285 Shares 3615 views

Kreatywność w inżynierii Izon: haki schemat dla dużych i małych

Wśród wielu typów robótek jest szczególnym rodzajem twórczości. изонить. Nazywa Izon. Układ do wykonywania wzoru izonityu zawiera obwody oddzielne części, z których każda jest wypełniona za pomocą rozciągniętej gwintu w określonej kolejności. Sztuka nie jest tak młody, ale popularność zyskuje tylko zyskuje fanów na całym świecie.

Dla dzieci i dorosłych

Fascynująca praca Izon. System działa w tym – jest określone napięcie sekwencja włókno na podłożu stałym przy pomocy otworów i trzpieni. Wcześniej taka praca jest najczęściej używany w klasie w przedszkolu, ponieważ umiejętności motorycznych rąk rozwija się w tego rodzaju działalności na pierwszym miejscu. Ale teraz Izon – unikalny rodzaj grafiki, dzięki czemu można stworzyć niesamowite zdjęcia urody.

Cały obraz na podstawie kolejnych układów napełniania półwyroby przez pociągnięcie koloru i monochromatyczne wątki w wyznaczonych rozstawach zaczepiania – otwory lub kołki. Ponieważ wątek jest ciągnięta, powierzchnia musi być na tyle sztywna, aby nie zgiąć pod naciskiem skóry. Aktywność ta jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. osób starszych, jak również dla dzieci, to być interesujące, aby otrzymać z konwencjonalnej nici rozciągnięta w linii prostej, złożonej geometrii rysunku.

Główną cechą

Jak już wspomniano, praca przy pomocy nici i otwory na podstawie stopniowego napełniania poszczególnych elementów wzór składający się z elementów o prostej geometrii. Dlatego to się nazywa – Izon. Jeżdżę dla dzieci – to w większości okręgów i kąty. Ale nawet te prymitywne elementy mogą dostarczyć ciekawych zdjęć. Na przykład, moc słońca, aby ta technika nawet dzieci na przygotowanym wcześniej wzoru.

Tutaj, nawiasem mówiąc, staje się od razu jasne, co zasada występuje kontur napełniania. Jeśli dwa punkty konturu między którymi nitka jest naprężona, ułożone blisko siebie, szerokość powstałej postać byłaby mniejsza. Ale jeśli gwint ciągnięcia pomiędzy dwoma przeciwległymi do siebie punktami, i szerokości, odpowiednio, obejmują zasadniczo połowie wewnętrznej elementu pola.

Głównymi elementami

изонить. Prosta praca, dostępne dla dzieci i dorosłych, jest podstawą technologii Izon. Wzór obwód tworzy sekwencję układanie zaczepy proste kształty geometryczne – koła, i kątów. Ponadto, wykonania z tych figur można masowe: okręgi, elipsy, zygzaków kąty o różnych rozmiarach. Ich połączenie szeregowe zapewnia ciekawy obraz, który powinien zacisnąć nitkę. Umiejętność może zostać osiągnięty w technologii Izon. Jazda z figur zanika w tle – to jest podstawą profesjonalizmu. Kompleks kombinację kształtów integralność strukturze. Dobrze, aby zacząć tworzyć za pomocą gwintu to dane, aby pomóc w pracy. Liczby wskazują kolejność haki są połączone szeregowo w linii prostej w celu wytworzenia konkretnego wyniku.

Uczenie się, aby zobaczyć

I pączkowanie artystów i specjalistów myśli twórczej sprzętu Izon dostępne. Jazdy dla początkujących powinny zawierać numerację haki, zwłaszcza jeśli jest to nawarstwianie sztuk na siebie. Po tym wszystkim, otwory lub kołki, nawet w niezbyt skomplikowanej pracy może być dość dużo, i zachować strukturę rysunku ważne jest, aby nie pomylić co do których haki połączone ze sobą za pomocą linii prostej. схема. Wszakże tylko po liniach prostych i są istoty pracy, to ich połączenie pokazano schemat.

Od prostych do złożonych

Nawet bardzo pierwsze prace wykonane w technice może być dość piękne, aby ozdobić lub stać się darem. Do pracy potrzebne są:

  • Sztywna podstawa. Jeśli praca wymaga użycia gwoździ, można wziąć drewniana tabliczka, można użyć sklejki. Jeśli otwory są przebite, a następnie można użyć dowolnego złe miażdży materiału – z tektury do płyt z pianki. Płytka jest łatwy w obsłudze, ale jest słabo stonowanych, aw rzeczywistości Izon szczególnie ładnie wygląda na ciemnym podstawie.
  • Shilo.
  • Hammer i małe kołki.
  • Kolorowe nici, grubość podhodhodyaschie autorów.
  • Grubość igły gwint.
  • Arkusz papieru i kleju do wykańczania na odwrocie gotowego dzieła.

Materiały te są wymagane do pracy w tak ciekawej technice jako Izon. Jazda z numerów będzie tylko pomóc, na przykład, jest taki.

System stosowany jest do podłoża, jest możliwe, aby skorzystać z taśmy maskującej. Haki są zaznaczone czy goździków. Jeśli otwory do mocowania przędzy mają być stosowane, oraz podstawą dobrze przebite, nie ma nic wspólnego z góry nie jest konieczne – wątek zostanie dołączony podczas pracy.

Kreatywność, Izon i kwiaty

Prawdopodobnie każdy obraz lub rysunek może być reprezentowana w technologii Izon. Zadziwiająco uzyskano te przedmioty, obiekty w obrazie, w którym można wykorzystać rozmaite płynne linie i przejściami – Morze i kwiatów. Bardzo często nawet początkujący mistrz w tej dziedzinie zrobić Izon kwiaty. Schemat tej pracy mogą być bardzo proste, a to przezwyciężyć nawet dziecko pod dorosłych rukovostvom.

Układ jest bardzo skomplikowany i wymaga żadnej pracy. Praca następnie wykonaj kroki. Jeśli obraz jest jednowarstwowa, ale z różnych przejść, jest to bardziej wygodne, aby wypełnić całe pole stopniowo zmienia kolor wątku jako wymaganą przez rysowanie. Jeśli wielowarstwowej pracy, po pierwsze, oczywiście, przeprowadzić pierwszą warstwę w poprzek pola, potem drugi i tak dalej.

Izon – to uniwersalny rodzaj robótek. Po tym wszystkim, jeśli praca nie pracował w tkania był błąd, wątek może zostać zlikwidowana. Wystarczy zrobić wszystko bardzo ostrożnie, sądząc po każdej linii przejścia.

W tej technice, mistrz nauczył się nie tylko Kratina, karty, zdjęcia. Stanowi ona unikalne przedmioty gospodarstwa domowego – od płytek do gorącego biżuterii.

Powodzenia!