116 Shares 7834 views

Performance "Generation Mowgli" w Moskwie: Opinie

Przez wiele lat, kraj idzie spektaklu „Generation Mowgli”. Jest to projekt funduszu charytatywnego Konstantina Habenskogo. Jego zadaniem jest umożliwienie dzieci mieszkających w różnych częściach naszego kraju oraz w rodzinach o bardzo różnych dochodach, aby być kreatywnym i rozwijać swoje umiejętności. „Generation Mowgli” – rodzaj raportowania wydajności, przedstawiający wyniki Projektu Funduszu.

historia

Performance „Generation Mowgli”, w oparciu o nieśmiertelnych dziełach Rudyarda Kiplinga „Mowgli”, opowiada o tym, jak często te dni rodzice nie zwracają uwagi na ich dzieci, bo z tego, co rośnie na własną rękę, dostać się dobre i złe przedsiębiorstw, jak również Mowgli dorastał w stado wilków. Podczas całej akcji jest nadal kwestią otwartą, czy rodzice rozumieją, że konieczne jest, aby kształcić swoje dzieci, tak aby nie stały się nowoczesne Mowgli. Fabuła gry nie powtórzyć w pełnej opowieści, akcja przenosi się w naszych czasach. Douglas Mowgli uderza lasów deszczowych, jak Rudyarda Kiplinga, a znajduje się na obrzeżach współczesnego miasta – w betonowej dżungli. Główny bohater zostaje w domu, ponieważ ich rodzice nie zwracają na niego uwagi, choć jego rodzina jest wśród zamożnych, jego ojciec – zastępca burmistrza, oprócz chłopiec tak z nim przyjaźnili i kochany nie z powodu którego syn jest on i za to, co on reprezentuje, na co on. Będzie miał wiele odkryć, ujrzy różnych ludzi, każdy z własnym widzenia życia i jego wartości. Jest to jasne otoczenie, w którym jest coś do śmiechu i płaczu, nie ma wiele do myślenia. Burza emocji, takich jak małe i widzów dorosłych spowoduje spektakl „Generation Mowgli”. Czas trwania jego – 2 godziny. Przypomniał, że najważniejsze wartości w życiu – to rodzina i przyjaciele, że trzeba być szczery, miły, współczujący i opieki dla tych, którzy potrzebują pomocy. Ten Przestroga opowiada dzieciom jak pozostać sobą i szukać „prawdy”. A ona mówi rodzicom, że najważniejszą rzeczą w wychowaniu dziecka – aby dać mu jak najwięcej czasu i uwagi, ponieważ każdy, nawet najlepszych nauczycieli, żadnych zabawek, rozrywka, atrakcje nie zastąpi miłości rodzicielskiej i ciepło.

Cały dochód z gotówki wydajność Konstantina Habenskogo Fundusz wykorzystuje na cele charytatywne – w leczeniu ciężko chorych dzieci. Tak więc, każdy widz ma okazję nie tylko zobaczyć ciekawą historię, ale także, aby tylko dwie dobre rzeczy – wspieranie młodych aktorów początkujących i zrobić mały wkład gotówkowy, aby pomóc chorym dzieciom.

Twórcy spektaklu

Wymyślił musicalu „Generation Mowgli” Habensky Constantine – słynny rosyjski aktor teatru i kina. Pod jego kierownictwem jest otwarta dla kilku szkół teatralnych dla dzieci w różnych miastach kraju, takich jak Jekaterynburg, Ufa, Kazan i innych. Autorzy piosenek do musicalu byli członkowie słynnej grupy „wypadek” – solisty Aleksey Kortnev i muzyk Siergiej Chekryzhov. Reżyser spektaklu wykonane Aynur Safiullin – absolwent Wydziału Reżyserii GITIS. Dekoracje do spektaklu stworzonego przez artystę Nikolai Simonow, który jest znany ze swojej pracy w teatrach takich jak Maryjskiego, Moskiewskiego Teatru Artystycznego imienia A. P. Chehova „Współczesna” i innych.

aktorzy

Musical „Generation Mowgli” – to projekt, w którym grają młodzi aktorzy (uczniowie Studio Drama School dzieci Konstantina Habenskogo, które się spełniają role przygotowane przez profesjonalnych nauczycieli dykcja i działania), aw niektórych ról zajmowanych przez słynnych teatralnych i kinowych aktorów, muzyków a nawet sportowców. W każdym mieście, gdzie ta produkcja jest prowadzone – jego wykonawców. Prawie wszystkie z nich są mieszkańcy tego miasta, w którym prowadzona jest produkcja, oprócz zaproszonych gwiazd.

