358 Shares 1562 views

Spektakl "Dar cara": recenzje, aktorzy, reżyseria

Sztuka "Dar cara", która zostanie omówiona w tym artykule, oparta jest na sztuce współczesnego dramatopisarza. Jest niezwykle istotny i opowiada historię dwóch kochanków, która może się zdarzyć każdemu z nas. To się dzieje w naszym życiu bardzo często.

O grze

To jest gra o miłości. Około mężczyzny i kobiety, która w młodości kochała się i myślała, że nic na świecie ich nie rozdzieli. Lecz los decydował, że musieli się rozstać. Dwadzieścia lat później znów się spotykają. Organizuje recepcję na cześć niego. Jak zakończy się to spotkanie?

Na podstawie sztuki Aleny Vaimera wystawiono scenę "Tsar's Gift". Aktorzy zajmujący się produkcją znani są z licznych ról w filmach i seriali. To jest Nikołaj Dobrynin. Często widzimy to na ekranach naszych telewizorów. Jego najbardziej genialną pracą jest rola Mityi w serii "Matchmakers". Jego partnerem jest nie mniej znana Ekaterina Volkova. Ich wspaniała gra daje publiczności ogromną przyjemność i daje niezapomniane wrażenia.

Dyrektorem sztuki jest Nina Chusova. Znany jest ze znalezienia oryginalnych i niestandardowych rozwiązań. I inscenizacja "The Royal Gift" nie był wyjątkiem. Spektakl okazał się być nowoczesny, mądry, fascynujący, szczery, zabawny, a nie wulgarny.

Działka

Komedia "Dar cara" to historia miłosna. Bohaterami sztuki są dorośli, dojrzałe osobowości, które musiały przejść przez wiele w swoim życiu. On i ona nie widzieli się nawzajem od wielu lat. Wydawało im się, że ich uczucia od dawna już dawno minęły. Ale pewnego dnia pamięta romantyczną znajomość, która miała miejsce w jej życiu dwadzieścia lat temu. I na cześć tego pamiętnego spotkania kobieta decyduje się zorganizować uroczystą kolację. Chce, aby ten człowiek był obecny podczas tej uroczystości, której romantyczna znajomość będzie świętować. Co zmotywowało ją do tego? A może uczucia w ogóle nie umarły?

Pojawi się na wakacjach, ale nawet nie podejrzewa, co za i jak się okazało. To spotkanie może zmienić następne życie dwóch osób. Stanie się dla nich prawdziwym darem królewskim. Ale jak ten pomysł się skończy? Spotkanie będzie impulsem do rozwoju ich uczuć, i będą razem lub będą się na zawsze? Oddzielenie działki nie będzie jasne aż do samego końca. Co zakończy tę historię, będzie jasne dopiero przed zamknięciem kurtyny. Produkcja jest wypełniona ciekawostkami i nieoczekiwanymi skrętami fabuły.

Gra trwała półtorej godziny. Jest przeznaczony dla widzów nie mniejszych niż 16 lat.

Dla aktorów produkcja ta jest skomplikowana przez fakt, że tylko dwa z nich i jest to konieczne w tak małej kompozycji, aby móc zwracać uwagę widzów na półtorej godziny. Konieczne jest pełne zaangażowanie, a nie oszczerczeć. Każda miss będzie zauważalna, ponieważ nikt się nie ukrywa. Są tylko dwaj aktorzy, a tylko one są przykuwające uwagę ogółu społeczeństwa.

Dyrektor

Nina Chusova jest znanym reżyserem w naszym kraju. Urodziła się w Voronezh w 1972 roku. W swoim rodzinnym mieście uczęszczał do Instytutu Sztuki. Po ukończeniu studiów pracowała jako aktorka teatralna w Samarze. W 2001 roku ukończyła GITIS w specjalności "reżyser". Uczeń słynnego Leonida Kheifetów. W 2009 roku otworzyła własny teatr. W 2012 roku pracowała jako reżyser w Samarze. Następnie została dyrektorem artystycznym i głównym dyrektorem moskiewskiego teatru bajek "Aquamarine".

Najsłynniejsze przedstawienia wystawiane przez Ninę Chusową w różnych miastach:

 • "Katarzyna Wielka".
 • "Viy".
 • "Yama".
 • – Mały Tsahes.
 • – Hedda Gabler.
 • "Mamapapasynsobaka".
 • "Śpij w mrocznej nocy".
 • Annie.

