzędowa musi zawsze wyświetla nazwę firmy wraz z danymi organizacyjnych i prawnych. Ponadto, należy zaznaczyć, a dokładna lokalizacja numer rejestracyjny spółki w Rejestrze numer plomby. Nie będzie bardziej odpowiednie i logo lub emblemat firmy. Jednak, aby znak towarowy lub marka zostały przedstawione na druku znaczków, trzeba mieć certyfikat na nim, którego kopię, poświadczoną przez notariusza, zostaje ona załączona do szkicu modelu przy zamawianiu produkcję.