768 Shares 3663 views

Jak przygotować dżem z truskawek (grubości) przy użyciu maszyny do chleba

Opiekacze są jednym z najpopularniejszych i najbardziej oszczędnych urządzeń kuchennych. Pozwalają one mieszać ciasto i wykonać pieczenie bez stosowania dużo wysiłku i ręcznie. W tym przypadku dodatkowym cechą tych urządzeń jest zdolność do zacięć. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj produktu jest zaznaczone jako podstawy, choć najbardziej popularne recepty mówi nam, jak zrobić dżem z truskawek, grube, w postaci jam.

inny smak

Przy wyborze przepis należy wziąć pod uwagę, że przygotowanie dżemu w różnych krajach mogą być bardzo różne. Na przykład, Chiny wykorzystuje dużą ilość cukru, skrobi USA, może być dodany, a nawet mąki. Dlatego też, wybierając przepis jak zrobić dżem z truskawek, musi uwzględniać osobistych preferencji i upodobań.

składniki

Aby ten deser, powszechne na Ukrainie, trzeba:

  • Świeże truskawki – 4 kubki;
  • Cukier – 1.5 filiżanek;
  • sok z cytryny – 2 łyżki. l.

Należy zauważyć, że proporcje składników mogą być zmieniane, kierując się własnymi doświadczeniami i smaku. Jeśli dodać więcej cukru, masz dżem z truskawek grubych, w obecności skrobi w preparacie można uzyskać zacięcie. Można także dodać inne owoce, które są połączone z truskawkami.

specjalna słodycz

Jest to przepis, który sprawia, że zacięcie w prawdziwym kulinarnym arcydziełem. W niej dodać trochę kakao w przygotowaniu. Wynikiem tego jest zakleszczenie grubości truskawki, czekolada. To może być rozłożone na chleb używany do kanapek.

Przygotowujemy się do nowych technologii

poczucie żywności zakleszczenie w urządzeniu chleba, że wszystkie składniki wybrane w tym celu umieszcza się w urządzeniu do misy i zamknięty pokrywą w trybie przeznaczony do zablokowania lub marmolady wytwarzania (w tym przypadku 1,5 godziny). Oczywiście, po wszystkie owoce należy dokładnie umyć i pokroić na małe kawałki lub ruszt, ile potrzeba.

funkcje

Wybierając spośród wielu receptury, jak zrobić dżem z truskawek, należy pamiętać, że standardowy tryb Chleb praktycznie wszystkich producentów „dżem” jest ustawiony dla tego konkretnego jagód. Jeśli zamierzasz korzystać z wyższych gęstości owoce, można zwiększyć czas gotowania przez 20 minut.

magazynowanie

Gdyby okazało gęsty dżem truskawkowy, to za pomocą silikonowej łyżkę trzeba uzyskać pojemnik z pieca i zorganizować na małym słoiki z pokrywkami z tworzyw sztucznych. W tej postaci może być przechowywane przez długi czas w lodówce. Dodatkowa ciecz jam zaleca się toczyć w puszce. Pozwoli to na zwiększenie trwałości. Ten dżem może być przechowywany w lodówce, nie tylko, ale również w zwykłej szafy, piwnicy lub na balkonie.

zalecenia

  • Podczas pracy z urządzeniem należy używać tylko chleb urządzeń silikonu. nie będą one zarysować powłokę piekarnika miskę, która znacznie zwiększa jego żywotność.

  • Gotować zacięcia w urządzeniu chleb może być za pomocą dowolnego receptę, ale co najważniejsze – do czynienia z czasu przetwarzania.

  • Produkty takie jak pigwa, jabłka i gruszki, najlepiej jest ruszt.