148 Shares 8828 views

Jaka jest tożsamość, a gdzie jest on używany?

Każdy obiekt musi być w stanie w jakiś sposób identyfikować. Jeśli historia jest przeprowadzane na temat tabeli, konieczne jest, aby wspomnieć, jak to wygląda, jak szuflady, gdzie on stoi. Ale jak do identyfikacji obiektów w takich nietypowych kategoriach takich jak technologie informatyczne? Na ten temat i będzie artykuł.

Co nazywa się identyfikator?

Co to jest tożsamość? Dlaczego jest to potrzebne? Unikalny identyfikator nazywany właściwości obiektu za pomocą którego może być odizolowane od wielu innych. Tradycyjnie, są one podzielone na tych typów:

  • unikalny sygnał elektryczny (odnosi się tylko do obwodów w urządzeniu);
  • unikalna właściwość obiektu.

Identyfikator danych zawiera informacje o tym, gdzie powinny być one przechowywane. Wskazuje również, jakiego typu mogą być zapisywane (tekst, Integer lub jakiś inny). Ze względu na mechanizm identyfikatorów danych prowadzonych oszczędności i ich późniejsze wykorzystanie.

wymogi ID

Jeśli mówimy o tożsamości, która przesyła unikalną właściwość obiektu, to może być wykonane do wymagań takich jak wyłącznego użytku łacińskiego alfabetu lub wartości liczbowych. Nie mogą być również pewne wskazania dotyczące jego wielkości.

Podczas pracy z elektronicznym identyfikatorem sygnału musi być używany wyłącznie do aktywacji pojedynczego działania. Tak więc, na przykład, jeśli chcesz, aby płaszczyzny sterowania radiowego, następnie za włączanie / wyłączanie silnika musi spełniać jedno (to nie było przypadków, że sam silnik został rozpoczęty lub odwrotnie, w niewłaściwym czasie wyłączona).

Użycie identyfikatorów w rozwoju programów autonomicznych

Jaka jest tożsamość, jeśli mówimy o tym w odniesieniu do pracy z komputerem i oprogramowaniem aplikacji na nim? Należy przewidywać stosowania więcej niż jednej osoby, tak, że jeśli oni tworzyć własne unikalne ustawienia, pobrane tych parametrów przy projektowaniu programów. Identyfikatory i dane pozwalają określić, jakie wyniki pracy i gdzie powinno być zachowane na przyszłość. Tak, identyfikator Windows może określić, gdzie chcesz zapisać osiągnięć dokonanych w „słowo” lub „Eksele”.

Zazwyczaj wszystkich dziedzinach, w których informacje są wprowadzane, mają konkretny identyfikator zbiegając się z tej samej bazy danych. Ma to na celu zapewnienie, że w razie problemów można szybko znaleźć obszary problemowe.

Identyfikatory są obecne nawet w sercu podstawy pracy z programami. Istnieją one do komórek pamięci każdego komputera. Odnosi się to zarówno do pamięci stałej oraz operacyjne. W odniesieniu do każdej komórki, pierwszy nazwał jej identyfikator, a następnie dane są nadpisywane.

Co to jest identyfikator w usługach online

Identyfikatory w usługach internetowych wykorzystywanych do rozpoznawania różnych ludzi i muszą nadawać różne strumienie danych. Każdy użytkownik ma przypisany unikalny numer, do której przymocowane są specjalną okazję: aby zachować pewną ilość danych do przekazywania informacji o określonym rozszerzeniu lub wielkości, prędkości wymiany danych.

Identyfikatory gdy sieć jest stosowanie w każdej rzeczy. Nie są one w bazach danych i wymiany plików informacyjnych, które regulują przekazywanie wszystkim konieczne. Każdy niepodzielny element danych wykorzystuje własny identyfikator. On pozwala znaleźć wśród całego szeregu informacji. Teraz, po przeczytaniu tego artykułu, będziesz wiedzieć, co identyfikator i, jeśli to konieczne, być w stanie wyjaśnić go do innych ludzi, którzy nie rozumieją w tej sprawie.