817 Shares 2859 views

Lepim Polymer gliny Rose: Master Class

Polimeru gliny, albo z tworzywa sztucznego, – materiał jest bardzo popularny dziś w poręcznych ludzi. Z niego wykonane są ozdoby, pamiątki, zabawki. Jakie są zalety tego materiału, aby rozpocząć opanować technikę pracy z plastiku? Kwestia ta zostanie omówiona w artykule. Dowiesz się, jak sprawić, by glina polimerowa róża – piękny elementem broszki, naszyjniki czy spinki do włosów.

Własności tworzyw sztucznych

Na pierwszy rzut oka, polimer gliniaste, takie jak glinki. Jest on sprzedawany w formie brusochkov różnych kolorach i rozmiarach. Każdy kawałek folii plastikowej opakowane. Ma to na celu zapewnienie, że nie krzepnie i jest to proces, i występuje, gdy glina rzeźbienie wystawiony na działanie powietrza. Również ulega zestaleniu tworzywa sztucznego, przy podatna na obróbkę cieplną. W niniejszym dokumencie, materiał ten jest bardzo giętkie i sprężyste. Z nim można rzeźbić bardzo małej liczby i szczegóły. Mistrzowie tej tendencji w robótek nauczył się mikroskopijne produkty, które podlegają ocenie co elementy melenkie. Bardzo wiarygodne uzyskane z tworzyw sztucznych kwiatów. Stokrotki, dzwonki, róż i inne podobne wyroby, które składają się z prostych części, ślepego siły, nawet początkujących w tej branży. Obok uwagę mistrzowską klasę, która opisuje jak zrobić polimeru gliny róży. Zbadać i spróbować własnych rąk, aby utworzyć hack. Upewnij się, że to nie jest trudne, ale bardzo ekscytujące. Tak, jesteś w polimeru gliny.

Rose: klasy mistrzowskie na co ten kwiat plastików. Przygotowanie do kreatywności

Przed przejściem bezpośrednio do realizacji rzemiosła, zebrać wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Z ich listy, można zobaczyć poniżej.

  • Termoutwardzalnej pożądane zielonym i czerwonym.
  • Deski z drewna, tworzywa sztucznego lub szkła.
  • Nóż do cięcia tworzywa sztucznego.
  • Miska z wodą.
  • Układanie lub wykałaczki.
  • Szczotka.
  • Lakier do prac dekoracyjnych.

Zanim zaczniesz rzeźbić barwy polimeru gliny, przygotować stanowisko pracy. Tabela i płyty muszą być czyste i suche. Cząsteczki kurzu, brudu, kłaczków, jeśli są obecne na powierzchni roboczej bezpośrednio przyklejają się do tworzywa sztucznego, psują jego wygląd. Ręce przed rozpoczęciem procesu twórczego, przemyć wodą z mydłem. Na stół miskę wody na krawędzi deski, to uformowany materiał i nóż.

Produkty scen bud

Zaczynamy wyrzeźbić kwiat w kształcie róży z polimeru gliny ręcznie. Brusochek czerwone plastikowe pokroić na dziesięć kawałków względnie równe. Dziewięć z nich toczyć w kulki. Jednym z elementów przybrać formę gruszek – będzie rdzeń kwiat. Spłaszczenia kulek montażu ciasto. Będzie to płatki róży. powinny one być o tej samej wielkości. Środkowa część (rdzeń) podejmuje jedną ręką, a drugą dołączone do niego jeden z ciasta. Płatek owinąć wokół elementu w kształcie gruszki. Region, który przylega do rdzenia, trzymać palce, pozwalając mu dołączyć. Drugi lepestochek dołączyć ten sam sposób. Wraz z nim od połowy pierwszego, to okazuje się, że będą się pokrywać. Przesunąć dolną krawędź i górną ciasta trochę wyginać w tył. Obróć kartę półotwartej. Podobnie dołączyć resztę szczegóły, takie gięcie do tyłu coraz więcej płatków. będzie można zobaczyć, w jaki sposób produkt ma formę kwiatu.

Lepim liść

Użytkownik jest zaślepiona z polimeru gliny wzrosła, a raczej jego pączek. Następnie przystąpić do produkcji ulotek. Brusochek plastikowa zielona przeciąć na pół. Jeden kawałek najpierw utworzyć bryłę. Po mielony w jego spłaszczonego owalu. Jeden wąski bok obrabianego przyjąć postać ostrą małym kącie. Umieścić produkt w tabletce i wykałaczką lub specjalnym stosie Draw żyły. Brzegi liści priplyusnite palce, nadając im kształt przypominający falę. Podobnie wykonać i innym podobnym elementem.

części substancji

Jesteśmy nadal w kwiaty z gliny polimerowej w postaci róż. Pączek i dwa liść gotowy. Teraz trzeba połączyć je ze sobą. Dołączyć kawałek papieru do niewłaściwej stronie kwiatka, na płatkach. Wywarcia nacisku z połączeniami palcami przytrzymać kilka sekund. W ten sam sposób, podłącz drugi liść. Teraz, do miejsca, gdzie łączy dane nie wydaje się zbyt gęsty, pokroić nożem nadmiar gliny, wykładziny wnętrza statku.

Proces sztucznych piekarniczych

Zapoznaj się z instrukcjami dostarczonymi z polimeru gliny. Wskazuje przy jakiej temperaturze i ile czasu powinny być suszone w produkcie piekarnika. Co do zasady, jest ogrzewane do 110-130 stopni. Hack położyć na blasze pokrytej pergaminem i pozostawić w piekarniku przez piętnaście minut. Jeśli urządzenie jest włączone trójwymiarowy, podczas pieczenia może być zwiększona o kolejne dziesięć minut.

Wykończenie: lakierowana okładka plastikowa

Gdy polimer jest glina ślepy i suche róży lub inny artykuł, powinien być traktowany lakierem. To ręcznie robione artykuł daje większą wytrzymałość i połysk. Zanurz pędzel w farbie i równomiernie stosuje się go na powierzchnię. Pozostawić ostateczną kompozycję do wyschnięcia.

noty

Jeśli produkt ma być używany jako broszka, w kroku Wyrównywanie wnętrze kwiatu mogą być dołączone do specjalnych okuć i suche nawet wtedy razem. To wzmocnienie będzie niezawodny i trwały.

Rose (polimer gliny), warsztaty dla produkcji których się nauczyłeś, stała się elementem dekoracyjnym obręczy lub klipu, konieczne jest, aby trzymać się nimi poprzez topić.