404 Shares 7029 views

Krem z witaminą C – świetny sposób, aby zachować młodość skóry

Każdy sumienny producent kosmetyków stara się uczynić swoje produkty jako bardziej naturalne i zdrowe, jak to możliwe. To przeprowadzili szereg badań na temat wpływu witamin i innych substancji na skórę. Tak więc, stwierdzono, że krem z witaminą C ma doskonałe działanie przeciw starzeniu. Po tym wszystkim, witamina ta jest od dawna znany i kochany przez wielu ze względu na jego właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu przywiązuje do jędrności i elastyczności naczyń krwionośnych, poprawia cerę i szybkiej regeneracji tkanek.


Dlatego krem z witaminą C, tak dla kobiet, które zaczynają dostrzegać pierwsze oznaki starzenia i starzenia się skóry. Wynika to z faktu, że produkcja elastyny i kolagenu w organizmie, spowalnia lub nawet zatrzymuje. I to właśnie te dwa białka są odpowiedzialne za elastyczność i jędrność skóry. Specjalna technologia produkcji wyrobów kosmetycznych umożliwiają „dostawa” witamina bezpośrednio na skórę, więc efekt jest osiągnięty szybciej. Specjaliści nie zalecają, aby być ograniczone do stosowania kosmetyków, trzeba także uwzględnić w codziennej diecie żywności w dużych ilościach zawierających cenne witaminy C.

Dobre produkty popytu znane fińska firma Lumene, który zawdzięcza swoją nazwę od lokalnego jeziora. Prawie każda kobieta przynajmniej raz w życiu spróbować Cream „Lumen” z witaminą C, byłem zadowolony z jego działania. Niezadowolenie wyrażane głównie przez tych, którzy po prostu nie przyjść z różnych powodów. Reszta wyraźną poprawę wyglądu skóry, jej połysk i sprężystość. Innym ważnym argumentem na rzecz agentów opiekuńczych powiedział marka jest rozsądna cena w połączeniu z doskonałą jakość wydruków.

Więc dlaczego jest to krem z witaminą C takich czynów? Fakt, że to pomaga organizmowi do odtworzenia kolagenu już wspomniano powyżej. Wiadomym jest, że promienie ultrafioletowe mieć negatywny wpływ na skórę, powodując przedwczesne starzenie się nim, jak krem, między innymi, chroni również przed słońcem.

Podstawowe zasady użycia kremu

Kosmetyczki powinni najpierw wziąć głęboki peeling, a następnie zastosować krem witaminy. Dzięki czemu można osiągnąć naprawdę niesamowite rezultaty w krótkim okresie. Inną bardzo ważną, aby dowiedzieć się, jaki procent zawartości witaminy C w kremie. To nie powinna być mniejsza niż 0,3%, czy należy spodziewać efekt odmładzający. Opakowania dla tego kremu jest również ważne, ponieważ wiemy powyższą nieruchomość Składnik rozpada się pod wpływem światła i powietrza. W związku z tym, na opakowaniu muszą być hermetycznie uszczelnione.

Musimy pamiętać, że krem z witaminą C może być dwojakiego rodzaju: dzień i noc. Lumene Firma oferuje swoim klientom obie opcje. Różnice między nimi są jako dawka witaminy młodości: w pierwszym przypadku jest ona mniejsza w drugim – większy. Niektórzy uważają, że stosowanie takiego produktu kosmetycznego najlepiej raz dziennie, po dokładnym oczyszczeniu twarzy. Dzieje się tak zwykle w nocy. Ale dzień skóra potrzebuje ochrony przed promieniami słonecznymi, które mogą dostarczyć witaminę C. Dlatego najlepiej jest używać zarówno śmietankę w kompleksie.