492 Shares 9025 views

Samica ogóle w Rosji: Walentina Tierieszkowa, Natalia Klimova Tamara Belkin Galina Balandin

Przy słowie „ogólne”, prawie każdy jest piersiach. Jednak większość ludzi nie jest nawet bliski krewny albo do wojska lub do górnego szczebla. Ale w mojej głowie istnieje wyraźny obraz silny, odważny, dzielny, odważny i rozwiniętą intelektualnie osoby. I w zasadzie ten obraz jest rzutowany na człowieka. Och, to dyskryminacja! Ale kobiety w tej rangi – nie należą do rzadkości. W szczególności, uniwersalne kobieta w rosyjskim tam, a nie jeden.

Natalya Borisovna Klimova

Natalia Klimova urodził się w 1944 roku. Początkowo pracowała dla chwały radzieckiego medycynie domowej, a po rosyjskiej lekarza. W 1999 roku otrzymał nagrodę rządu w dziedzinie nauki i technologii dla rozwoju i wdrożenia stosowania leku „Imunofan”. Pod koniec bezpośredniej działalności medycznej został mianowany zastępcą FFOMS dyrektora. Był w randze majora Generalnego Służby Medycznej, został przeniesiony do rezerwy w 2009 r.

Natalia Klimova była pierwszą kobietą ogólnie w organach bezpieczeństwa państwa, a drugi żeński generał w Federacji Rosyjskiej. Zrezygnować miał w 2006 roku, po tym, jak został zatrzymany z jego wspólników o podejrzeniu przestępstwa, lecz w wielu łapówek. W 2009 roku Natalia i jej grupa zostały naładowane i skazany na 9 lat więzienia.

Valentina Vladimirovna Tereshkova

Na szczęście tylko kilka z skażonej reputacji występować wśród rosyjskich kobiet generałów. Jest to przede wszystkim prawdziwą bohaterkę niosącego jego rangi, bez strachu i bez zarzutu.

Żywy przykład tego – Tereshkova Valentina Vladimirovna. To ona pierwsza opanowała przestrzeń w świecie kobiet. I jedyną kobietą astronauta, który poszedł na orbitę na własną rękę.

Nad życiem Valentina dużo i ciężko pracuje. Od 1966 roku, kiedy na początku swojej kariery stał się zastępcą Najwyższej ZSRR, a następnie pełniła stanowiska przewodniczącego Komitetu radzieckich kobiet, członek Komitetu Centralnego KPZR Światowej Rady Pokoju i Prezydium Rady Najwyższej. Również instruktor prowadził i prace naukowe w dziedzinie astronautyki. W 1995 roku otrzymał stopień generała dywizji.

Od 2011 Tereshkova Valentina Vladimirovna jest deputowanym do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej. On utrzymuje aktywne działania polityczne i charytatywne.

Tatyana Vitalevna Averyanov

Averyanova Tatyana Vitalevna urodził się w 1952 roku. Pomimo faktu, że pierwsza akwizycja w liceum Tatiana specjalność – inżynier-fizyk radiowego, jego wysokiej rangi, otrzymała zupełnie inną branżę.

Po otrzymaniu dodatkowych wyższe wykształcenie podyplomowe w Instytucie obdukcji, ona później pracował w dziedzinie kryminologii jest zaangażowany głównie w nauczaniu. Tatyana Vitalevna długi czas na czele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ministerstwo Academy. W 2004 roku został pierwszym zastępcą szefa Centrum Sądowych w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i otrzymał stopień pułkownika. W 2011 roku otrzymała stopień generała majora policji. W dziedzinie kryminologii, ekspertyzy sądowej i kobietą jest uznanym ekspertem.

Galina Vladimirovna Balandina

Balandina Galina Vladimirovna posiada bogate doświadczenie (ponad 20 lat) w dziedzinie ceł i zagranicznych stosunków ekonomicznych.

Po ukończeniu studiów na Wydziale Prawa (i po coraz bardziej i ekonomii) na Uniwersytecie Moskiewskim, Galina zajmował różne stanowiska w Federalnej Służbie Celnej (do 2006 roku). Od 2006 roku jest dyrektorem Departamentu Regulacji Handlu Zagranicznego Ministerstwa Gospodarki.

Galina ma tytuł Honored Prawnik Federacji Rosyjskiej, Kawalera Orderu Przyjaźni, a co najważniejsze – generał-major służby celnej.

Galina Iwanowna Babkina

Babkin Galina Iwanowna – były minister rozwoju gospodarczego regionu Nowosybirsku. A w dodatku do ministerialnych punktach na ramionach wiele zasług i osiągnięć.