Nikolay Dobrynin

Ten wybitny aktor odgrywa główną rolę męską w sztuce. Nikolay Dobrynin urodził się w Taganrog w 1963 roku. Jego matka była pracownikiem handlowym, ojciec – policjant. Począwszy od VI klasy Nikolai zaczął pracować, najpierw zrobił skrzynki pocztowe, a potem był ładowaczem. W latach studenckich służył w metrze. W GITIS otrzymał edukację aktorską. Od 1985 pracuje dla K. Raikina w Satyricon. W ciągu 4 lat przeniósł się do niezależnego studia A. Sigalova i teatru R. Viktyuk.

W 2002 roku Nikolay Dobrynin otrzymał tytuł "Honorowany artysta Rosji" . Poniżej wymieniono role filmów i seriali, które sprawiły, że był on sławny w całym kraju:

 • Sasha ("Nina").
 • Prywatny Stryapukhin ("Walka o lokalne znaczenie").
 • Leonid Utyosov ("Orłowa i Aleksandrow").
 • Sekretarz Komitetu Miejskiego Shulgin ("Dom z Lilią").
 • Boris Eder ("Margarita Nazarova").
 • Archimandryt Veniamin ("Inteligencja").

Ekaterina Volkova

Jest to znana w naszym kraju aktorka teatru i kina. Jest rodowicą syberyjskiego miasta Tomsk. Po pierwsze, Ekaterina Volkova ukończyła szkołę muzyczną w klasie dyrygentury chóralnej. Studiowałem przez trzy lata w Instytucie Teatralnym w Jarosławiu. W 1997 artysta przybył do Moskwy. W stolicy wstąpiła do GITIS, gdzie natychmiast została przyjęta na trzeci rok w studio Marka Zakharova. Pierwsza rola w Moskwie, Catherine grała w sztuce swojego kolega z klasy Siergiej Aldonina. Została powierzona, aby zagrać główny bohater w produkcji "Mistrza i Małgorzaty". Dla Katarzyny była to rola senna. Margarita E. Volkova grała przez następne dziesięć lat.

Ekaterina Volkova jest znana szerokiej publiczności z ról w następujących filmach i seriach:

 • "Orientalna powieść".
 • "Kolekcjoner".
 • Dalej.
 • "KGB w smokingu".
 • – Dzieciaki kapitana.
 • "Klin".
 • "Retribution".
 • Krótki Szlak Szczęśliwego Życia.
 • "Kobiety w miłości".
 • "Nadal żyję".
 • "Fartsa".

Recenzje o spektaklu

Gra "Tsar's Gift", recenzje z widowni otrzymują szeroki wybór. Większość z nich jest pozytywna. Wśród zalet produkcyjnych jest mądry dział, głęboki sens i ciekawy kierunek. Wady większości widzów w sztuce nie mogą znaleźć. Reżyseria Nina Chusova – dość znana osobowość. Ponownie ucieszyła publiczność swoją utalentowaną twórczością. Gra opowiada historię miłości, która zmieniła życie głównych bohaterów. Ta opowieść jest bardzo pouczająca, a z tego można wytrwać wiele mądrości dla siebie. Produkcja, według widzów, nie pozostawia nikogo obojętnego. I żeby się śmiać, i pogrążyć się, a do refleksji będzie spektakl "Królewski dar". Opinie o nim dają możliwość stwierdzenia, że musi na pewno odwiedzić. To ustawienie nie powinno być pomijane.

Odpowiedź na aktorów

O występach artystów gra "Tsar's Gift" recenzje zasługują na najbardziej pozytywne. Publiczność pisze, że pomimo faktu, że są tylko dwie aktorki, nie wydaje się, że na scenie jest niewiele postaci. Artyści są tak utalentowani, że wcale nie nudny patrzeć tylko na dwóch bohaterów przez półtorej godziny. Ekaterina Volkova, według opinii publicznej, jest urocza i urocza. Ona doskonale pasuje do wnętrza i charakteru dla postaci jej charakteru. Nikolay Dobrynin jest utalentowany i charyzmatyczny. On wyraźnie ujawnia obraz jego charakteru. Tandem tego aktora wygląda niewiarygodnie organicznie i działa, aby złamać aortę.