443 Shares 6776 views

Writer Postnikov Valentin: biografia, książki, zdjęcia

Wydawało się, że bardzo los określona karierę. Mimo to, jego ojciec – znany pisarz i gawędziarz, który stworzył popularny w przeszłości, czasopismo dla dzieci „Fun”, podczas gdy jego matka pracowała redaktor wydawnictwa nie jest zwykłym „Kid”. Postnikov Valentin poszedł w ślady swojego rodzica i kontynuował pisanie opowieści o DIY i ołówki. Obecnie kontynuuje wskrzesić niegdyś zapomniane marki bajki rosyjskiej kultury. I czy będą one ponownie domagać się – w dużej mierze zależy od matek i ojców.

Taki czy inny sposób, ale pisarz dziecięcy Postnikov Vladimir odbyła się w wybranym zawodzie, który ma oczywiście specyfikę chwili obecnej. On może być dumny z ich regalia: Członek Związku Literatów rosyjskich, zwycięzca «Artiada» nagród «Złote Pióro Rosji». «Eureka» Jako syn twórcy słynnego „Wesoła zdjęć” przyjść do nich, aby dać śmiech dzieci i radość pisząc przygodowych opowieści o ołówek i DIY. Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo.

młodość

Postnikov Valentin Jurewicz – rodem z rosyjskiej stolicy. Urodził się 4 sierpnia 1970 (dzielnica Tuszyno).

Zaczął od najmłodszych lat w kontakcie z medium zapisu, ponieważ w jego domu bardzo często przebywał słynny mistrz słowa, jak: Grigorij Oster, Eduard Uspienski, Valery Shulzhik Jefim Chepovetsky. Odsetki w bajkach od najmłodszych lat wpajane w chłopca i jego własnego ojca – Jurij Druzhkov. Z synem, starał się pisać opowieści przygodowych.

pierwszy chwała

W wieku pięciu Postnikov Valentin zaskoczył swoich rodziców, że przedstawione w papier graficzny „Tiger na słonecznik.” Sobie wyobrazić ich zdziwienie, kiedy dowiedzieli się, że praca ta zajęła pierwsze miejsce w konkursie rysunków dzieci. Młoda Postnikov Valentin ucieszył ponieważ jego „Tiger na słonecznik” dostał się na stronie „Merry Pictures”.

Jakiś czas później pisarz Jurij Koval wymyślił opowieść o bohaterze paski, a następnie na jej motywy i animowane Film powstał, który okazał się ogromnym sukcesem z dziećmi.

anulowane kariera

Po otrzymaniu matury, Postnikov Valentin, którego biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu, dostaje pracę w prokuraturze jako sekretarka. Taki zwrot w jego karierze, oczywiście, nie można nazwać, jak oczekiwano. Tymczasem młody człowiek chciał angażować się w działalność detektywistyczną. Ale trzeba kształcenia specjalnego, ale przyciąga nawet najniższą pozycję, najważniejsze, że działa w prokuraturze. Wkrótce młody człowiek otrzymał wezwanie z biura rekrutacji. Valentin Postnikov jest w mieście Pawłowsk, raz w Signal Corps. To był w wojsku, on doskonale opanowane druk, umiejętnie i szybko wpisywać tekst na maszynie do pisania.

Nadanie obowiązek ojczyzny, młody człowiek składa dokumenty do Instytutu Sądownictwa do przełożenia na rzeczywistość marzenie młodości. Robi, ale po pewnym czasie zdaje sobie sprawę, że orzecznictwo – wciąż nie jest jego droga. Niemniej jednak rzucać Law School młodzieniec nie chciał.

polowanie się

We wczesnych latach 90-tych, Valentin Y. niezależnie zatrudniony w bibliotece naukowej Uniwersytetu Moskiewskiego, gdzie jest on posadę redaktora. I zaczął zagłębiać się w specyfice wcześniej nieznanych rzeczy dla siebie. Po pewnym czasie, Postnikov poczuł głód pisania. Niemniej jednak przezwyciężył pewne wątpliwości i wspomina, jak trudno czasami prace zostały podane w szkole. Wszystko zdecydowano się sama. We śnie, młody człowiek zobaczył, że jego ojciec, który powiedział mu uspokajająco: „Nie martw się, synu, właśnie zaczyna się dziać!”. Po przebudzeniu, młody człowiek przeniósł zdjęcie rodzica z półki na pulpicie, otworzył notebook, uzbrojony pióro i zaczął pisać.