Posiadanie dwóch wyższe wykształcenie jako ekonomista i prawnik, zaczął swoją karierę jako księgowy. I rok po drabinie kariery roku etap prowadził ją coraz wyżej.

W 2009 Galina objął stanowisko zastępcy szefa policji Samara Region. W 2010 roku przeniósł się i został szefem gospodarki finansowej FSIN. W tym czasie otrzymała stopień generała dywizji. W 2013 roku został mianowany minister rozwoju gospodarczego regionu Nowosybirsku, ale zrezygnował po dymisji gubernatora Nowosybirska.

W kobiecie Skarbonka kilka medali i tytuł Honored pracownika MSW.

Tamara Iwanowna Belkina

Belkina Tamara Iwanowna – jeden przedstawiciel kobiet generałów bez skazy.

Tamara życie ewoluowały w taki sam sposób jak wielu jej kolegów – stabilnie i pewnie, studiowała i pracowała, osiągając coraz to nowe wyżyny.

Po ukończeniu Instytutu Prawa zaocznie, to do 1994 roku pracował w zakresie egzekwowania prawa w różnych pozycjach.

Od 1994 roku zmienił kilka stanowisk kierowniczych – był szefem wydziału dochodzeniowego, szef Wydziału Śledczego, stanowiąc Szef policji terytorium Krasnojarska. W 2006 roku został mianowany zastępcą szefa policji terytorium Krasnojarska. W 2007 roku otrzymał stopień generała dywizji Sprawiedliwości.

Wszystko wydajność czas Tamara otrzymała około pięćdziesiąt kilka ważnych nagród i medali „Za doskonały serwis”, „za wybitne osiągnięcia w Obsługi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych”.

Zemskova Aleksandra Vladimirovna

Aleksandra Vladimirovna Zemskova – wyjątkowa kobieta Gen. w Rosji. Ona jest tylko jednym z jego współpracowników płci pięknej jest Admirals Club. Struktura klubu składa się z 230 mężczyzn najwyższej rangi – admirałów i generałów.

I zaczęła, a także wielu innych, z dyplomem wyższej w specjalności „prawnika”. Następnie pracował jako badacz, a następnie – starszy badacz. Później objął Główny Inspektor Ministerstwa Spraw Wewnętrznych GAM.

Swego czasu był zastępcą szefa Departamentu Śledczego Prawa Uniwersytetu Moskiewskiego. Następny zastąpił kilka wyższych stanowisk, a od 2005 roku pełni funkcję szefa rosyjskiej kontroli imigracyjnej.

Nadieżda Nikołajewna Romashova

Romashova Nadieżda Nikołajewna – inna kobieta generalny w Rosji, tylko ich własna praca i wiedza osiągnąć ten zaszczytny tytuł.

Rozpoczęła swoją oficjalną karierę jako księgowy, aw ciągu kilku lat to zdefiniowane dla pierwszej pozycji lidera – Główny Księgowy w scentralizowanych Rachunkowości Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, to był 1995. Od 1997 roku pełnił funkcję szefa działu finansowego i gospodarczego miasta Moskwy. W 2010 roku został mianowany Nadieżda Nikolayevna zastępca szefa policji w Moskwie.

Po przejściu certyfikacji, w 2011 roku został awansowany na szefa logistyki dla miasta Moskwy. Aw 2011 roku zdobył tytuł majora generalnego służby wewnętrznej.

Znane są także o wiele więcej nazwisk kobiet z rangi ogóle w Rosji:

  • Valentina Yurevna Dianova – generał Służby Celnej.
  • Elena Evgenevna Leonenko – generał Sprawiedliwości.
  • Swietłana Nikołajewna Perova – Police generał.
  • Elena Georgievna Knyazeva – generał major rosyjskich sił zbrojnych.
  • Tatyana Kirillovna Gerasimova – generał Sprawiedliwości.
  • Marina Evgenevna Gridneva – w 2010 roku otrzymał stopień generała majora, aw 2012 roku – generał Sprawiedliwości.
  • Tatyana Nikolaevna Golendeeva – generał Służby Celnej.
  • Marina Nikolaevna Zabbarova – generał Sprawiedliwości.
  • Elena Vladimirovna Krawczenko – generał Sprawiedliwości.

A to nie wszystko o płci pięknej z honorowego stopnia generała. Każda samica ogóle w Rosji – to duma i chwała naszym rozległym kraju. I ojczyzna, bez wątpienia, jest dumna ze swoich silnych, odważnych, wykształconych, inteligentnych kobiet generałów. Oni nie są gorsze niż mężczyźni, aby poradzić sobie z obowiązków służbowych, a nie tylko z nimi.