845 Shares 4245 views

Porady dla początkujących: jak wybrać najbardziej odpowiedni edytor HTML

Dziś magiczne przestrzenie stronach internetowych wypełnionych różnych przedmiotów. Kolorowe, piękne obrazy, rysunki, teksty i czcionki, są coraz bardziej rozwinięte. Z pewnością przynajmniej więcej niż połowa „żywej” sieci jeśli nie próbował tworzyć, lub przynajmniej zrozumieć, w jaki sposób te strony, ponieważ są one tworzone.

Przede wszystkim należy wiedzieć, że na podstawie wszystkich stron – „język znaczników hipertekstu” lub, innymi słowy, HTML. Każdy dokument, że język składa się z małych kodu (tag), całość, która jest strona internetowa. tagi zapisu ręcznie jest bardzo trudne i nudne. W celu ułatwienia tworzenia stron internetowych, jest edytor html. Faktycznie, nie jeden, ale wiele z nich. Więc można wybrać prosty edytor i HTML, a tam są zaawansowane wersje, nie dla początkujących. Takie programy ponad sto, a bardzo trudno jest wybrać odpowiedni dla siebie. Oczywiście, można spojrzeć na Internet i zobaczyć, jakie edytora html jest bestseller lub czytać słynnych projektantów stron internetowych w blogach, dokładnie jak edytor ich używać, ale wiele dobrego nie zrobi, ponieważ wszystko zależy od osobistych preferencji i poziomu skomplikowania edytora html. Tak, staramy się zawierać ogromną liczbę dobrze zaprojektowanych programów o różnej funkcjonalności, a tym samym cenę, aby znaleźć odpowiednie narzędzie dla każdego. Ten artykuł będzie miejmy nadzieję pomóc w tym trudnym wyborem.

Wszystkie istniejące edytory HTML są dwa rodzaje i są klasyfikowane w następujący sposób: po pierwsze, te, które zawierają i edytorów wizualnych, pracujący w trybie WYSIWYG. Są one automatycznie zaimplementowanie na stronie internetowej i, w rezultacie, można uzyskać na stronie internetowej, które można zobaczyć w edytorze; druga grupa edytorów html tylko pomaga zautomatyzować i pisanie kodu. Która grupa jest lepiej znana, o to pytanie wiele dyskusji i kontrowersji. Dlatego html redaktorzy, łącząc dwa typy zostały opracowane. Redaktorzy te zostały stworzone przez wielkich korporacji, sektora high-tech, na przykład, Microsoft stworzył edytora FrontPage, został stworzony przez Dreamveawer Macromedia, Adobe stworzył korporację Gollive edytor. Trzy edytory pozwalają nie tylko wizualnie obserwować kodu wyświetlanego na stronie, ale również do edycji kodu. Jednak należy zauważyć, że profesjonalizm twórców serwisu polega właśnie na tym, aby nie stosować modeli, gotowe szablony i wskazówki.

Prosty edytor html ćwiczy pamięć, pozwala rozwijać początkujących jak i profesjonalistów, aby utrzymać formę i trenować pamięć. W tym kontekście, najlepszy edytor HTML Notepad (Notatnik). To tutaj, że trzeba rozpocząć naukę języka HTML, wchodząc tagi ręcznie, ponieważ w ten sposób pozostają one w pamięci. Oczywiście, to jest bardzo trudne do wyszukiwania za każdym razem trzeba tag, aby osadzić go w kodzie strony, ale możemy w ten sposób nauczyć się podstawowych znaczników, a następnie przejść do pracy w edytorach HTML.

Oprócz różnych funkcji, edytory HTML różnią się w cenie. Ich koszt waha się od $ 155 US do bezpłatnej dystrybucji. Darmowe edytory odpowiednio wykonać mniej funkcji. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że jeśli masz zamiar poważnie zaangażować się w zakładach produkcyjnych, to lepiej nie szczędzić pieniędzy na zakup jednego z wyżej wspomnianym połączeniu edytory HTML, chociaż najbardziej kosztują. Oczywiście, zawsze można znaleźć pirackie wersje w internecie, ale nie pozwalają na pełne wykorzystanie wszystkich cech i funkcji edytora html. Na przykład, w pirackiej wersji edytora Microsoft FrontPage nie obsługuje JavaScript i ASP oraz Macromedia Dreamveawer trzeba zrobić bez edytora wizualnego.

Oczywiście, wybór należy do Ciebie. Wybierz najlepszy edytor HTML od preferencji i możliwości, ale lepiej jest dawać pierwszeństwo kombinowane sprawdzone i mają najwyższe redaktorów popularność.