641 Shares 4516 views

Shestiklinka – spódnica z elementami. Jak szycie i co nosić?

Do tej pory trendy mody oferują szeroki wybór spódnic różniących się ich kobiecością i oryginalnością. Duża liczba stylów, kolorów i kształtów pozwala każdej dziewczynie podnieść idealny wariant. Ukryj wady rysunku umożliwia sześcioczęściową spódnicę, która od dawna staje się klasyczna. Jest to korzystne zarówno dla dorosłych, jak i dla młodych dziewcząt.

Spódnica-sześcio klinowa i jej cechy

Cechą wyróżniającą takich spódnic jest cięcie składające się z sześciu identycznych klinów, które doskonale zachowują kształt A. Spódnice takie jak ten mają również pewne wady: bardzo trudno jest znaleźć krótką spódnicę-sześcioramienną, minimalną długość – do kolan, mini spódniczki są rzadkie.

Sześć spódnicy to spódnica, która ma wąską formę od pasa do biodra, a następnie rozciąga się przy pomocy klinów, tworząc trapezowy kształt. Obecność kilku pionowych szwów wizualnie sprawia, że dziewczyna jest szczupła i ciągnie ją.

Podobna spódnica, jak spodnie ze strzałkami, od dawna staje się klasą i przez długi czas zakorzeniona w kategorii uniwersalnych stylów. Jest idealny do codziennych skarpet i formalnych imprez, ale dla świeckich partii i obchodów jest rzadko używany, chociaż w takim przypadku można rozważyć jasną i niezwykłą opcję.

Kształty i modele. Kto spodoba się sześciokąt (spódnica)?

Uniwersalną opcją jest spódnica midi. Średnia długość będzie podkreślać biodra i uczynić sylwetkę bardziej elegancką, a jednocześnie doskonale podkreślając piękne nogi.

Oddzielnie trzeba skoncentrować się na stylu jako roku. Dzięki kilku dodatkowym wkładkom bardzo rozciąga się na dno i doskonale nadaje się do właścicieli pełnych figurek, ukrywając wspaniałe biodra. Ale chude dziewczyny nie pójdą na ten styl.

Spódnica jest sześcioletnia, której zdjęcie jest przedstawione poniżej, wygląda bardzo oryginalnie. Duża krawędź tworzy efekt pętli, który czyni obraz delikatny i wyrafinowany. Nie trzeba jednak uzupełniać akcesoriów, będą tu zbyteczne.

Spódnica six-klikka własna: zalecenia i wskazówki dotyczące produkcji

Aby zbudować jeden klin należy usunąć następujące środki:

  • Pożądana długość;
  • Złamanie ud;
  • Talia.

Należy wziąć pod uwagę poluobhvat, ponieważ tkanina podczas cięcia ma być złożona na pół. W związku z tym dalsze wartości powinny być podzielone na pół klinów, a zatem – przez 3. Jeśli jest to bardziej wygodne dla przeprowadzenia pomiarów obwodu, to wartość będzie musiała zostać podzielona przez 6.

Budowanie Wzoru

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest przedstawienie dolnej linii. Od niej leży linię odpowiadającą długości produktu i narysuj linię talii. Następnie należy zmierzyć i położyć długość bioder (zmierzyć długość od pasa do biodra).

Podczas konstruowania wzoru należy wziąć pod uwagę, że talia, biodro i dolna linia powinny być umieszczone równolegle do siebie. Konieczne jest również zarysowanie centralnej cechy klina.

Do spódnicy o sześciu spódnicach, której wzór jest przedstawiony w tym artykule, był gładki i piękny, każda szerokość musi być mierzona z dwóch stron klinu. Na przykład, jeśli biodra to 48 cm i 48/3 = 16 cm, wartość ta będzie stanowiła szerokość klinów wzdłuż linii uda, a następnie po 8 cm po obu stronach. W ten sam sposób należy odsunąć linię talii i rysować linie łączące talia I biodra.

Dolna linia składa się z szerokości bioder, do których dodawane są dodatki na odblaski. Załóżmy, że na 7,5 cm odbijamy 7,5 cm na płomień i okazuje się, że wynosi 15,5 cm. W dolnej części środkowej konieczne jest umieszczenie po obu stronach 15,5 cm, a następnie wyciągnij linie szwów od bioder do dołu. Dno powinno być dostosowane do zasady "obiegu".

Następnie należy skorygować linę tali, która powinna przechodzić pod kątem 90 ° do bocznego szwu. Trzeba narysować nową talię – będzie gładka.

Wskazówki i porady dotyczące budowy klina

Podczas szycia 8-ostrzem lub 4-łopatkami talia i biodra powinny być podzielone na pożądaną liczbę klinów.

Zanim wyciąć spódnicę, musisz sprawdzić wszystkie wartości uzyskane na wzorze. Szerokość pasa i biodra musi być pomnożona przez liczbę klinów, należy dobrać obwód biodrowy pasa i biodra.

Nie zapomnij o dodatkach na szwy i na rowek. Musisz tylko wyciąć wzdłuż linii podziału, a wszystkie linie klesh muszą być poprawne, w przeciwnym razie wszystko będzie widoczne, a otrzymasz produkt o słabej jakości.