749 Shares 5948 views

Święty Ksenia Peterburzhskaya. Modlitwa do niej – potężny obrona wartości rodzinnych

W północnej stolicy Rosji mają „swoje” bardzo ukochanym i czczonym świętym – Ioann Kronshtadtsky i Kseniya Peterburzhskaya. Zgodnie z krajowym znaczenie tych dwóch osób są bardzo daleko od siebie. Ale oboje kanonizowany i oba są nieskończone zaufanie i miłość jako rdzennych mieszkańców miasta i wielu gości.


Legendy Xenia

Specjalna sympatia cieszy Xenia. To może być oceniana przez nick danego jej przez mieszkańców miasta – bł Ksenyushka. Sam święty Ksenia Peterburzhskaya, modlitwę i rytuały z nim związane – wszystko to jest integralną częścią życia miasta. Święto na jej cześć przypada na 6 lutego, podczas zaciętej zimnem, ale ogromna kolejka do swojej kaplicy w ten dzień stają się coraz dłuższe.

Legendy związane z jej nazwą, powiedz licznych exploitów Xenia. Miała niesamowitą dalekowzrocznością, przewidział datę śmierci i uzdrowienie chorych na nieuleczalne. Wielu ludzi wierzy, że prawdziwym obrońcą Petersburgu – to ona, Kseniya Peterburzhskaya. Modlitwa do niej z prawdziwą wiarą i szczerością, z pewnością pomoże w ogóle, najtrudniejsze zadanie. Ilość cudownego dowód jego nieskończenie wiele. Z miłości do niej i kultu można ją porównać tylko z Mikołaja Cudotwórcy i Serafin z Sarowa, wielkich świętych prawosławia.

Wielu ludzi, którzy przeżyli oblężenie Leningradu, pewnie w tym, że pomógł im przetrwać Kseniya Peterburzhskaya. Modlitwa do niej podniesione poległych, niech wiara w rychłe uwolnienie jednoczą ludzi. Uwagi kierowane do niej wtedy, przeżył. Do niej, jako matki, aby obsłużyć wszystkie żądania – z zwycięstwo nad nazistami do zwiększenia dziennego zapotrzebowania na kilka gramów.

Droga do kanonizacji

Od niepamiętnych czasów, głupcy były czczone w Rosji. Ksenyushku bez ulegania śmierci ukochanego męża, oddał cały swój majątek ubogim, do podjęcia wszelkich obciążeń głupoty w imię Chrystusa, szczególnie lubił. Stopniowo rośnie honoru, że wszystko, do których ona dotknie zamienia się dobrze, nawet spotkanie z nią zapowiada coś dobrego. Wiele byli zadowoleni, aby dać jej dach nad głową i jedzenie, ale nadal Xenia torturować się z zimna i głodu.

Kiedy zaczęli budować kościół smoleńskiej, miała na sobie nocne kamienie, pomagając budowniczych. Tutaj, kościół, i to poważne. Dokładna data jej śmierci, jak narodziny, jest nieznany. Uważa się, że jest to początek XIX wieku. Z biegiem czasu, tymczasowa drewniana kaplica została zastąpiona kamień. Ale sam grób i pamięć o Xenia okresowo poddawane zakazów i prześladowań. Ale nawet wtedy, gdy kaplica została przekształcona w pomieszczeniu magazynowym i wymazać pamięć o tym, co jest pochowany Kseniya Peterburzhskaya modlitwa ścianach grobu został stworzony codziennie i codziennie w ścianach szczelinowych zostały wprowadzone notatki Ksenyushke. Takie litery stały się szczególny rodzaj komunikacji z mieszkańcami „ich” świętego.

W 1988 roku, dzięki staraniom opata świątyni Smoleńsk ojca Wiktora kaplicy został zwrócony do kościoła, a ona Ksenia kanonizowany.

Charm Xenia Petersburga dla dobra małżeństwa i ochrony dzieci

Według legendy, plan para poślubić musi być kilka razy, aby dostać się wokół kaplicy Xenia, a rodzina nie rozpadnie. Wiara w cudowną moc Świętego prawosławnych jest nieskończona, ale modlitwa Xenia Pererburzhskoy przybiera formę panaceum.

Modlę się do niej o wszystkim, co stanowi podstawę ludzkiego życia i zdrowia swoich bliskich do ciebie, dobra. Ale przede wszystkim modlić się za rodziny: miłość, małżeństwo, ciąża. Święty czczony jako domową.

Zajmuje szczególne miejsce modlitwy Xenia Petersburga dla dzieci. W tym mieście, przeszła bezprecedensową okrucieństwo i cynizm ciężaru wroga, którego ofiarami są głównie dzieci, wniosek jest dla nich szczególne znaczenie. Modlić się o dar dzieci, ich edukacji i zdrowia, które przeszły one wszystkie smutki i nieszczęścia, nigdy nie powtarza się straszną tragedię, że spotkał wielkiego miasta.