178 Shares 1821 views

Kabina prysznicowa: design, funkcje, wydajność i opinie

Organizacja duszy zamiast klasycznej łazience jest najczęściej związana z dążeniem do osiągnięcia szereg funkcjonalności w małej łazience. Kompaktowy narożnik zakwaterowania oszczędność miejsca na zabiegi wodne, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej praktyczne treści. Wciąż trwa dyskusja, jak dusze mogą w zasadzie wymienić wannę lub wannę, ale nowa generacja urządzeń sanitarnych sprawia, że różnica w jakości tych procedur, prawie niedostrzegalne. Tym bardziej, że łazienka z wanną, prysznicem może łączyć funkcje i tradycyjne wzory i nowoczesne rozwiązania. Ale nie zapominaj, że przejście do najnowszej wersji systemu komunikacji prysznice nadal jest napędzany przez pragnienie poprawy zwartości urządzeń sanitarnych.


Wyposażony jest w łazienkę z prysznicem

Jak każdego pomieszczenia, przeznaczone do stosowania w warunkach wysokiej wilgotności, pokój ten musi posiadać odpowiednie wykończenie. Klasyczna dachówka ceramiczna na bazie – najczęstszym wyborem do dekoracji ścian, podłogi, aw niektórych przypadkach i suficie. Także w nowoczesnej łazience linoleum, płyty gipsowo-kartonowej i laminatu, a tylko w szczególnych wersji z obecnością warstwy ochronne odporne na wodę. Kolejną cechą, która odróżnia prysznicem można nazwać kompaktowe rozmieszczenie urządzeń. Jeśli jakość użytych materiałów w wykańczaniu prysznicem i wanną klasyczny może być taka sama obecność kabin uzdatniania wody pozwala organizować zwięźle sytuację przy minimalnych stratach w przestrzeni. Teraz warto bliżej przyjrzeć się cech, które mogą mieć prysznic.

Wyposażony jest w łazienkę z prysznicem

Aby pomieścić armatury kabiną prysznicową i bazowe wystarczającej powierzchni 4 m 2. W tym pomieszczeniu, na przykład, można zainstalować kabinę z 160 parametrów do 75 cm. Ponadto, przy racjonalnym dystrybucji urządzeń pomocniczych do łazienki prysznic uzdatniania wody powierzchni 4 m2 na miejscu i wersji w połączeniu z wanną.

Problemy z układem mogą pojawić się w przypadku lokali, dla których układ niestandardowy. Skomplikowana sytuacja i konieczność dostosowania obiektów, takich jak pralki, bidet itp Rozwiązaniem może być wiele kompaktowych skrzynkach – .. Na przykład, rozmiar ramki m 1×1 W tym WC, wręcz przeciwnie, jest wskazane, aby wybrać formę rogiem, która zajmuje mniej miejsca .. Jeśli planujesz łazienka z prysznicem w dużym pokoju, nie ma żadnych ograniczeń co do wyboru wielkości nie powinno być. W tym przypadku trzeba tylko skupić się na projektowaniu i stylistycznych zaletach sprzętu.

Konserwatywny decyzja bez prysznica

Zakup osobnym pudełku z prysznicem w każdym przypadku wymaga pieniędzy. Zaoszczędź do tego punktu może zostać osiągnięty za pomocą prostego przekształcenia specjalnego rogu w łazience. Początkowo węże muszą być wykonywane pod prysznic w ścianach, przez które wodociągowa jest wykonywana. Następnie trzeba ustawić tacę do zbierania odpadów. W większości przypadków, łazienka z prysznicem ma partycji, która nie pozwala sprayu do rozproszenia w całym pomieszczeniu. Ponadto, zamiast używać wodoodpornych ścian osłonowych. Ta opcja powinna być używana, i tych, którzy zdecydowali się zaoszczędzić pieniądze na zakup pudełko. Należy również wspomnieć o uporządkowanej strukturze z rolki i profile w narożnikach ścian, co z kolei zostanie ustalona i podpierających elementów zasłony. Optymalne rozwiązanie polega na realizację projektu w postaci prostego pręta.

