83 Shares 2006 views

Spektakl „Koty March”: opinie diametralnie, ale publiczność nie przegap

Spektakl „Koty” March że opinie są mieszaniną zachwytu i zdumienia, po raz pierwszy pojawił się zaledwie kilka lat temu. I nawet wtedy, przy premierze, wywołał burzę emocji.

Co widać?

Spektakl pokazuje „Koty”, marzec opinii, które są liczne, pokazując widzom historię kilku mężczyzn, którzy mają bardzo różne sfery działalności. Ten wyrafinowany muzyk, pragmatyczne biznesmen, poważny oficer-komandos, inżynier i objaśniający hitryuschy przestępcą. Zdarza się, że upadły przedsiębiorca, emerytowany oficer lewo, inżynier zmniejszona muzyk nie miało sensu, a bandyta postanowił wkroczyć na ścieżkę korekty.

Każdy z nich ma swoją własną pozycję w życiu i tragedia się z nimi stało, biorą na własną rękę, tak jak je rozumieją i czują. Ale jedno ich łączy: mężczyźni wierzą, że los jest niesprawiedliwy wobec nich. Niestety, zmiany, co się stało, nie mogą. Dla nich w tej sytuacji bardzo trudno jest znaleźć pracę, która przyniesie dobre wynagrodzenie.

Odległość wątpliwości i kompleksów!

Postacie nie mają pieniędzy, nie ma pracy, to jedyna szansa na ich powstanie z popiołów – elita męskiego striptizu. Mówiło się o nim w jednym ogłoszeniu castingu, który przyciąga uwagę głównych bohaterów. Ale … jest jeszcze trzeba uzyskać. Zawód i hobby tych ludzi są takie, że przed jednym z nich nie zrobił nic w tym rodzaju. Ponadto, są one raczej mgliste pojęcie, co to jest – męski striptiz.

Mężczyźni nadal nie rozumieją, że jest to absolutnie nowa praca będzie wymagać ich do odrzucenia ich kompleksów. Nie wiem jak to powiedzieć bliskich, ponieważ nie są pewni, że ich zrozumieć. A jednak to, co jest dla bohaterów na tym etapie ich życia to jedyna szansa, aby zarobić przyzwoite, a nawet okazać się nie tylko dla innych, ale dla siebie, że jeśli naprawdę chcesz, nic nie jest niemożliwe, aby nie być. Ale próbuje pozbyć się pewnych problemów, począwszy od pięciu odklejania dostał zupełnie nowy.

Wszystko tylko dla kobiet!

Interesujące jest to, aby obserwować znaki, które opowiada Play „Koty March”. Odpowiedzi o nim rozłożone w skali od niechęci do entuzjastycznego aspiracji. Niektóre oburzony: No, jak to może być? Zdrowi ludzie zdejmują ubrania w oczach wszystkich! Inni z podziwem: tak, tak, tak, mogli, nie boją! Można śmiać się tylko na niepowodzenia bohaterów. Ale w każdym razie – nie wyśmianie. Nie ma się odbyć, a piętnaście minut z kurtyny, publiczność będzie musiała wczuć i współczuć, starając się doprowadzić końcową imprezę oklaski, aby być zadowolony z głównych bohaterów, dla ich odwagi i szczęścia.

Ostateczna suma działań będzie bardzo prawdziwe magiczne show z niezwykle pozytywnym ładunku energii, pełen przyjemnych emocji i prowadzenia prawdziwej miłości i pasji do kobiety. W tym przypadku wydaje się, aby umożliwić wszystkim obecnym paniom odpocząć następną parę godzin i serdecznie nahohotatsya, całkowicie nieświadomi takiej atmosferze zabawy dla „nago” na scenie.

„W audytorium, audytorium …”

Wszyscy widzowie tego niezwykłego niewielkim luzem dzieli się na dwa obozy: jeden podziwiać ten spektakl, uważa się, że jest wspaniały; inni są w szoku kulturowego, nazywając Frank delirium grać „Koty March”. Opinie, jak stało się jasne, są diametralnie różne, ale to dobrze, że nie ma obojętny widzów. Ale przed publicznością działania, co do zasady, powoli idąc korytarzem, z widokiem na tablicy i patrząc w lustro. I trzeci dzwon brzmi. Ludzie zajmują miejsca w wielkiej sali. Spektakl zaczyna …

Na scenie są już scenerii, dla których kolor aksamitna kurtyna. Jeśli spojrzeć wokół, to staje się jasne, że widownia jest pełna, zajęty prawie wszystkich miejsc. Pewnie! To nie jest „Bride” i „Kopciuszek”. Wszystko tutaj jest dla osób dorosłych.

Ściany uruchomić wielobarwne światła. Na scenie są dwie tancerki i główny bohater – właściciel klubu nocnego. Z biegiem czasu, widzowie dowiedzą się, że jest „po uszy” w długu, a co minutę ktoś oczekuje od banku, który jest zobowiązany do opisania własności klubu.

Przekonuje widzów, że nie wszystko, co złe, a złe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, gra „Koty” z marca Astakhov. Opinii na temat tego aktora jako utalentowany, zabawy i coś jeszcze bezkompromisowego artysty znanego od dawna. W sztuce, grał rolę właściciela klubu.

Co dziwne, to był urzędnik bankowy i właściciel proponuje wyjście z trudnej sytuacji – oprócz zwykłej kobiecej wystawie mogą być prezentowane publiczności i tańczących ludzi. I ten pomysł został następnie wdrożony.

Lepiej raz zobaczyć …

Oto on – play „Koty March”. Recenzje raz kolejny udowodnić jedno: bez względu na to, jakie wrażenie mocy lub są widzowie po obejrzeniu, obojętny, ale wyraźnie nie są.

Jaki jest wynik? Pięć zdesperowanych mężczyzn udało się pokonać wszystkie przeszkody. I nie martw się, nie wiedzą, jak się tańczy, że za niepłacenie przerwy w dostawie prądu. Z biegiem czasu, udało im się pokonać wszystkie swoje wewnętrzne bariery i wszyscy okazało. Teraz przychodzą na ich występów nie odwiedzających średniego szczebla, a prokuratorzy, ministrowie, kierownicy poszczególnych przedsiębiorstw. Przed każdym widza cicho przeniesiony do obietnicy, że konieczne jest nie tylko żyć, musimy kochać i śnić.

„Marsz Koty” – spektaklu publiczność sprzężenia zwrotnego, które, jak wspomniano powyżej, jest zupełnie inna. Pozostawia serce moje wrażenie, że wieczorem nie poszła na marne, że trzeba żyć jasne i matowe. To tak, jakby naucza, że praktycznie w każdej sytuacji można znaleźć co najmniej jeden sposób. Najważniejsze – poszukaj go starannie. A publiczność to rozumiem, bo są aktorzy owację na stojąco na końcu.

A ci, którzy uważają się zapalonym teatralnym energiczny człowiek, jest po prostu obowiązek przynajmniej raz zobaczyć ten spektakl. I nie opierają się na doświadczeniach innych ludzi. Lepiej raz zobaczyć. I sam.