105 Shares 5307 views

Złącze HDMI urządzeń elektronicznych

Wszystkie nowoczesne urządzenia elektroniczne są wykorzystywane za pomocą kabla HDMI, wskazany na opakowaniu. Już nie da się wyobrazić sobie nowoczesną technologię multimedialną bez odpowiedniego złącza. Ten wielo wire umożliwia konsumentowi uzyskać maksymalną jakość obrazu. W rzeczywistości jest to interfejs dla dzisiejszych elektronicznych gadżetów, transmituje obraz wideo i dźwięk do wielopoziomowego cyfrowo.


Złącza do kabla HDMI przewidzianego w polu następujący sprzęt elektroniczny:

  • Odtwarzacze DVD;
  • telewizory;
  • Blu-ray;
  • komputery osobiste wszystkich typów, laptopów, tabletów, netbooków;
  • konsole do gier wideo;
  • Odbiorniki, zarówno satelitarnej i audio;
  • projektory do odtwarzania wideo.

Tylko dzięki interfejs wysokiej rozdzielczości, możliwość uzyskania obrazu z paletą ponad miliarda kolorów. Dlatego wszystkie nowoczesne gadżety, które istnieją na rynku technologii, technologii, wyposażone w sznurki HDMI. Ponad 1000 światowej sławy korporacje elektronika produkcja rozpozna jeden jakość tej technologii.

Definition Multimedia Interface, znany również jako kabel HDMI jest zdecydowanym liderem w zaawansowanych pomysłów cyfrowych. W domu, jest to niezbędne normy jakości. Miliony konsumentów na całym świecie uznały, że technologia HDMI to najbardziej racjonalne i prawidłowe rozwiązanie do łączenia sprzęt agd HD.

Jakie są zalety tego cudu – kabel?

Po pierwsze, technologia HDMI umożliwia przesyłanie cyfrowego wideo i audio w formacie nieskompresowanego do transmisji najwyższej jakości obrazu. Dla najlepszej rozdzielczości jest wystarczająca, aby dokonać wyboru między dwoma typami:

  • kabel szerokopasmowy, testowane przy częstotliwości 340 MHz z dnia rozdzielczości, na przykład, 1080p60 i 2160p30.
  • Standardowy kabel sugerować 720p60 zgodą i 1080i60 na tej samej częstotliwości.

Drugą ważną zaletą kabel HDMI jest wstecznie kompatybilność z takimi interfejsami długoletnich, takich jak DVI, na przykład. Brak interfejsu w świecie nie obejmuje tej funkcji. Wszystko, co jest wymagane od klienta – za pomocą kabla do podłączenia kabla DVI na HDMI.

Nie wspominając już o opłacalności kabla HDMI. Dzięki tej technologii dla każdego konsumenta stało się możliwe, aby cieszyć się doskonałej jakości i niezwykle łatwy funkcjonalność interfejsów cyfrowych.

kable HDMI mogą mieć różne długości. A wybrana wersja zależy od efektywności i jakości wideo w formacie nieskompresowanej.