Pod względem stylistycznym zalet tej opcji jest to, oczywiście, nie bardzo atrakcyjne, ale odrzucenie instalacji osobnym oknie eliminuje koszty specjalnego sprzętu. Ponadto, self-made prysznic korzysta ze skromnej wielkości. Aby zrealizować ten pomysł może być w małej łazience, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na zlewie i tej samej pralce.

natrysk z nietypowym wykończeniem

W uzupełnieniu do konstrukcji ścian pomieszczenia i należy rozważyć możliwość niezwykłej wydajności prysznicem projektowania. Najnowsze modele producentów pudełek użyć niezwykłą okładzinę i partycje. Chociaż tradycyjnie uważa się za roztwór o przezroczystych ścianach, czasami właściwej i zamkniętej konstrukcji. Na przykład prysznic mogą być zamknięte ściany dekorowane materiałów mozaikowe, stylowy płyt z tworzywa sztucznego lub drewna o odpowiednich właściwości ochrony przed wilgocią. Rozszerzenie tej koncepcji jest pełny podział na strefy w pomieszczeniu, w którym blok szkła mogą być używane. Dlatego też wyróżnia się nie tylko jeden kąt dla oczyszczenia wody, ale także inne obszary funkcjonalne wytyczoną przestrzeń.

Prysznic z przezroczystymi ścianami

Opcja ta stanowi przeciwieństwo rozwiązań omówionych powyżej. Chodzi o budce, w której wszystkie ściany są wykonane z przezroczystego materiału. Założony w pewnym sensie dush- „niewidzialne”, z których wszystkie strony działają tylko funkcję fizycznej przeszkody. Ten projekt prysznic nadaje się w każdym przypadku, ponieważ jego pełnej otwartości wizualnej, ale poza tym jest bardzo łatwy w użyciu. Co do ścianek pudełka są powszechnie stosowane ze szkła lub tworzywa sztucznego partycji. Warto również rozpatrzenie i opcje z wzorców tematycznych na powierzchniach szklanych. Zapewnione stylistic kompatybilność z tapicerką ściany działowe mogą zapewnić taki spektakularny kompozycji teksturze.

Konstrukcja prysznicach i lekki wystrój

Światło jest szczególnie ważne w wnętrza salonu, sypialni i salonów. Ale prysznicową estetyczny efekt oświetlenia może zostać zwiększona poprzez połączenie materiałów wykończeniowych i wody. Zastosowanie konwencjonalnych lamp rzadko daje oczekiwanego rezultatu, więc należy po prostu skupić się na szczególnych cechach. Na przykład, łazienka z wanną z prysznicem może mieć swoje własne oświetlenie z jednego lub kilku źródeł. Dość efekt rozwiązaniach wykorzystujących rur neonowych, które są ułożone na obwodzie prysznicem lub wanną. Ale należy pamiętać, że mówimy o komunikacji elektrycznych, więc kwestie bezpieczeństwa podczas instalacji takich struktur należy najpierw umieścić.

Recenzje łazience

Zazwyczaj prawidłowo zaprojektowana przestrzeń do odbioru zabiegi wodne tego typu nie powoduje negatywnych emocji w użytkownika. Zwłaszcza jeśli chodzi o nowoczesne kabiny z dodatkowych funkcji, takich jak hydromasażu. Właściciele mówią, kompaktowe wymiary, funkcjonalność i ergonomię tych roślin. Jeśli chodzi o negatywne opinie, to należy zauważyć, że prysznic w łazience nie zawsze jakościowo wykonywać swoją podstawową funkcję. Dlatego zaleca się, aby nie ograniczać komplet łazienek i jeden prysznic jest obowiązkowe dostarczenie klasycznej kąpieli.

wniosek

Umieszczenie kabiną prysznicową w pokoju z układem toaletą i umywalką kończy. Niebagatelne znaczenie ma obecność tutaj akcesoriów pomocniczych. W szczególności, prysznic w pokoju będzie dużo bardziej praktyczne, jeśli jego kompleks zrobić uchwyty na ręczniki, stołki, maty i inne atrybuty. Nie należy ignorować roli koloru. Pomimo aktywnego wykorzystania nowoczesnych projektantów jasnych kolorach, nie wychodzą z mody i lekkiego turkusowym odcieniu. W tym schemacie, można wykonywać podstawowe i wykończenia pokoju, a samą budę. Taka sytuacja nie wydaje się nudny, eksperci radzą, aby korzystać z kontrastującym uderzeń w tych dywany, zasłony i inne uzupełniające elementy sytuacji.