144 Shares 7545 views

Pirate Costume – proste!

Na wigilii dziewcząt często wypowiedziana w obrazie Snow Maiden, płatki śniegu lub Zimushka-Wintersa. Autumn Ball odbywa się w stroju jesieni lub księżniczki. Dorastając, dziewczynki marzą o śmiałych i Frank sukienki na różne uroczystości. W tym artykule dowiesz się jak sprawić, by jeden z tych wyraziste i sugestywne kostiumy, które zdobią każdą imprezę karnawałową – Pirate stroju.

Pamiętaj, aby samodzielnie podejmować żadnych stroju karnawałowego, w tym stroju i piratów, nie muszą wiedzieć, jak bardzo dobrze szyć. Najważniejsze – ma mieć wyobraźnię, wszystko inne będzie.

Co trzeba zrobić, aby jasne i chwytliwe kostium pirata? Po pierwsze, trzeba wyświetlić całą szafę: wszelkie interesujące dane mogą stać się akcesoria, które podkreślają swój strój, między innymi. Istnieje kilka podstawowych zdjęcia Pirate że każda dziewczyna może zrobić z rękami. W zależności od Twoich ubrań, można stworzyć pożądany wizerunek.

Pirat kostium z kamizelką

Jeśli pominąć kamizelka (jak wspomnienia z wakacji nad Morzem Czarnym ostatniego lata, lub jako spuścizny z marynarskim-Pope), nadszedł czas, aby używać go w celach twórczych! Należy wydłużone, prawie pokrywają biodra. Dno może być cięta nożycami (gładkie lub ząbkowane taśmy). Na szczycie można nosić szeroki pas biodrowy lub krawat wąski kawałek tkaniny. Jeśli kamizelka jest szeroka na ciebie, można korzystać z dwóch stref – jeden umieścić pod biustem, z drugiej – tuż poniżej pasa.

W tym stroju trzeba bardziej obcisłe spodnie lub rajstopy. Kolory mogą być dowolna, ale, korzystnie w ciemnym kolory: czarny, ciemnoszary, fioletowy, niebieski. Na spodnie mogą być wzory, o ile są one w połączeniu z obrazem piractwa.

Można używać spódnicę zamiast spodni – pasować będzie bardziej otwarty i wyzywające. Spódnica musi być puszysty krótki (kilka klocków) lub polusolntse styl. Te ostatnie potrzeby zakończyć trochę: nożyczki symbolicznie odciąć spód spódnicy. Na piechotę nosić wysokie buty na obcasach, najlepiej z sznurowania. Voila, pirat strój gotowy! Będziesz po prostu oprzeć.

Pirat kostium z bluzką

Elegancka biała bluzka nie każda dziewczyna – to jest coś, czego i zostaną wykorzystane dla tej opcji. Dodaj bluzka szeroki czarny pas i dużo biżuterii – metalowe koraliki, łańcuchy, wisiorki. Dół – czarne spodnie lub rajstop, jednym może być czarny przepony. Nie zapomnij o buty na wysokim obcasie. Dwadzieścia minut – i Twój pirat kostium stworzony.

Szczegóły – to ważne!

Bez niezbędnych akcesoriów karnawał kostium Pirat jest niedoskonała. Na głowie powinien być kapelusz pirata, chustka lub bandaża. Szeroki pas i buty na wysokim obcasie – obowiązkowe elementy obrazu. Pamiętaj ozdoby – piraci są bardzo chętnie z nich, a im więcej, tym lepiej! Można nosić bandaż na oczy, zwłaszcza jeśli gotować Pirate kostium na Halloween. Tak więc, na swój sposób bardziej przerażający. Nie zapomnij o broni: szabla, Cutlass, Blunderbuss – Wszystko, co można znaleźć w świecie dziecięcym, można użyć do stroju.