162 Shares 1788 views

Zgodność zodiaku: Panna i Wodnik mężczyzna kobieta

Wodnik i Panna – przedstawiciele elementów woda i ziemia. W kilku nie jest zbyt dobra kompatybilność. Samce i samice Panna Wodnik, co do zasady, może być dobry pomysł, aby dogadać i współpracować. W ich mocy, aby stworzyć silną rodzinę, chociaż istnieją pewne warunki, aby to osiągnąć. Jednak, aby sprostać takiej pary może nie często, więc na udane partnerów sojuszu będą musiały trudne „docierania” do siebie.

sprzeczności

Mimo tych ludzi i może zostać osiągnięty w związku harmonii i pełnej kompatybilności, samca Panna i Wodnik kobieta nadal z różnych światów. Sprzeczności i wystarczy. Mężczyzna Virgo – kontemplacji, która jest w wiecznym poszukiwaniu sensu życia. Od twierdzy samotności przytulnym może dostać tylko silne uczucie. Jednak nawet nie uczynić znak ziemskiego przedstawiciela aktywnie zbliżyć. Virgin są bardzo ważne dla czystości i partnera czystości. Dlatego, pozostając na uboczu, on najpierw uczyć i analizować obiekt, który go interesuje. Jeśli uczucia są silne i wielką atrakcją, samiec Panna będzie dokonać pewnych ruchów, ale zgodnie z lady-Wodnika niewystarczające.

Te kobiety nie rozpoznają różne stereotypy i chęć przełamania nawykowe fundamenty, duch buntu. Panie Wodnik zwrócić uwagę zainteresowanych mężczyzn, gotowy do najbardziej ekscentrycznych i trudnych działań, które są mało prawdopodobne, aby mieć upodobanie konserwatywnej Virgo. Dla niego ważne tylko duchowo wypełnione, i harmonijny związek. Dlatego panie wysiłki Wodnik może pojąć rykoszetem. Chociaż pod względem charakteru i temperamentu nie widzieli dobrą kompatybilność, samca Panna i Wodnik kobieta są zjednoczone w jedno – oba są aktywne i do ostatniej opór małżeństwa.

seks

Para nie jest dobrą kompatybilność seksualną. Mężczyzna Panna i Wodnik kobieta ma inny temperament seksualny i spojrzenie na życie uczuciowe. Dla pań delikatności i zmysłowości nie jest ważne. Dąży do nowych wrażeń i czeka na partnera, który będzie zawsze zaskoczyć i zadziwić ją z czymś nowym i niezwykłym. Dziewica jak spokojnych uczuć i ich przejawów. Dla swojego partnera, może zrobić wiele, ale regularnie przekraczać jego istota nie zamierza. Nie w porządku, wyszedł z jego twierdzy samotności ciągle odkrywam coś zrobić zrobić. Mówią, że czuły, delikatny i czuły niż Dziewicy, nie znajduje się wśród ludzi wszystkich znaków zodiaku. Dame-wodnik wymaga również niepohamowaną pasję, wściekłość i ostry seks. Jednak od mężczyzn z Dziewicy, ona doczekać. Nawet nie podoba się myśl o wszelkiego rodzaju przejawy chamstwa i wulgarności podczas stosunku. Dlatego tutaj jest słaba kompatybilność: kobieta + mężczyzna Wodnik Panna – nie jest idealny partnerami płci.

wyniki

Światy różnych partnerów: Panna – zamawianie i Aquarius – chaos. Kompatybilność horoskop „Panna i Wodnik” nie rysować szczęśliwych pogodnej jedności. Czasami zastanawiam się, czy ich ciasno razem. Jednak ta para może pozostać razem przez długi czas, nie z powodu wzajemnego podobieństwa, ale mimo. Dame-wodnik – jasny osobowość, ale całkowicie chaotyczna, a nie w stanie planować. Panna kocha porządek i postara się przyzwyczaić do tego partnera, zarówno miękkie i twarde. Człowiek ten, jak wszystkie znaki Ziemi, bardzo trwałe w osiąganiu celów niż urok jego pani, która jest pełna wspaniałych pomysłów, ale nie mają cierpliwości i wysiłku, aby je realizować. Wodnik jest rozproszone i często zachowuje się dziwnie. Chodzi o taką kobietą mówi „nie częścią tego świata.” Jednakże, jest to jasny osoba, która znajdzie się w świecie sztuki i kreatywności. Para ta może być bardzo silna rodzina, jeśli nie stoi w miejscu. Partnerzy muszą stale ewoluują, aby nauczyć się czegoś od siebie, twierdząc, o czymś, podróżować razem, etc.