505 Shares 4461 views

Jak wybielić skórę w domu (profesjonalnych i ludowych środków zaradczych)

Delikatna porcelanowa skóra od dawna uważane za oznakę arystokratycznej krwi. W dzisiejszej rzeczywistości, taki niuans – to hołd dla tworzyć style. Ale ta ostatnia okoliczność nie zmienia faktu, że wielu z płci są coraz częściej pytają: „Jak wybielić skórę ? W domu z korzyścią dla jej zdrowia”

Wybierając narzędzie

Wyszukiwanie informacji na temat wybielania skóry twarzy w domu, trzeba jasno artykułować samą metodę, która będzie rozwiązać ten problem. Tak, to jest uważany za najbardziej podatne obszar twarzy i strefie intymnej, w konsekwencji, narzędzie, które pozwala nabyć szlachetny odcień porcelany musi być bardzo delikatny. Ale takie obszary jak pod pachami lub z powrotem, i może wytrzymać bardziej agresywnych produktów.

Cokolwiek to było, decydując, że skóra powinna nadal wybielić, urocza pani powinni być świadomi, że będzie używać środków chemicznych lub fizycznych bądź.

Rynek produktów kosmetycznych

Lider wśród tych produktów, oczywiście, jest krem wybielający dla skóry. Przy odpowiednim doborze i stosowaniu To jest naprawdę w stanie rozwiązać niektóre problemy i uczynić twarz piękny i zdrowy wygląd.

Więc co powinno być zawarte w kremie, dzięki czemu można osiągnąć pozytywny rezultat? Po pierwsze, ekstrakty ogórka, cytryny, pietruszka i / lub krwawnika. Po drugie, kwas mlekowy i kwas cytrynowy. Po trzecie, witamina C. Ale gidrohina, arbutyna i kwas kojowy nie powinno tam być. Wszystkie te elementy są niszczący wpływ na skórę, toksyczność i powodują reakcje alergiczne.

Prawidłowy proces jak wybielić skórę w domu przy użyciu kremu, co następuje: Po pierwsze, usunąć wszystkie make-up, a następnie zastosować środek do mycia i pozostawić na twarzy na noc. Należy pamiętać, że procedura ta jest wykonywana tylko w godzinach wieczornych i tylko podczas nieaktywnej słońcu. jako oczywiście sama nie powinna trwać dłużej niż dwadzieścia jeden dni.

rodowego dziedzictwa

W jaki sposób można wybielić skórę twarzy, za pomocą środków ludowej? Oczywiście, za pomocą specjalnych masek i środków do prania.

Na ten ostatni jest bardzo prosta. Pojemnik znajduje się głęboki posiekaną pietruszkę i wlać gorącą wodę. Otrzymany infuzji ochłodzono, dodano kilka kropli soku z cytryny, jest dozowana do formy do lodu i wysyła w zamrażarce. Rano uzyskano kostka użyto zamiast odświeżający tonik.

Z maskami jest nieco inna. Ich opcje Istnieje wielka różnorodność, ale dlatego, że ujawni tajemnice niektórych z nich.

Bodyaga i gliny. Gorgeous maska dla tych, którzy chcą pozbyć się piegów. Jego wytwarzania przy użyciu dwóch łyżek niebieski glina, pół łyżeczki bodyagi w postaci żelu , a oczyszczona woda. Mieszać i stosować do twarzy na noc w siedem minut. Okres aplikacja jest tydzień.

Miód i cytryna. W rzeczywistości, ta maska to proces bielenia i proces odzyskiwania. Dla wymaga pięciu kropli cytryny i 50 ml miodu. Stosuje się go w godzinach porannych przez piętnaście minut.

W rzeczywistości, popularne receptury jak wybielić skórę w domu, tam jest sporo. I każda kobieta może wybrać swój idealny opcję rozważa swoje specyficzne cechy.