314 Shares 5636 views

Jak najlepiej wyjaśnić, co rozmrożone poprawki?

Rozmrożone plamy pojawiają się wczesną wiosną, kiedy mróz nie jest jeszcze całkowicie ustąpił, a ciepły powiew marca jest już zaczynają być odczuwalne. To właśnie w tym okresie już chcą zastąpić ciężkie zimowe ubrania w jesienno-wiosenne. Każda osoba mieszkająca w regionie o klimacie umiarkowanym, wiem co rozmrożone poprawki, ale często nie ma pojęcia, co się nazywa „naukowo”.

definicja

Okazuje się, rozmrożone patch – mała rozmrożone śnieg z serwisu, a przede wszystkim – wokół drzew. Ta witryna wyróżnia się na tle jeszcze zimowy krajobraz, ponieważ rozmrożone śnieg odsłania czarną wilgotnej ziemi. Gdy nie są rozmrażane, można bezpiecznie wyrzucić babcia wełniany szalik po drugiej półki i płaszcz zimowy delikatnie i bardzo powoli rozpinać. Obserwowaliśmy to zjawisko gdzie dostaje śnieg: na polach, w parkach, na plantacjach i gaje poświęcone. Wiele osób uważa, że rozmraża symbolizują nowe życie i nadzieję, bo – pierwsza wiadomość od wiosny wraz z radosnym śpiewem ptaków.

Wspaniałe wiosną i jasny nazwa

Znaczenie niektórych słów jest jasne, przynajmniej niektóre z nich ze względu na dźwięk, a właśnie to jest prawda o „rozmrożone poprawki” słowa. Leksykalne znaczenie słowa jest tylko domyślać jedno spojrzenie na jego korzeni „tal”, co samo w sobie jest skojarzona u ludzi z wiosną i ciepłem. Analogia może być przeprowadzona z wytartej metafory „serca rozmrożone.” Jak wszyscy wiemy, proces ten jest pozytywnym wynikiem sytuacji, bo ludzie zapomnieć zniewagi, niech je i zamienia stronę życia. Może to również oznaczać, że dana osoba została dotknięciu lub filcu współczucie dla kogoś. I tak wczesną wiosną natury lubi śliń i przykryć grunt rozmrożone. Jeśli małe dziecko zapytałem co rozmrożone poprawki, można powiedzieć mu, że jest wiosna spod koca śniegu, aby osłonić gruntowych zielona trawa, liście i jasne kolory, zastępując monochromatyczny zimy.

O słowach i beznadziejności

Oczywiście, nie tylko są rozmrażane w śniegu. Wszelkie rozmrożone od mrozu, lodu lub szronu zlokalizowanym miejscu też tzw. Na przykład, gdy osoba oddycha mrożonego szkła, więc to topiony krąg mogą tworzyć na jego powierzchni. Wszystkie znane od dzieciństwa, że rozmraża łatkę, ale nazwa tego zjawiska daje tylko każdego autora. Ten sam wyraz „rozmrożone łata” można znaleźć wyjątkiem wierszy rosyjskich klasyków, ale na pewno nie w potocznym języku dzisiejszej młodzieży. Słowo brzmi trochę staromodny. Być może wkrótce zastąpić swoje odpowiedniki angielskich i zacząć aktywnie używać, a słowo „rozmrożone łata” zapomnieniu. Jest nadzieja, że współcześni nie są przekreślone słowo z języka rosyjskiego na dobre, bo to nie tylko brzmi dobrze, ale odzwierciedla również trochę kultury osoby rosyjskojęzycznej.

Znaczenie odwilży

Najwcześniejsza data wystąpienia odwilży w środkowej strefie klimatycznej jest uważany 03 marca. Niestety, wczesną wiosną odmawia ataku, aw lutym, „trzyma się ziemi zęby” i nie chce wyjść. Przez ten czas, ludzie są zmęczeni zimnych wiatrów i mrozów, a pierwsze rozmrożone płaty Reaguje gwałtownie z rozkoszy. Wiedzą co rozmrożone poprawki, choć nie nazywają to zjawisko „oficjalnie”. Oznacza to, że już wkrótce będzie można chodzić bez czapki, szalika macha niepotrzebnego chodzenia w otwartym płaszcz i nie martwić się o to, co usta popękane od mrozu. W tym samym czasie rozpoczyna się radować i zwierzęta: ptaki rodzą nowych piosenek, koty zaczynają cieszyć się pokazując nos na ulicy, a psy są zabawny i nawet bardziej pomocne. Rozmrożone – pierwszy i najbardziej pewny znak wiosny.