Debiut w pracach

Więc spod pióra pochodzą pierwsze bajkę o nazwie „The New Adventures ołówka i DIY”. Valentin Y. kochał te znaki od dzieciństwa, więc chodzi o to, aby kontynuować dzieło ojca i nadal pisać o tych bohaterów był motywem przewodnim jego twórczości.

Wydawca wydrukowany pierwszy bajkę Postnikov w 1996 roku. Czekając na jej sukces!

Talent objawia …

Po „nowych przygód” Valentin Postnikov (pisarz dziecięcy) wydała 10 książek o ulubionych bohaterów. Wszystkie one mają charakter poznawczy. W procesie twórczym opowiadacza od rana do wieczora siedzi w bibliotece, aby szybko znaleźć zrozumiały dla młodych czytelników fakty geografia, historia, astronomii i biologii. To właśnie te, a były podstawą jego przygodach. Uważa on, pisarz dla dzieci, główny specjalista jego pracy dla nich i tylko dla nich pisze. A dla niektórych może się wydawać, że podchodzi Valentin Yu dla swoich bohaterów bajkowych – Ołówek i DIY. Myśleli nawet ojca pisarza – Jurij Druzhkov. Obecnie Valentin Postnikov, którego książki są publikowane nie tylko w Rosji, ale także z Białorusi, Bułgarii, a nawet Chin, przyniosły już ponad dwa tuziny książek w twardej oprawie. Ponadto gawędziarz zabaw pisał o dwudziestu przesłuchań dla młodych słuchaczy.

Godny uwagi jest fakt, że w 2012 roku w stolicy Uralu Federal District powstał pełnometrażowy animowany produkt o nazwie „pierwsza przygoda ołówek i DIY” (studio „Hot Chocolate”).

Kryzys animacji krajowego

Writer Valentin Postnikov – częstym gościem przedszkolach i szkołach. On stara się zaszczepić u dzieci zainteresowanie do klasycznej postaci prac domowych napisane specjalnie dla najmłodszych czytelników.

Nowoczesne gawędziarz pyta dzieci, czy wiedzą, kim jest wiem, ołówek, Samodelkin, Cheburashka. Niestety, rodzice nie płacą na czas, dzisiaj jest czytać dziecku „nie wiem na Księżycu” lub „Krokodyl Gena i jego przyjaciele”. Dzieci są bardziej znany za granicą bohaterów animacji, takich jak Shrek czy Zorro.

Writer – do produktu krajowego

Aby wypełnić tę lukę i przywrócić dawną zainteresowanie bohaterów kreskówek krajowego Valentin Y. raz udał się do niezwykłego, nawet komercyjnego odbioru. W jednym ze swoich pracach zmobilizowała tych samych słów jako autor uznanych książek o Harrym Poterre kreatora. Nazywa się Dzhoan Rouling. W końcu bajki „Chłopiec i pies Harry Potter”, napisany przez Postnikov, stał się ulubionym dla ogromnej liczby naszych dzieci. Valentin Jurewicz wyraził wyraźnego niezadowolenia z faktu, że lwia część krajowego rynku produkcji książce są zagraniczne bajki i rosyjskim wyznaczonym skromne miejsce.

Próbuje wszelkich dostępnych środków, aby zwrócić uwagę na ten problem. Wraz z innymi mistrzów słowa, którzy sprzeciwiają się dominacji dzieł obcych dla dzieci, pisarz Postnikov Valentin raz zainicjował ruch pod nazwą dźwięcznym: „Samodelkin! Ołówek! Harry Potter – nie jesteś jednym z nas!”. Jednak pisarz powiedział, że nie ma nic przeciwko temu, że Harry Potter był transmitowany w telewizji i sprzedawane w księgarniach.

Jego oburza fakt, że dziś nie jest nacisk kładzie się na bohaterów rosyjskich bajek i kreskówek, dzięki czemu są one zapomniane.

Ciekawostką

Godny uwagi jest fakt, że gdy pisarz dziecięcy brać śluby z pierwszą żoną, zasugerował, że wybrał jako alias żony, która była Cheburashkina, a on odpowiednio stał Valentin Cheburashkin. Ale gawędziarz dzieci nie zgodził się na taki krok.

postacie bajkowe ołówek i Samodelkin przeszło pięćdziesięciu lat. A dziś jest to konieczne, aby zrobić wszystko co możliwe, aby upewnić się, że zainteresowanie animacją krajowym była tak wysoka jak w zagranicy.