271 Shares 2481 views

Jak wstawić film na stronie? Główne sposoby

Coraz więcej początkujących webmasterów zastanawiać, jak wstawić film na stronie. Można to łatwo wyjaśnić, ponieważ przyczynia się do treści wideo ocena zasobów, pomagając mu zdobyć miejsce położone bliżej pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Aby promować się bardzo przydatna wstawić wideo bezpośrednio na stronie głównej, nawet jeśli zasób nie opiera się na filmie, a reszta strony nie będzie zawierać klipy do oglądania. Jednak nie jest to jedyny użyteczny aspekt.


Jest inna oczywista zaleta jaka strona internetowa będzie zawierać materiały wizualne. Ponieważ wkładka wideo na miejscu jest dość prosty, może być stosowany do wzrostu frekwencji zasobów. Wiodących wyszukiwarek, analizując trendy w rozwoju internetowej budynku, poinformował, że przyszłość treści wideo zajmie nawet ważniejsze niż jest teraz.

Ponadto możliwość dodawania filmów do witryny z popularnej udostępniania wideo, na przykład z serwisu YouTube, daje webmastera możliwość zarobienia dodatkowych dochodów. Aby to zrobić, należy utworzyć swój kanał w dowolnym odpowiednim przechowywaniu wideo i promować je za pośrednictwem internetu-zasobu. W tym przypadku będzie to możliwe umieszczenie reklamy multimedialne, które nakłada się na dole rolki nad filmem lub poprzedza jej oglądania. Tak więc wiedza o tym, jak umieścić film na stronie internetowej – nie jest to chwilowa moda, ale absolutną koniecznością dla każdego, kto stara się stworzyć wysokiej jakości produkt w Internecie.

Istnieją różne podejścia do tworzenia witryny. Ktoś używa samopisnye szablony HTML, ktoś korzysta z gotowych rozwiązań w postaci popularnego CMS dla rozwijania i elementy zasobu sieciowego zarządzania. Jednak istnieją dwa główne i prawdziwie uniwersalny sposób jak wstawić wideo na stronie.

Najprostszym z nich jest użycie udostępnianie wideo. Opcja ta ma istotne zalety dla webmasterów, ponieważ nie potrzebują:

1) po film na własnym serwerze, martwiąc się o miejsce, wielkość plików i tak dalej itp..;

2) nie ma potrzeby angażowania się w formacie kodowania i korygowanie T itp.,;

3) nie można się martwić o obciążenie serwera, a zatem dla szybkości odtwarzania materiałów na komputerze użytkownika.

Aby wstawić wideo na stronie w taki sposób, aby uzyskać wystarczającą specjalny kod. To jest generowany automatycznie video hosting specjalnie dla webmasterów. Na przykład, Youtube wystarczy kliknąć na „Udostępnij”, który znajduje się poniżej każdego filmu. «HTML-kodu” można zobaczyć w podmenu, które się pojawi. Nazwę, jak widać, mówi samo za siebie. Następnie kod skopiowany i wklejony na swojej stronie.

Druga metoda polega na zastosowaniu specjalnych odtwarzaczy wideo. Mają sporo, i nie ma żadnych kłopotów, aby podnieść dobrą darmową opcję wstawiania wideo. Kod html wstrzykiwany niezbędnych zmian. Bardziej szczegółowe instrukcje oferują deweloper wybrany odtwarzacz. Należy zauważyć, że nowoczesne produkty programowe tego rodzaju mają konstrukcję niestandardową, która pomoże im harmonijnie „integrować” do otoczenia strony internetowej.