414 Shares 4957 views

Jak wybrać broń powietrza: podstawowe parametry broni oraz kryteriów wyboru

Przed wielu miłośników broni i tylko ludzi, aby myśleć o ich bezpieczeństwo, prędzej czy później kwestię nabycia wiatrówek. Przede wszystkim należy zdecydować, jaką chcesz kupić pistolet lub karabin. Co do zasady, wybór pada na pierwszą opcję, jak to jest – bardziej kompaktowe pneumatyka tworzą, oprócz tani i prosty w obsłudze. Nie istnieją konkretne wskazówki, jak wybrać właściwą pistolet powietrza, to wszystko zależy od możliwości finansowych, życzenia i cele – dla tego, co w rzeczywistości, można kupić broń. Po tym wszystkim, zakresu pneumatyki jest bardzo szeroki: polowanie, sport, rozrywka, samoobrona. Przekonajmy się, jak wybrać pistoletu pneumatycznego.

Oceniamy broni

Głównymi parametrami, które powinny zwrócić szczególną uwagę przy wyborze opon, jest moc, precyzja wykonania i jakość cena. Oczywiście, kupujący jest zawsze zainteresowany kupić broń jakości, ale przy najniższej cenie. I to jest tutaj, że dana osoba ma do czynienia z trudnym dylematem. Jeśli chcesz potężne i precyzyjne strzelanie lufę, bądź przygotowany, że będzie drogo kosztować. Albo będziesz się musiał poprawić jego wydajność. Mocny, ale tani pistolet powietrze trudno pochwalić się wysoką jakością, w tym strzelanie i będzie służył długo. Model ten charakteryzuje się precyzyjnym strzelaniu, ale niski koszt może być słaby. Tak więc, to będzie lepiej, aby dać pierwszeństwo do pistoletów z dużą dokładnością, nawet jeśli o niskiej mocy. Można je znaleźć w prawie każdym przedziale cenowym.

Który pistolet powietrze jest lepiej wybrać? Rodzaje układów

Ale moc i precyzja – bardzo względne parametry. Często o wiele ważniejsze może być wewnętrzny mechanizm broni. Jak wybrać pistoletu pneumatycznego, biorąc pod uwagę kryteria takie jak rodzaj jego wewnętrznej struktury? Po pierwsze, oczywiście, należy wiedzieć, jakie są wyzwalacze „pnevmachey”. Wewnątrz mogą być umieszczone – w zależności od producenta, modelu i rozwiązań – balon CO, sprężyny z tłokiem. Lub pistolet będzie strzelać poprzez utworzenie w multikompressii bagażniku.

Plusy i minusy-cylindrowych modelach gaz

Skuteczność stosowania pneumatyczna tego rodzaju wpływa na butli gazowej i temperatury powietrza. Im zimniej na zewnątrz, tym krótsze strzały na odległość. Ale pistolet CO balon wewnątrz – to kompaktowy, lekki i pistolety powietrzne szybkiego ognia. To może wyglądać jak walce, powtarzając swój wygląd, wygląd, co również przyciąga kupujących.

Jak wybrać pistolet pneumatyczny z mechanizmem sprężynowym tłok

Pamiętaj „vozdushki” z Tyru, który prowadził jako nastolatek? Są więc przykładem pneumatycznych, gdzie sprężyna jest przyłączonych do energii tłoka. Takie modele są wiarygodne, były łatwo podnieść kule w puszkach, których nie potrzebują. Mimo to, istnieją wady: obecność tłoka może prowadzić do dużej rozpiętości. Poza tłokowe sprężynowych pistoletów – broń o niskiej szybkostrzelności.

Multikompressionnaya pneumatyka

Przed wyborem pistoletu powietrza, zapoznać się z innego systemu. Multikompressionny wyzwalania – to wtrysk powietrza i tworzenie energii dla Strzał strzelaninie. Wystarczy nacisnąć spust pozwala na sprężone powietrze ma zostać wydany.