888 Shares 9328 views

modelowanie lekcja. Jak ślepiec z gliny minion

Nadal nie oglądał kreskówkę „Despicable Me”? I nawet nie wyobrażam sobie , kim jest sługusów? Ale dziecko jest już dobrze z nimi zapoznać. Trzymać się pytania: „Kiedy kupić taki dom, co robić.?”

Mignon, kim jesteś?

Najpierw zrozumieć, co jest animowany – „Despicable Me” Obecnie jest bardzo popularny wśród młodzieży Ameryki. Jest bardzo popularny wśród dorosłych.

Głównymi bohaterami są specjalne istoty – sługusów. Mają krótkie małe żółte ciało, przypominające jaja kurzego. Oni patrzą na świat przez pryzmat jednego oka. Praca dla złośliwego rosła. Wyróżnia się specjalnym prostoty, a nie konfliktu, ale nie mają wielki umysł, który jest prawdopodobnie dlaczego i pracę w tak złym stworzeniem.

W niniejszym dokumencie, istoty te są bardzo obowiązkowy i może być bardzo przydatna. Kreskówka jest bardzo barwnie opisuje codzienną pracę sługusów.

adresowanie

Więc Podsumowując powyższe: musimy żółtą „człowieka” na krótkich nogach z jednym okiem. Teraz, przynajmniej w przybliżeniu, wiemy kogo szukać, będziemy działać. Musimy iść kupić.

Ale nie było. Ze względu na niską popularność w naszym kraju kupić taką zabawkę w sklepie, a jeśli to możliwe, to jest dość rzadkie. Co zrobić, gdy dziecko jest po prostu urojenia minonchikom przynajmniej jeden, ale lepiej jest mieć tłum takich stworzeń? Jest rozwiązanie: trzeba zrobić swoje własne ręce. Najbardziej przystępne dla nas materiał do pracy – gliny. Ponieważ z gliny rzeźbić miniona?

Etapy pracy

Spróbujmy zbadać tę opcję w szczegółach. Więc lepim sługus z plasteliny. Chociaż można to zrobić i innych odpowiednich materiałów (glina, masa do modelowania , etc.). Właściwości materiału zależy od żywotności produktu końcowego.

Ale to wszystko jest zbyt dużo, to jeszcze czas, aby odpowiedzieć na pytanie, jak rzeźbić z plasteliny minion. Weź deskę do modelowania, stosów i gliny. Jeśli kopia oryginału, to trzeba wziąć gliny żółty, niebieski, czarny, szary, biały i brązowy kolor.

Krok pierwszy

Jak ślepiec z gliny minion? Aby zacząć tworzyć swoje ciało. Weź kawałek gliny, my rozgrzany w ręce i tworzą coś przypominającego pudełko z tworzywa sztucznego, które można znaleźć w każdym Kinder. Dzieci z pewnością widział takie. Jeśli chcesz się podoba w karton, a następnie ciało jest niezbędne do korzystania z żółtej gliny.

Krok drugi

Robimy spodnie. Wziąć glinę w innym kolorze (będziemy niebieski) i dwie płaskie paski tworzą unitard nasze zalety. Prilep paski do dolnej części tułowia. Weź prostokąt wykonany i dołączyć do tego samego, ale w przeciwnym kierunku.

My nadal wydawać kombinezon. Weźmy dwóch plasteliny kiełbasę one służyć jako ramiączka. Na miejscu do podejmowania brzuszek etui. Wtedy „uszyć” czarne guziki. Jeden – na stronie kieszeni, dwie mniejsze – zamiast pasków mocujących. Z ostrymi przedmiotami (szydła, igły) na krawędzi kieszeni, aby małe zagłębienia – utworzenie szwu widoczność.

krok trzeci

Minion robią nasze ręce i nogi. Nie zapominaj, że jego ręce powinny być trzy palce, jak w kreskówce. Uchwyty wykonane z tego samego koloru co organizmie. Stopy czarną glinę.

Krok czwarty

Wykonujemy na twarz. Lepim oczy (można zrobić jednooki) z gliny brązowy kolor z czarnym ucznia. Kiełbaski w czerni zrobić świątynie. Dołącz obiektyw jest biały, graniczy z szarej gliny.

Dbamy o wyraz twarzy minion. Dobywając krzywy uśmiech. Wziąć ostry stos i wypycha trochę wyboisty zakręt w miejsce ust.

etap pięć

Podsumowując, nasz bohater będzie zorganizować fryzurę. Lepim długiego cienkiego Kiełbasa czarnej gliny. Podzielić na sześć równych części. Mimo że jest to możliwe i więcej. To wszystko zależy od chęci do pracy od gęstości włosów. Następny na głowie w wybite otwory jak sadzenie odebranych włosków.

wniosek

Oto nasz bohater z kreskówek jest gotowy. A teraz nauczyłem się jak zrobić miniona plasteliny. Jeśli chcesz, możesz powtórzyć ten proces. Pobierz całą armię sługusów. Można pokazać dziecku, jak rzeźbić z plasteliny minion. On będzie kochać, aby wziąć udział w tworzeniu nowego przyjaciela.

Jeśli produkt jest wykonany z gliny, a także, na przykład, wykonane z gliny, można dostać pamiątkę. Daj go do przyjaciół i znajomych. A jeśli to konieczne, są następnie nauczyć się rzeźbić z plasteliny minion.