584 Shares 2475 views

Usuwanie plam barwnikowych na twarzy.

Pigmentowe plamy na twarzy zrujnować życie ponad miliona kobiet. Obecnie istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się tego problemu. Dlatego też, nie rozpaczaj – nie jesteś sam. Usunięcie z plam barwnikowych na twarzy mogą być wykonywane w salonie piękności w różnych ośrodkach medycznych, a nawet w domu. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób wybrać.

Przed rozumiemy jak zdobyć punkty, konieczne jest, aby zrozumieć przyczyny ich występowania. Może to być związane z różnych przewlekłych chorób gruczołów dokrewnych, wątrobie i zaburzeń układu nerwowego. Ponadto, zaburzenia równowagi metabolizmu witaminy i może także prowadzić do tworzenia się ciemnych plam. Pojawiają się i po długiej ekspozycji na słońce z powodu zmian hormonalnych, a także ze względów wiekowych. Osoby pracujące z chemikaliami do farbowania (proszek węgla, sadza) i oleju smarowego może być właściciele plam pigmentowych.

Nabyte pigmentowe lub ostuda, z ostrymi krawędziami i nieregularnym kształcie, mogą pojawić się na policzkach, czole, zazwyczaj występuje u kobiet w ciąży i po porodzie miesiączki znika, gdy nadejdzie. Ale nie może być ciemne plamy na plecach i innych częściach ciała, szczególnie pod wpływem promieni słonecznych.

Przed rozpoczęciem walki z tym problemem, trzeba znaleźć przyczynę. Po usunięciu plam barwnikowych na twarzy może nie być konieczne. Jako przykład, w czasie ciąży, muszą być tylko nieszkodliwe środki maski. Jeśli przyczyna braku kwasu foliowego, jest podawana w postaci witamin lub roślinnych (kapusty, szpinak).

Usuwanie plam starczych na twarzy może nastąpić za pomocą peelingu (peeling) lub wybielacze zewnętrznych. Pamiętaj, że wszystkie procedury powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel w warunkach klinicznych. Będziesz posiadać badań przedklinicznych alergia nie ujawniają, czy masz reakcję hydrochinonu zawartych w wielu środków wybielających. Lekarz powie Ci, że usuwaniu plam barwnikowych w obliczu wezwań do dalszego przestrzegania pewnych zaleceń. W szczególności, nie możemy zatrzymać się w słońcu, ponieważ ekspozycja na promieniowanie UV prowadzi często do nawrotu choroby. Dlatego takie procedury są wykonywane w zimie lub jesienią. A potem to konieczne, aby utrzymać normalną skórę stosując kremy wybielające, środki przeciwsłoneczne proszku z filtrem UV.

Usuwanie plam barwnikowych na twarzy najlepiej jest wykonywać wyłącznie pod nadzorem lekarza. Ale niektóre panie wolą używać środków ludowej. Pietruszka, na przykład, ma doskonały efekt wybielający. Można go używać soku świeżego i mrożonego, zrobić maskę, wymieszać z wódką lub alkoholu. i powolny, pomarszczonej skóry pigmentacji użyteczne mieszanki soku pietruszki z mleka lub jogurtu (do skóry tłustej) i śmietana (na skórę) w suchym 1: 1. Ta mieszanina jest konieczne smarowanie twarzy i po 15 minutach płukania gorącą wodą.

Anty-pigmentacja został z powodzeniem stosowane melon, migdałów, śrutę sojową, rozmaite zioła, cytryny i tak dalej. Dobry efekt wybielania wszystkie rodzaje jagód: czarna porzeczka, poziomka, truskawka. Oni waliło, umieścić na twarzy przez pół godziny, a następnie zmyć.

Każdy wie, jak skutecznie usuwa plamy starcze na twarzy przy użyciu ogórek. musi zetrzeć, wymieszać z łyżką śmietany i odżywczy zrobić maskę, unikając ustach, oczy i nos. Procedura ta jest konieczna do przeprowadzenia 3 razy dziennie. Cały kurs jest trzydzieści maski.

Brązowe plamy – nie jest zbyt wielkim problemem, powinieneś być w stanie go rozwiązać, zwłaszcza zwrócić się do profesjonalistów.