438 Shares 8079 views

Czapki damskie: dzianina z opisem przebiegu pracy i każdy może

Kapelusz może nie tylko ogrzać w wietrznej i zimnej pogody. Ten element ubrania, aby stworzyć kompletny obraz. Dzisiaj jest szczególnie popularne produkty wykonane są ręcznie. I nic dziwnego, ponieważ takie produkty są szczególnie ciepłe – przechowują szwaczka energii.

Dlatego wiele dziewczyny są zainteresowani i jak powiązać kobiece szprychy kapelusz początkujących? Jak dokonać płatności? Wydaje się, że wszystko jest bardzo trudne. Ale to nie jest przypadek.

Podstawy drutach czapki z rękami

Istnieje kilka warunków, by to robić, zaczynasz needlewoman mieć pewność, że będzie ona dzianiny kapelusz kobieta. Z opisu w niniejszym artykule, czytać, nie będziesz miał problemu, aby dostać modne nowe ubrania. Ale pamiętaj, że poniższe kroki mają być zobowiązani do:

  1. Według indywidualnych preferencji, wybrać przędzy i narzędzia do niego. kapelusze dziewiarskich na zimę lepiej wybrać przędzy z wełny 100% składu. Będą ciepłe, komfortowe i wygodne. wątek i przyrządy smakowej musi być tak, że grubość gwintu była dwa razy mniejsza niż grubość ramion. Najczęściej na przędzy Ustaw liczbę szprychy być używany.
  2. Wybierz z szerokiej gamy odpowiedniego wzorca. Rozpoczynające knitters można stosować proste schematy, które składają się tylko z backstitches i pętli twarzy. Atrakcyjny wygląd i proste kobiety Nakrycia przednią lub pończoch ścieg.
  3. Drutach wzór 10 x 10. zmierzyć jego linii, napisać parametry. Teraz należy próbkę przemywa się i suszy na płaskiej powierzchni na ręcznik. Po tym, należy również mierzyć i porównywać z poprzednimi ustawieniami. W ten sposób uczymy się przeciągnął przędzę po praniu, czy nie.
  4. Wykonujemy obliczenia. Musisz wiedzieć, ile szwów i wiersze 10 cm. Dane te pomogą obliczyć wymaganą liczbę szwów i wiersze dla przyszłych produktów. Advance należy zmierzyć obwód głowy.

Knitting modne czapki

W tym sezonie szczególnie popularne czapki, dzianiny z moheru. Są one bardzo podobne do modeli, które były popularne w latach 60-tych. A co najważniejsze – są ciepłe i puszyste. Ponadto, te kapelusze są idealne na zimę, jak również.

Wzór, który jest używany jest dość prosta. Mogę dzianiny kapelusz żeński rozmawiał z opisem układu przedstawionego na zdjęciu? Oczywiście, tak, i to jest bardzo proste. Wzór nazywany jest guma patent. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, więc konieczne jest dzianina mocniej niż zwykłe gumy. Wiele igła kobiety nazwa wzór i jest znany jako „British gumy”, która ma kilka odmian. Jego cechą jest to, że wygląda tak samo po obu stronach (na rewersie i awersie) i objętości.

Wiele początkujący szwaczka martwić, że nie będzie działać. Ale doświadczeni kapitanowie wiedzą, że wystarczy podnieść druty i zacząć dziewiarskich. Więc damska drutach czapka z opisem, który zaproponowaliśmy powyżej, byłoby bardzo proste.

przędza

Szczególną uwagę należy zwrócić na przędzy. Po tym wszystkim, jakość Moherowe kapelusz zależy od wątku. Powinien on być najpierw jakości. Lepiej wybrać kid moher. Ten wątek nie jest poruszeni, idealny dla dzieci. W znaczeniu stosowanym w opisie termin przędzy o zawartości od 60% do 40% akrylowego moher, 100 g 500 metrów. Dziania nasadki odbywa się w dwóch dodatków igieł №5. Lepszy produkt drutach okrągłych igieł dziewiarskich lub wyrobów pończoszniczych. W takiej czapki nie ma stawy.

Opis modelu

Rozważmy przykład jak damskiej drutach czapki. Z opisem obwodu, można szybko zapamiętać sekwencję pętli w ten deseń. Aktualne modele moher czapki zwane Tacora. Model ten posiada szeroką klapę, która zapewnia produkt luzem. Wzór również, że większość pokrywy i elastyczna. Będzie ciepło nawet w silnym wietrze, który nie będzie w stanie uzyskać przez wiele puszystej moheru.

Jak połączyć damskie kapelusz druty dla początkujących? Przede wszystkim, trzeba przygotować schemat opisu wzoru:

  • Na rekrutacji szprychy 65 pętli, który obliczony uprzednio związanego próbki. To z pewnością będzie nieparzystą liczbę pętli, aby zamknąć dziewiarskich w kręgu.
  • Korzystanie z systemu, wstęga dzianiny Caps 35-40 cm. Na tym etapie nie jest konieczne do wykonania odejmowania.

Istnieją trzy sposoby, odejmowanie zawias czapki Tacora:

  1. Przejdź do przedniej powierzchni dziania lub gumy 1 x 1. Całkowita ilość pętli należy podzielić na 3 części. Zaznaczamy te miejsca markera lub rezinochkoy. Każdy osobisty numer provyazyvaem 2 pętle razem w tej samej odległości. Tak więc nie jest stopniowy spadek pętli, a zysk pętli spadek forma schludny pionowe warkocze. Więc trzeba robić na drutach szereg wstęg 32-34.
  2. Niezależny przyciągania. W takim przypadku konieczne jest, aby zmniejszyć do 4 pętli w co 3 rzędzie. Do tej podstawowej liczby pętli należy podzielić na 4 części, z których każda wykonać równomierne ubavki. Konieczne jest monitorowanie nachylenie pętli, aby uzyskać ładny pionową warkoczyk. Tak więc provyazyvaem serii 34-36.
  3. Sposób ten jest podobny do drugiego. Ponadto podzielenie liczby podstawowych pętli na 4 części, ale te kliny powinny być rozmieszczone tak, że ich wierzchołki są połączone na wierzchołku. Zmniejsz pętla powinna się odbyć na początku klina lub na końcu. Wraz Provyazyvayut 3 pętle z każdego 4. wiersz. Konieczne jest monitorowanie nachylenie pętli, aby uzyskać ładny pionową warkoczyk. Jeśli ubavki wykonać na początku segmentu – zmniejszyć pętlę z nachyleniem w prawo. Jeżeli na koniec – o nachyleniu do lewej.

Kiedy szprychy będzie 8-12 pętle, można je odsunął. nić pracę należy doprowadzić do niewłaściwej stronie, naprawić i ukryć.

wniosek

Ten artykuł pomoże wielu ludzi, którzy nie wiedzą, jak związać pięknej kobiety moda czapka zimowa szprychy. Z opisu wzoru, aby taki produkt będzie łatwe. Najważniejsze – pragnienie. Uwierz mi, będzie sukces.