124 Shares 5982 views

Skorpion mężczyzna, kobieta Byk. przeciwieństwa kompatybilności

Skorpion i Byk – przeciwne znaki z zodiakalnego koła. Ona – cichy, przytulny, przyjazny. On – władczy, krewki, publiczne. Co mogłoby być wspólne między tymi dwoma? Okazuje się bardzo, bardzo dużo.


miłość

Oba znaki są zazdrośni, kapryśna i temperamentu. Jeśli miga iskry, będzie to na pewno przyczyną pożaru między nimi. Pomimo seksualności wezbrany, dwóch z nich docenią silne małżeństwa i są w stanie być wierny.

Unia Skorpiona i Byka nie opiera się na rozumie, ale na pasji. Byk kobieta będzie dążyć władzę nad ciałem kochanka, człowieka Scorpio chce uzyskać jej duszę.

Para Scorpio samiec + samica kompatybilności Taurus w intymnym życiu jest bardzo wysoka. Ich serca biją w rytmie, są one równie silny temperament, króluje seks w pełnej harmonii.

Para ma jedną zaletę bardziej niepodważalne. Kobieta nie reklamować swoją prywatność i rozpuścić plotkę. Taka sama sytuacja jest dzielona przez Scorpio samca. Byk kobieta, zgodność z których z innymi znakami zodiaku jest bardzo wysoka, z pewnością docenią powściągliwość wybranych.

Skorpion wrażeniem niezawodności i spokojnej natury Taurus, ale do komfortowego życia, potrzebuje stałej ryzyko i nowe doświadczenia. To może sprowokować partner wycofa niepotrzebnych skandali, aby być zapalczywy i ostry. Kobieta-Tau tyle cierpliwości i taktu, do gaszenia takich konfliktów, ale tylko tak długo, jak jej miłość jest silna. Jeśli jest ona w pewnym momencie znudzi chamstwa i drażliwego Skorpiona, była pierwszą stosunki złamać.

przyjaźń

Snobizm i arogancja nie sumują się do popularności Scorpio. Taurus, w przeciwieństwie do tego, jest w stanie zaprzyjaźnić się i ma musujące poczucie humoru. W przyjaźni ze zgodnością znaków zodiaku Skorpion – Byk zależy od tego jak sukces człowieka Scorpio. Taureanie miłość do rozpoczęcia właściwych połączeń i potężny Scorpio z pewnością przyciągnie ich uwagę. Jeśli wzajemna upór nie spowoduje niechęć na początku miłości, może to być początek najbardziej oddanej i wiernej przyjaźni. Skorpion chciał być pierwszym między równa pochlebstwa i antypatie, a byk ma wystarczającą odwagę i taktu. Byk docenia umysłu i intuicji Scorpio i taurus podziwia wytrzymałość i zdolność do radzenia sobie z losu. Ich przyjaźń zostanie zbudowana na zaufaniu i głębokim wzajemnym szacunku.

praca

W zgodności oznaczeń Byk i Skorpion może przybrać dwie przeciwstawne formy. Mogą one być silne sojusznicy i stworzyć doskonały i sprawny zespół, gdzie ciśnienie i wytrzymałość Byk zostaną wzmocnione żywy umysł i świeże pomysły Scorpio.

Jeśli między Byka i Skorpiona istnieje rywalizacja, nie da żadnego z nich. Naturalny upór obu może rozwinąć się w prawdziwy waśni, która trwa od lat.

W stosunkach „głowa – slave” w kilku Scorpio człowieka – Byk kompatybilność kobieta jest bardzo dobra. Jeśli lider jest Skorpion, on starannie dobiera pracowników. Biorąc na pracach Taurus, że już wyraził swoje zaufanie i oczekuje tego samego od swoich podwładnych. Skorpion – Head wymagający i apodyktyczny, ale byk jest praktyczne, punktualny, poświęcone jego twórczości, a nie zwracać uwagę na złożony charakter szefa.

Sytuacja jest odwrotna, te same znaki: Skorpion-mężczyzna, kobieta-Taurus. Zgodność kiedy kobieta moc zbyt piękne. Byk ma duże znaczenie ekonomiczne, nie podejmuje pochopnych decyzji, docenia swojego zespołu. Scorpio pod kierownictwem kobiet Taurus może pokazać swoją niezwykłą inteligencję i gorliwość. Ale jeśli Skorpion postanawia, że nadszedł czas, aby wspiąć się po drabinie kariery i próbuje zająć miejsce dyrektorki, skandal nie można uniknąć.