212 Shares 2131 views

Co powinna zawierać apteczka dla dziecka morza?

Zgromadzeni na wakacje z dzieckiem? Konieczne jest, aby dokładnie przygotować się do podróży. Natychmiast należy zauważyć, że dla dzieci poniżej trzech lat od wszelkich transferów i lotów nie są pożądane. Przede wszystkim wynika to z faktu, że dziecko jest właśnie utworzoną i każdy, nawet najbardziej drobne stres może być szkodliwe dla zdrowia przyszłego dziecka. Niektórzy pediatrzy nie polecam podróżujących z małymi dziećmi, które jeszcze nie nauczyły się mówić. Dziecko zaczyna działać w górę, to w bólu, ale on po prostu fizycznie nie mówią o tym. Jeśli naprawdę chcesz usunąć dziecko, takich jak morze, to najlepiej wybrać ośrodek na jego terytorium. W razie konieczności, kwestia ubezpieczenia, pierwszej pomocy i stosunków ludzkich tylko zostaną rozwiązane o wiele łatwiej, niż gdyby to zagraniczny ośrodek.

Decyzja o podróży wykonane

Za bilety zakupione w gorącym kraju, a wystarczy tylko pakować na podróż. Jaka powinna być apteczka dla dziecka w morzu? Przy doborze leków powinny być oparte na zasadzie podobnego zestawu do pobierania. apteczka dla turystów staje się swego rodzaju podstawę do gromadzenia leków dla dzieci. Należy rozważyć wszystkie możliwe opcje dotyczące stosowania tabletek w podróży.

droga

Przede wszystkim, każda podróż zaczyna się od lotu lub relokacji. Jeżeli pociąg pojazd jest w ruchu, nie może ograniczać podstawowy zestaw leków. Jeśli mamy lecieć do standardowego zestawu apteki należy dodać: środki do choroby lokomocyjnej, pastylki dusznych uszy podczas startu i lądowania, gaziki z nadmiernym samolotu turbiny dźwięk.

aklimatyzacja

Po wylądowaniu na lotnisku powinien myśleć o nagłą zmianę klimatu. Należy rozumieć, że charakterystyczne zmiany związane z aklimatyzacją, rozpocznie się późnym popołudniem. Niestety, dzieci są znacznie bardziej podatne na zmiany temperatury, dlatego należy dać dziecku wieczorem przeciwgorączkowe. Doskonały wybór dla takiego łatwego przypadku: świece „Nurofen” dla dzieci. Ten lek jest dopuszczony dla dzieci od urodzenia i nie jest to silny lek.

żywność

Następnego skrajny punkt – start przyzwyczaić do lokalnego jedzenia i wody. Tutaj pomóc leki, takie jak, na przykład, „Mezim forte”. Pomoże żołądek strawić pokarm lepiej dzieciaka. Czasami to nie wystarczy, a jak wynika z biegunką mogą zacząć używać toniki. Imodium – świetnie. Ponadto, wysypka, rodzaj alergii mogą pojawić się na niektórych produktach. Lepiej jest używać suprastin, Tavegilom lub Fenistilom. W pierwszych dniach, spróbuj zapisać dziecko od specyfiki lokalnej kuchni, zwłaszcza jeśli jest wystarczająco ostry i wysokokaloryczne. Doprowadzić Enterofuril – jest doskonałym lekarstwem na infekcje jelitowe, korpus wspomagający pierwszego dziecka jest.

Plaża, słońce i woda

Podczas marszu do plaży, trzeba pamiętać, że słońce jest na południowych kurortów znacznie bardziej dotkliwe niż w naszych szerokościach geograficznych. Apteczka dla dziecka morza powinna zawierać dużą liczbę ochrony przeciwsłonecznej. Można wziąć kilka opcji ochrony: 50+, 30+, 30 kremy i spraye z niższym poziomem ochrony jest lepiej nie brać. Skóra dziecka jest nadal bardzo delikatna i łatwo spalić, więc starają się ograniczyć dziecka z długiej ekspozycji na słońce. Idealnie nadaje się do opalenizny maści „Bepanten” lub spryskać „Panthenol”. Szybko usunąć zaczerwienienie i uczucie pieczenia na skórze dziecka. Innym problemem, na plaży może być udar słoneczny. Jeśli tak się stanie, w apteczce konieczne jest posiadanie zarówno Panadol przeciwgorączkowego paracetamolu. Leki te pomagają dziecku przetrwać skutki ekspozycji na słońce. Jeśli dziecko jest już aktywnie pływać, należy przynieść krople do uszu „Otipaks”. W nocy regularnie pochować swoje dziecko, aby uniknąć zapalenia ucha. Kid odkupione i proste? Weź apteczkę dla dzieci krople do nosa i spray do gardła. apteczka dla dziecka morza powinny mieć wszystkie te leki, poza tym reszta będzie zepsute. Apteki ich szeroki wachlarz wyboru, nie będzie trudne.

Apteczka dla dziecka na morzu

Teraz możemy umieścić to wszystko razem i sporządza ostateczną listę leków:

 1. Leki przeciwbólowe (dowolny środki neutralizujące ból – Pentalgin, maksigan, etc …).
 2. Przeciwgorączkowe (Paracetamol, Nurofen, Antigrippin).
 3. Krople do nosa (Nazivin, akvamaris, Akvalor).
 4. Środki do żołądka i zaburzeń jelitowych (Mezim, Smecta, Imodium, lakto-Filtrum, Enterofuril).
 5. leki serca (Valodol, Corvalol, Novopassit).
 6. Alergia i jej konsekwencje (Tavegil, Suprastin, Fenistil).
 7. Krople do oczu.
 8. Maść z siniakami i ranami.
 9. nadtlenek wodoru, jodu, zieleń brylantowa, nadmanganian potasu.
 10. Termometr.
 11. Wata i patyczki higieniczne.
 12. mokre i serwetki.
 13. Bandaże i zespół AIDS.

zestawy Cena

Jeśli weźmiemy pod uwagę koszt zestawu takich leków jest stosunkowo tani zestaw, a wiek dziecka nie jest szczególnie wpływ na cenę zestawu. Apteczka dla osoby dorosłej wynosi średnio 25% tańsze niż zestaw dla noworodka. Cena kompletu będzie kosztował średnio 2000 rubli.