398 Shares 1405 views

Co wybrać: squat WC lub wiszące WC z instalacją?

Przy wyborze większość mieszkańców myśli, instalacyjnych: co wybrać – squat toalety lub wiszące WC z instalacją? Co jest lepsze, a co to za różnica? Na pierwszym miejscu w tym ostatnim przypadku należy użyć specjalnej konstrukcji metalowych dla instalacji sprzętu – instalacja. To jest mocno przytwierdzona do podłogi lub ściany nośnej pomieszczenia we właściwym miejscu i mieć go zainstalowanego wszystkie elementy, które składają się na toaletę powieszenie. Instalacja w tym przypadku nie tylko znacznie upraszcza proces instalacji sprzętu. Jest też znacznie oszczędza miejsce w toalecie.


Jednak przed dokonaniem wyboru, należy wiedzieć, co jest montaż toalety i próbować zrozumieć wszystkie zalety i wady projektu.

Zestaw montażowy do WC

Wiele osób myli instalację konwencjonalnego zbiornika, wbudowany w ścianę. Jednak są one całkowicie różne rzeczy.

Montaż WC dzielą się na:

  • pristennye, które zamontowane są bezpośrednio na ścianie;
  • podłoga. Są one instalowane w środku łazienki;
  • rogu – w rogu pokoju.

Wszystkie te typy struktur wsparcia są różne postać rama podstawowa i numer znajduje się na głównych elementach niego. Jednak proces instalacji bardzo podobny do poszczególnych modułów. Na przykład, wszystkie instalacje do toalety mają możliwość regulacji wysokości montażu miski, drenażu i przyciski zbiornika. Moduły podłogowe zaleca się stosować w przypadku, gdy ściana jest kruchy i nie może wytrzymać ciężar miski.

Wielu konsumentów są podtynkowe z nieufnością, uważają, że wiszące WC z instalacji nie może wytrzymać działanie długoterminowe i w pewnym momencie zerwać ze ściany. Jednak niewiele osób wie, że standard instalacja jest w stanie wytrzymać ciężar do czterech kilogramów.
Na trwałość podtynkowe nie jest naruszone w dowolnej grubości i gęstości materiału w ścianie łożyska. Prawidłowo zainstalowany moduł może zatem zabezpieczyć muszlę klozetową w sposób wiarygodny.

Ponadto instalacja wiszące WC, z reguły zajmuje bardzo mało miejsca. Na przykład, zbiornik na wodę w takim układzie jest bardzo zwarta i ma nie więcej niż 10 cm szerokości.

Instalacje montażowe do WC

Gdy rama montażowa jest przymocowana w odpowiednim miejscu, jest zamontowany ceramicznego miski miski, cysternę i inne elementy układu hydraulicznego. W razie potrzeby instalacja wokół ramy może być dodatkowo zamontować płyty gipsowo-kartonowe lub przeszkloną konstrukcję. To pozwala ukryć wszystkie niepotrzebne szczegóły instalacji, pozostawiając jedynie gładką powierzchnię w zasięgu wzroku, gdzie pozostaje tylko zamontować przycisk spustowy. Ponadto, instalacja do ściany zbiornika podwieszanego WC ukrywa więc szum wody podczas płukania lub napełniania nie słyszalne, jak zwykle.

Zaletami konstrukcji podwieszonych

Wiszące instalacji WC ze znacznie bardziej kompaktowy niż konwencjonalne squat toalety, która jest niezbędna przy projektowaniu małego pokoju. Ten węzeł sanitarny pomaga uczynić nawet najmniejsze spojrzenie bardziej przestronny pokój i światło.

Gdy zawieszona konstrukcja przeprowadzić czyszczenie na mokro będzie dużo łatwiejsze. Ciemne, zakurzone i wilgotne miejsca dla siebie i zbiornika toaletowego jest teraz w przeszłości.

Właściciele systemie ogrzewania podłogowego lub skomplikowanej mozaiki na podłodze może oddychać łatwe. Kosztowne posadzki nie spełniają już przeszkód, takich jak bazy toaletowego.

braki

Według użyteczności publicznej, wiszące WC z instalacji wodno-kanalizacyjnych łamie pierwszą regułę: wszystkie komunikaty powinny być łatwo dostępne. W polu widzenia może tylko sam puchar, a wszystkie składniki WC ze zbiornikiem starannie ukryte. Tak więc, naprawa łączności i zaworu zbiornika jest teraz trudne. Z problemem może obsługiwać tylko eksperta hydraulik, posiadający niezbędne narzędzia.

Ponadto, jeśli squat wc można wymienić w dowolnym momencie, a to nie będzie przeszkadzać projekt pokoju, a następnie przejść do instalacji wiszące WC – problem jest znacznie poważniejszy. W tym przypadku często trzeba ponownie zrobić naprawić toaletę.