755 Shares 9138 views

Sedesy z pionowymi wylot: różnice i zalety

Krok po kroku w domu powinny być wybierane nie tylko w projektowaniu, ale gdy jest wybrany należy wziąć pod uwagę szereg parametrów technicznych, które wpływają na wydajność i produkty wysokiej jakości pracy. Na przykład, dla WC wielkie znaczenie dla normalnego funkcjonowania systemu spłukiwania ma. Zawiera on procesy paszy i wyprowadzania wody.


Uwolnienie wody z muszli klozetowej jest poziome, ukośne i pionowe. Przykładem tego ostatniego, miski do podawania z pionowym odpływem wody do kanalizacji. Rura odprowadzająca Lokalizacja definiuje skrzyżowania z systemem WC ścieków.

Z poziom uwalniania – pionu znajduje się w ścianie, a połączenie jest wykonywane w jednej płaszczyźnie z nią albo nieznacznie niższa. Gdy skośne – połączenie jest jeszcze mniejsza rura znajduje się pod kątem 30 stopni. Wariant ten jest powszechny w modelu domów. To pozwala na wykorzystanie szerokiej gamy modeli toalet.

Cechy pionowego odprowadzania wody

To wiąże się związek, który produkuje rury, umieszczony na niższym poziomie w pionie, lub gdy znajduje się w nakładających się na siebie struktur i podłogi (przy określonej grubości). Takie rozwiązanie jest korzystne dla „stalinowskich” domów i domków kraju.

Jeśli piony kanalizacyjne znajdujące się w podłodze, w toalecie można przenosić we właściwym kierunku, na przykład, aby zainstalować toalety , pionowy wylot w środku bloku sanitarnego. To najnowsze trendy projektowania mody.

Korzyści produktów sanitarnych z pionowym odpływem wody.

  1. Opcja dla domów wiejskich i starych mieszkań.
  2. Cicha praca systemu. To może być tylko niewielki szum wody, gdy napełnia zbiornik po uwolnieniu podczas płukania.
  3. bryzgami wody i rozpryski zapobiec wygodną strukturę lejek kubek nieco przesunięty w kierunku dna otworu.
  4. Estetyczny wygląd. Wszystkie przewody ukryte w podłodze i pozostają niedostępne percepcji.
  5. Stwarza niepowtarzalną przestrzeń, która daje poczucie komfortu.
  6. Różnorodność wzorów, które podkreślają indywidualność i pewną elegancki pokój sanitarnej.
  7. Możliwość umieszczania elementów dekoracyjnych, które zdobią pokój.

Producenci oferują sanitarnych ware miski z pionowym wody wylotowej różnych modeli. Zakres obejmuje kilka typów konstrukcji.

W zależności od punktów mocowania:

– squat toalety ;

– konstrukcje zawieszenia, przymocowany do ściany.

Od wieku użytkownika:

– toalety dla dorosłych;

– specjalne toalety dla dzieci.

Kształt miski:

– standardowe lejka;

– specjalnie opracowany projekt.

Na zarządzaniu rozładowania:

– systemy jednomodowe – posiada przycisk lub klawisz, aby popchnąć;

– Jeśli zastanawiasz się, o jaki rodzaj toaletowego eknomnee, model dual-mode, o rozszczepionym przycisku – idealne. Pozwalają one na znaczne oszczędzanie wody (woda może łączyć lub cała woda);

– System bezstykowych jest dostępny dla zaawansowanych i bardzo drogich modeli.

Poprzez zakup miski z pionowym odpływem wody, łatwo jest dać pokój sanitarny wiejskim domu lub mieszkaniu niezwykłego antyczne widoku projektu.

Jakość wyrobów sanitarnych jest produkowany jako wiodących firm zagranicznych (Francja, Włochy, Niemcy) i rosyjski. Od domowe – szczególnie cenione produkty spółkach rosyjskich i włoskich.