782 Shares 6069 views

Jak zrobić bombki wątku? Dowiedz się, jak wykonywać swoje ręce stylowe akcesoria

Plecione bransoletki handmade – bombki – Dziś jest bardzo popularny wśród nastolatków i młodych dorosłych. Są one wykonane z różnych materiałów: taśm, cienkich rur silikonowych, nici. Szczególnie ładny i jasny wygląd wyplatania-bransoletki wykonane z kolorowych nici. Wytwarzanie takiego akcesorium i jest dedykowany do naszego artykułu. Tutaj powiemy Ci jak zrobić Bombki nici do haftu. Analizować rekomendacje przedstawione poniżej. Wykonując je, można własnoręcznie tkać modne bransoletki.

Uczą się wykonywać ozdoby z wikliny na rękę. Wytwarzanie materiałów

Zanim nauczysz się robić Bombki nici, pomówmy o atrybutów potrzebnych do pracy. Ponadto nici różne kolory przygotować nożyczki grubego arkusza kartonu lub cienkiej płyty ze sklejki, zacisk papierniczych. Jeśli to drugie nie można znaleźć, a następnie podjąć wąską taśmę. Do zdobienia przedmiotów, można użyć jasne guziki, koraliki, perełki.

Jak zrobić bombki wątku? Metoda № 1 – prosty

Bransoletka w formie warkocze – co może być prostsze? Wybierz trzy kolory nici. Każdy Hank wyciągnąć podwójną nić. Powiązać je wszystkie razem pakiet, zabezpieczyć go za pomocą zacisku lub taśmy samoprzylepnej na pokładzie. Jak zrobić bombki z nici w formie plecionki? A potem to proste. Tka na zasadzie wykonania na rożnie z trzech pasm włosów. Produkt powinien mieć długość odpowiadającą obwodowi nadgarstka, oraz kilka centymetrów. Zabezpieczyć końce wiązki nici. Fenichka gotowy. W taki bransoletka jednostka ręka może być zabezpieczona lub ze specjalnym zapięciem. Można zakupić ten w departamentach sprzętu lub po prostu usunąć z dawnych bransoletki czy naszyjniki. Jeśli chcesz produkt w postaci sypkiego rożnie, a następnie użyć do szycia składane 4-5 razy.

Splot nici bransoletka. Sposób № dwa (spośród czterech elementów)

Teraz dowiesz się, jak to zrobić Bombki z gwintem więcej. Rozważmy technologii bransoletki plecione z 4 wątkach. Związać je w węzeł i zabezpieczyć klipu. Średnia skręt gwintu 2 w następujący sposób: z lewej do prawej krawędzi i prawo – w lewo. Teraz z wątków tej centralnej stali, wykonać podobne manipulacje. I tak warkocz do końca. W efekcie można się wypluć z 4 elementów.

Fenichka "Chain"

Dla realizacji tego wykonania, bransoletka będzie musiał cztery wątki. Je naprawić i bicz następnej instrukcji.

  1. Czwarty gwint jest utrzymywany w trzecim i na drugim, pierwszy – pod 2 i od 4. Pod koniec tego i każdym kolejnym etapie opóźniania węzła.
  2. Powołana na mocy pierwszego trzecim wątku i umieścić go sekund. W wyniku tego działania trzeci element powinna być między 2 m a 4 m.

Czwarty przebieg nici ramach drugiego i trzeciego. W rezultacie powinno to być między 1 st i 2 nd. Dalszy proces tkania przechodzi do etapu № 1.

Jak zrobić Bombki nici, które już znamy i być w stanie dokonać takiej dekoracji na własną rękę. Te bransoletki są piękne same w sobie, ale mogą one być uzupełnione elementami dekoracyjnymi: koraliki, cekinami, koralikami, kolorowych przycisków.

Zgodnie z opisem podanym w artykule, nauczyć się tkać Bombki wątku, nawet dziecko. Skorzystaj z naszych kursach mistrzowskich i traktują siebie, swoje ulubione, piękne ręcznie robione bransoletki.