Kazan

W spektaklu „Generation Mowgli” w Kazaniu uczestniczyło gwiazd rosyjskiego show-biznesu, Timur Rodriguez grał rolę Baloo niedźwiedzia i Elmira Kalimullina (gwiazda „The Voice” projektu) świeciły jak Bagheera panterę. Rola odgrywana Mowgli działając utalentowanego chłopca – Daniil Pasynkov. To jest niesamowite dziecko, utalentowany, emocjonalny i szczery.

Ufa

Performance „Generation Mowgli” w Ufie było niezwykłe, że główny bohater działał dziewczyna – czternaście Ramil Ardislamova, który miał zmienić swój wizerunek radykalnie, aby wyglądać jak chłopiec. Konstantin Habensky pierwszy zobaczyłem młodą aktorką festiwalu i zaprosił ją wypróbować za rolę Mowgli. Po zatwierdzeniu, nie zawaha się iść do ofiary, co było wymagane od niego tę rolę – zerwała z długimi włosami i tonsured jako chłopiec. Ufa publiczność ten luz w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Moskwa

musical dla dzieci „Generation Mowgli” w Moskwie małych i dużych odbiorców może być postrzegane w marcu tego roku – w czasie wakacji szkolnych. Jest to pokaz rodzina, która jest zabawne oglądać zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a centrum jego historii jest tylko relacja między dziećmi i ich rodzicami. Ta ekscytująca historia dla dzieci w wieku poniżej 6 lat. W stolicy, wydajność udał się do Pałacu na Yauza.

W spektaklu „Generation Mowgli” w Moskwie z dziećmi na scenie i znanych aktorów: Jekatierina Gusiewa jako Bagheera pantera, Gosha Kutsenko jak Bala i innych.

Opinie o spektaklu

O spektaklu „opinii POKOLENIE Mowgli” lewo widzów najcieplejsze. Piszą, że twórcy byli w stanie dokonać idealne i nowy sposób, w nowoczesnym rozmawiał napisany tak dawno temu, bardzo popularny na świecie i do dziś opowieści R. Kiplinga. Bardzo zadowolony z publicznością oraz fakt, że razem ze swoimi dziećmi na scenie gwiazd takich jak Constantine Habensky Timur Rodriguez, Jekatierina Gusiewa. Performance „Generation Mowgli”, zgodnie z publiczności, warto zobaczyć każdy – zarówno dzieci jak i rodziców, aby wyciągnąć wnioski na temat ich życia, refleksji na temat własnych działań, ponieważ jest to bardzo pouczająca historia. Rodzice pamiętać, że ustawienie jest tak ciekawe, że najmłodsi widzowie wszystko 02:00 oglądać i słuchać uważnie, wstrzymując oddech. Bardzo dobre opinie opuścić widownię o muzyce i tekstach. Bohaterami spektaklu ciekawych, nowoczesnych kolorach. Rodzice, którzy już pojechaliśmy swoich synów i córki w musicalu „Generation Mowgli”, wyraził pogląd, że lepsze sformułowanie dzieci postrzegają dojrzewania – młodsza ona jest jasne, nie wszystkie. Ten jasny, piękny, niezapomniany i wzruszające widowisko, z których wielu łzy. Spektakl jest pełen wspaniałego tańca współczesnego i akrobatyki.

Opinie o artystach

O młodych artystów, którzy są zaangażowani w sztuce „Mowgli Generation” widzowie napisał, że jest to bardzo utalentowanych dzieci, którzy dają ich całą grę, pracujący razem z dorosłymi, a prawie na profesjonalnym poziomie. Sposób aktorzy odgrywają swoje role, śpiew, taniec – to tylko pozytywne emocje. Jest oczywiste, że zarówno dorosłych jak i młodych aktorów spektaklu dać całą swoją duszę. Przy wdrażaniu piękny głos, wielki plastik i danych bardzo dobry aktor jest – tak pisze większość publiczności w swoich opiniach.