775 Shares 9372 views

Dlaczego jest to niemożliwe dla muzułmanina do jedzenia wieprzowiny?

Dlaczego jest to niemożliwe dla muzułmanina do jedzenia wieprzowiny? Odpowiedź na to proste pytanie leży, oczywiście, nie w smak wieprzowiny i wartości religijnych. Fakt, że muzułmanie zakaz wieprzowiny w całości w oparciu o ich wierze – Islam. Porozmawiamy o tym więcej.

Głównym Pismo muzułmanów – Koran – określone wymagania, które muszą być ściśle przestrzegane. Tylko w tym przypadku, muzułmanin może zbliżyć się do swego boga – Boga. On jest Tym, który według Pisma, zakazała mięsa. Koran nie tylko określa szczegółowo wszystkie rzeczy, dlaczego jest to niemożliwe dla muzułmanina jeść wieprzowiny, ale także wielu innych nauk, na podstawie których można budować żadnych muzułmańskich przepisów i zasad postępowania.

modern

Co ciekawe, obecne badania w tej dziedzinie wykazały, że świnia jest skomplikowane układu moczowego. Z tego powodu, jego mięso jest dużo kwasu moczowego. Ludzie jedzenia wieprzowiny, zużywają prawie 90% kwasu, co oczywiście niekorzystnie wpływa na ich organizm. Ponadto, lekarz weterynarii, że świnie mięsa często zawiera jaj pasożyta o tasiemców. Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie wieprzowiny, jesteśmy ryzykując swoje zdrowie.

Muzułmanie i wieprzowina

Wróćmy do głównego tematu tego artykułu. Niestety, prawdziwe powody zakazu wieprzowiny Nagrany w świętych muzułmańskich źródeł pierwotnych, nie wiemy. Jednak dzisiaj formalnie przyjęła kolejną wersję dlaczego muzułmanie nie mogą jeść wieprzowiny. Fakt, że islam ma zapewnić bezpieczeństwo nie tylko muzułmańskich dusz ale także ich organów, a były znane obserwować święte przykazanie – jest podstawą wszelkiego życia muzułmanów!

W Koranie, o tym, dlaczego nie można jeść wieprzowinę państw muzułmańskich: „Człowiek powinien spożywać tylko jakości żywności, będzie musiał zrezygnować z krwi, padliny i wieprzowiny, ale w tym przypadku może on oczekiwać, aby być odpuszczone przez Boga samego siebie i uratować jego własna życie ".

Chrześcijanie i wieprzowina

Przyjaciele, tu zapytać: „Dlaczego nie mogę muzułmaninem jedzenia wieprzowiny?” – i dlaczego nikt nie chce wiedzieć, dlaczego chrześcijanie zakazała jej stosowania? Oczywiste jest, że wielu z was jest bardzo zaskoczony, ale to prawda! Ja dowiedziałem się o tym nie tak dawno temu! Fakt, że Christian zakaz stosowania wieprzowiny jest bezpośrednio związane z faktem, że Chrystus w Nowym Testamencie daje porównanie świń i psów z ludźmi, którzy nie są w stanie odczuwać Boskie Objawienie! Wiadomym jest, że jedzenie psów – jest grzechem. Jednakże, nie jest traktowane jako takie, jeśli chrześcijanin jest zmuszony do spożywania tej żywności w trosce o własne zbawienie. To samo z wieprzowiny.

Mit muzułmanów

Istnieje legenda, że wieprzowina była zakazana w krajach tropikalnych, ponieważ nie było lodówki, a wieprzowina z portami prędkości niesamowite. Podobno jest to powód zrodził cały przykazanie w Koranie. Ale, oczywiście, nie jest tak! Jest to bardzo głęboka błędem, który został poważnie rani uczucia każdej osoby wiary islamskiej. Zatem, moi przyjaciele, należy uważać, aby nie mówić o tej legendy w społeczeństwie muzułmańskim. W przeciwnym razie, po prostu pokazać im swoje złe maniery i ignorancji!