527 Shares 3047 views

Jak wzbudzić się przed seksem?

Czasem kobiety są w niezręcznej sytuacji – wkrótce jest seks, a ona czuje, że nie jest jeszcze gotowa. Jak się podniecać? Jest kilka różnych sposobów. Wybierz ten, który Ci odpowiada.


Jak wzbudzić siebie: poproś o wsparcie od bliskiej osoby

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest porozmawianie z partnerem i wyjaśnienie mu sytuacji. Naturalnie nie powinieneś wspomnieć, że on cię nie włącza – w każdym razie! To nie najlepszy sposób wpływać na twój związek. Powiedz kochanemu, że potrzebujesz jego pomocy. Że na przykład jesteś zmęczony lub nie miał czasu na melodię i romantyczny nastrój, a potrzebujesz jego pomocy. Poproś go, aby cię pieścił, a najlepiej, powiedz mi, czego chcesz.

Nie trzeba nawet mówić o tym. Można ograniczyć żądanie podjęcia określonych działań. Powiedz to figlarnie, aby nie myślał, że to jest wyrzut z twojej strony.

Jak wzbudzić siebie: rzucamy myślami

Nie zawsze możesz używać pierwszej opcji. Zwłaszcza jeśli partner jest nowy. W takim przypadku możesz wziąć sprawy w swoje ręce.

Wiadomo, że podekscytowanie na wiele sposobów zależy od naszych myśli. Spróbuj wyrzucić z głowy wszystkie niepotrzebne – zapomnieć o kłopotach domowych, problemach w pracy, własnym wyglądzie, dzieci itp. Skoncentruj się tylko na zbliżającej się intymności.

W kolorach wyobraź sobie, jak chcesz to się stało. Można myśleć nie tylko o tym, co czeka w najbliższym czasie, ale także "zobaczyć" niektóre z Twoich fantazji. Powiedz, seks w ekstremalnych warunkach. Lub możesz zapamiętać niektóre z osobistych przygód seksualnych. Skoncentruj się na tym, a wkrótce poczujesz, że jesteś gotowy.

Jak się podniecać?

Najbardziej prosta i akceptowalna dla wielu opcji – masturbacja. Użyj własnych rąk, koncentrując się na kilka przyjemnych myśli, a wkrótce będziesz gotowy na seks.

Jeśli masz zaufanie do związku z partnerem, możesz to zrobić nawet w jego obecności. Nie ma wątpliwości, jest to bardzo ekscytujące mężczyzn. Ponadto pokażesz mu, jak lubisz być pieścił. To bardzo cenne informacje dla Twojego partnera.

Jak się podniecać: używamy materiałów pomocniczych

Prawdopodobnie każdy wie, że inni ludzie są szczególnie wrażliwi na różne rodzaje dostarczania informacji. Dlatego musisz zdecydować, co Cię bliskie: tekst, zdjęcie lub film.

Zależnie od tego zbieraj materiał. Powiedz, zapisz w adresach zakładek stron z erotycznymi opowieściami, pobierz zdjęcie lub film. Niektórzy mają różne gry z elementami erotyki.

Dzięki nowoczesnej technologii można tworzyć własne archiwum erotyczne bezpośrednio w telefonie. I jeśli to konieczne, możesz bezpiecznie przejść na emeryturę, powiedzmy, do toalety lub do łazienki, gdzie sam możesz rozkoszować się pobudzeniem własnym.

Inną możliwością zachęcenia partnera i samego siebie jest stworzenie własnego archiwum rodzinnego. Można tam umieścić zdjęcia, a nawet filmy. Oglądanie takich plików szybko zachęca zarówno mężczyzn jak i kobiet. Spróbuj, oczywiście nie pożałujesz.