639 Shares 6698 views

Horoskop. Kompatybilność: Panna męskie + żeńskie Baran

W takiej pary nie jest dobra kompatybilność. Mężczyzna Kobieta + Panna Baran – Unia jest dość problematyczne. Jest to dziwne, miłość, a wynik takiej relacji dla co najmniej dziwne, ale to wszystko zaczyna się, jak zwykle. Para, pomimo oczywistych różnic temperamentu i charakteru, zbliża się szybko. Ale dalszy przebieg relacji przynosi duże problemy z wzajemnym zrozumieniu, co będzie wymagało nerwy ze stali i cierpliwości anielskiej.


Relacje z perspektywy mężczyzn

Kompatybilność „człowiek-virgin + Baran kobieta” w relacji nie jest bardzo dobra. Dziwactw panie mogą szokować jej Beau. Należące do elementu ognia Barana sprawia, że kobieta-niespójne i porywczy. Ona nie chce iść na kompromis i słuchać żadnych rozsądnych argumentów człowieka. Dlatego też, gdy występuje różnica zdań, aby rozwiązać sytuację będzie niezwykle trudne. Ogień kobieta może zachowywać nietaktowny i niegrzeczny, z wyjątkiem człowieka-Virgo osobowości wystarczająco silne, aby wytrzymać tę zniewagę i przeżyć. Jest to jednak błąd. Panna cicho słuchać wszystkich zniewag, bez angażowania się w polemiki i nie odpowiadając tym samym, i dokonać niezbędnych wniosków. Zastanawiał się, jak dobrze uczynił jego wybór, ale nie zatonie do skandali i kłótni, ale po prostu być pochowany Baran czarnej liście. Jednak zdarza się, że młody i niezbyt doświadczony w relacjach Virgin, parzona z gorącym, spróbuj powtórzyć to doświadczenie. Horoskop „Panna samiec + samica Baran” jest pełen sprzeczności i trudności.

Relacje z perspektywy kobiecej

Kompatybilność „człowiek-virgin + Baran kobieta” nie różni się idealne, ale bardzo przyciąga ziemia ognista pani dżentelmena. Lubi swoją praktyczność, równowagę i spokój, co nie wystarcza do niej. Jeśli człowiek Panna zły, nie będzie żadnych skandali i sceny. Jest mało prawdopodobne, aby ingerować w sprawy partnera i ograniczać jej wolność. Jakość relacji rodzinnych w tej parze jest bardzo zależne od umysłu, poziomie partnerów rozwojowych, integralność i wywiadu. Zdolność do empatii z wadami innych i nie narażać ich na ostrą krytykę, sprawi, że związek stabilny. Konflikt Lady Baran i agresywny, ale człowiek-Panna jest w stanie obudzić w jej kobiecości jest głęboko ukryte, a nawet zdolność do miłości. Ona podziwia jego zdolność do pokonywania przeciwności spokojnie i analizowania trudnych sytuacji bez nieprzemyślanych działań. Zniknie ona ukryta obok niego zwątpienie i tajne obawy. Jak widać, ta para niedoskonałe kompatybilność. Mężczyzna Kobieta + Panna Baran – unia problem, ale zrozumienie w parze można znacznie poprawić, jeśli partnerzy będą tolerować. Wzajemny szacunek – klucz do sukcesu. Zamiast tego roszczenia muszą być wnioski i prośby i zamiast surowa krytyka – obserwacje światła. Zamężna lady-Baran trzeba starać się ograniczyć swoją arogancję.

Stosunki seksualne

W sferze intymnej tej pary dobrej kompatybilności. Panna-Baran-mężczyzna + kobieta może osiągnąć większe zrozumienie w stosunkach jeśli będą one harmonię w seksie. W początkowym okresie partnerami dialogu wyraził chęć cicho. Jednak coraz lepiej z czasem. Wielki seks pomaga parę do tolerowania różnic w naturze i przezwyciężenia napięć. W czasie kryzysu, może pomóc ożywić związek.