755 Shares 5356 views

Rozgrywka z dziewczynką: punkt powrotu – Internet

Trudno jest rozproszyć. Rozgrywanie się z dziewczyną może przez długi czas pozbawia mnie spokoju. Dzieje się tak, jeśli masz uczucia lub miłości do niej.

Aby zdecydować, jak przywrócić dziewczynę po rozstaniu, pamiętaj, kto był inicjatorem przerwy w stosunkach. Jeśli nalegałeś na to, a teraz żałujesz, możesz łatwo przywrócić wszystko. Zostaniesz szybko wybaczony. Ale jeśli oddzielenie się od dziewczyny nastąpiło, ponieważ powiedziała to po pierwsze, osiągnięcie przebaczenia będzie trudniejsze.

Więc, zachowujesz się źle i dałeś jej wymówkę, aby poprosić cię o zniknięcie z jej życia. Ale dzielenie się z dziewczyną za ciebie nie było na próżno, myślisz o niej. Jeśli tak, określmy, co nie daje ci spokoju lub miłości. Wkrótce nastąpi przejście, ale miłość może dręczyć całe życie.

Jeśli od chwili pęknięcia minęły dwa do czterech tygodni, a dni, w których nie wspominałeś, jest to przywiązanie. Przygotuj się na to, że w każdym tygodniu będą więcej takich dni. Oznacza to, że rozstanie z dziewczyną będziesz żyć spokojnie i wkrótce przestań myśleć o tym.

Jeśli dwa lub trzy tygodnie myślisz codziennie o tym, z którą się rozstałeś, być może to jest miłość.

Popatrz ponownie w siebie. Zamknij oczy, wyobraź sobie twarz dziewczyny, którą chcesz powrócić. Zastanów się teraz: "Dlaczego chcę go zwrócić?". Jeśli nie możesz od razu odpowiedzieć, odłóż rozwiązanie. Faktem jest, że szanse na odzyskanie dziewczyny są tylko dla tych, którzy są w stanie zdecydować, dlaczego tego potrzebuje. Decyzję można uznać za przyjętą, gdy odpowiedź na pytanie będzie się składać tylko z jednego lub dwóch zdań.

Gdy zdecydujesz się na powrót, nie od razu idź dalej. Jeśli jednodniowe spotkanie z ukochaną osobą może nastąpić, wtedy przywrócenie relacji czasem trwa kilka tygodni.

Pierwsze kroki do rozejmu, jakie zrobisz w przestrzeni wirtualnej. Aby rozpocząć, zarejestruj się pod inną nazwą w sieciach społecznościowych, forach, czatach i grupach, które dziewczyna odwiedziła przed rozbiciem. Rejestracja powinna odbywać się bez Twojego prawdziwego zdjęcia. Jeśli nie chcesz kłamać, napisz pseudonim dziecka i umieść swoje zdjęcie dziecka.

W internecie będziesz musiał ponownie zapoznać się z dziewczyną, zbliżyć się do niej i stać się pożądanym kontaktem. Podczas komunikacji, spróbuj się dowiedzieć, czy ma chłopaka. Jeśli tak, to dlaczego się podziały? Musisz usłyszeć jej punkt widzenia, dlaczego związek się rozbił, czy jest gotowa wybaczyć, jeśli dowie się, że wciąż ją kochasz.

Komunikując się z dziewczyną w Internecie, nie należy wymuszać wydarzeń. Nie spiesz się do "zgięcia". Lepiej czasem z czymś się nie zgadzać, a nawet twierdzić. Celem twojej komunikacji nie jest tylko zbliżenie. Musisz zrozumieć i poczuć to, co twoja dziewczyna poczuła w chwili zerwania związku. Innymi słowy, nauczyć się myśleć jak ona. Jeśli się powiedzie, jesteś gotowy na prawdziwe spotkanie, aby prosić o przebaczenie.

Nie umów się na spotkanie, dopóki nie jesteś pewien, czy dziewczyna chce się spotkać.

Co powiedzieć i robić dalej, sam decyduj się. W końcu nie masz już tylko dziewczyny, ale przyjaciela, którego rozumiesz i kochasz.